האירי נטפליקס צפייה ישירה כתוביות עברית

האירי נטפליקס צפייה ישירה כתוביות עברית

נטפליקס רוצה לזכות באוסקר ולקבל הכרה בינלאומית כמפיקת סרטי קולנוע. לכן לא פלא שהסרט הראשון שלה שמתיימר להיות מועמד לאוסקר הוא של הבמאי מרטין סקורסזה יחד עם הכוכבים הבלתי נגמרים רוברט דה נירו, אל פצ’ינו וג’ו פשי . כתבה מיוחדת האירי נטפליקס צפייה ישירה כתוביות עברית תרגום מלא

האירי נטפליקס צפייה ישירה כתוביות עברית

האירי נטפליקס צפייה ישירה כתוביות עברית

כזכור דה נירו ואל פצ’ינו כבר שחקו יחד בכמה סרטים שהפכו לסרטי קאלט של כל הזמנים . ביניהם הסנדק שביים פרנסיס פורד קופולה . שני סרטים נוספים היט הבלתי נשכח משנת 1995 ורצח מוצדק משנת 2008 . עכשיו הם בסרט חדש שכובש את בתי הקולנוע בעולם the irishman netflix

 

סיכום הסרט טריילר האירי צפייה ישירה

לאחר מלחמת העולם השנייה ארצות הברית של אמריקה יוצאת לדרך חדשה. היא הופכת באותם שנים להיות מה למה שאנו מכירים היום. כלכלה ענקית , ערים בגודל של מדינה ותעשיות על. במקביל לצמיחה הכלכלית הזו עלו כוחות חדשים בחברה האמריקאית. לצד המאפיה האיטלקית עלה כוכה של המאפיה האירית . לא סתם זה קרה.

האירים הגיעו לארצות הברית בחיפוש אחר חיים ללא רעב. יחד עם אחיהם הסקוטים הם חפשו מקלט מהרעב ומהכתר הבריטי שחנק אותם. אז לאן מהגרים ?  לאמריקה ליבשת החדשה. הם התשלבו בכל תחומי החיים החל מאומנות ועסקים ועד למאפיה. המאפיה האירית בארצות הברית של אמריקה .

שלוש שעות וחצי של קולנוע משובח

על מה הסרט האירי ?  על התפתחות המאפיה האירית בארצות הברית , בימים שלאחר מלחמת העולם השנייה. האירים לחמו בצבא ארצות הברית וכאשר חזרו לביתם היו להם מספיק כישורים וקשרים להקים חבורה דומה לזו של האיטלקים.

הסופר צ’ארלס ברנדט כתב ספר בשם שמעתי שאתה צובע בתים. על בסיס הספר נכתב התסריט לסרט האירי. תקציר עלילת הסרט. במרכז העלילה אדם זקן בשם פרנק שיראן שמספר כיצד הפך מנהג משאית וחייל בצבא לחייל מצטיין בשירות משפחת בופלינו ( ג’ו פשי בתפקיד ראסל בופאלינו ראש המשפחה) , על עלילות המאפיה ועל הסיפור הבלתי פתור סביב היעלמותו של ג’ימי הופה , מנהיג הפועלים של ארצות הברית שעד היום לא נודעו עקבותיו.

ביקורת קולנוע המלצות על סרטים לצפייה ישירה 

לסיכום סרט מעולה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה לעברית. בראש רשימת הסרטים המומלצים של נטפליקס ישראל . אם שאלתם את עצמכם האם כדאי לעשות מנוי לנטפליקס הסרט הזה הוא התשובה.

הטכנולוגיה החדשה בקולנוע VXF

הסרט החדש של נטפליקס הוא למעשה פאר הטכנולוגיה של הקולנוע . טכנולוגיית VXF מאפשרת לשחקנים ותיקים להיראות צעירים , ללא איפור וללא שחקנים שיחליפו אותם בחלקים הנדרשים. תארו לכם שהטכנולוגיה הזו הייתה קיימת בקולנוע לפני 40 שנה , אולי לא היה מתקיים המפגש הראשון של דה נירו ואל פאצינו בסנדק לצפייה ישירה. 

 

אירים מפורסמים בארצות הברית

טוב לא כל החברה האירית עסקה במאפיה. הקהילה האירית בארצות הברית ספקה לא מעט כוכבים ואנשים מוצלחים שכולנו מכירים :

וולט דיסני יוצר סרטי דיסני שכיום מתחרים בנטפליקס ו HBO עם אפליקציית סטרימינג משלהם

מל גיבסון כוכב הקולנוע אך הוא אירי במוצאו

פרנסיס אונייל ראש משטרת שיקגו ( כן לא כולם היו מאפיונרים )