האם נמצא אוצר באי אוק ? אוצר האי המקולל עונה חמישית

האם נמצא אוצר באי אוק פתרון התעלומה

כתבה בנושא המסתורי ביותר בעולם כיום האם נמצא אוצר באי אוק . הוא מסעיר את הדמיון של מחפשי האוצרות כבר למעלה מ 200 שנה , הוא מסתורי , הוא יכול להיות קטלני הוא חמקמק ולא בטוח שלא בכלל קיים . 

עדכון עונה 7 אוצר האי המקולל עולה בחודש נובמבר 

05/11/2019 כמה ימים לפני קדחת הקניות באינטרנט תעלה לשידור העונה השביעית אי האוצר. ריק ומרטי לגינה האחים ממשיגין חופרים באי במלוא המרץ ויש לנו כמה ספויילרים חמים על מה שעומד לקרות בערוץ ההיסטוריה :

העונה צפויה להתמקד בחפירות של שלושה אתרים בהם נחשפו מרבית הממצאים הגדולים. מיקומים אלה כוללים את בור הכסף money pit  H8, מפרץ סמית הידוע בשם  Smith's Cove והביצה swamp שהוזנחה בשנים האחרונות. בפורומים שונים ספרו תושבי אי האלונים לחופי קנדה שלפי הפעילות במקום אולי האחים ריק ומרטי לגינה  ,כבר מצאו את האוצרות וכעת הם מכינים אותם לחשיפה בפרקים חדשים בערוץ ההיסטוריה.

הממצאים הגדולים של העונה באי האלונים 

בתום העונה החמישית של  תוכנית אוצר האי המקולל בערוץ ההיסטוריה עדיים לא קבלנו תשובה האם נמצא אוצר באי אוק.

הכל התחיל בספר שכבר אבד לי וספר בשפה נועזת על התעלומות הגדולות בעולם של אמצע שנות השמונים. בין יתר המקרים המוזרים שהדירו שינה מעיני אחת ליוותה אותי במשך שנים.

בשמירות הארוכות של השירות הצבאי , מול אשמורת ראשונה ומקפיאה , נהגתי לחשוב , איך אוכל לגלות את האוצר יום אחד , רחוק מהמוצב כאשר אפשוט את האפוד ומדי הקרב ואת הגלילון הקר אחליף במגלה מתכות.

גילוי אוצר על אוק איילנד אוצר על ידי האחים לגינה

שלושים שנה חלפו מאז. משהו אחר הגשים עוד חלום שלי. האחים לגינה ממישגין ארצות הברית. ריק לגינה הבכור קרא על אותה תעלומה וסחף למערבולת מגלי האוצרות גם את אחיו מרטי לגינה.

זה לא בגלל שיש להם כסף והם חכמים והם שותפים בחברת התיירות של האי אוק . הם כנראה פשוט חלמו יותר ממני.

בימים שלפני האינטרנט וערוץ היסטוריה בצפייה ישירה שאלתי את עצמי לא פעם , האם נמצא אוצר באי אוק ?  עכשיו אני כבר יודעת את התשובות. 

לפני מספר החל חיפוש האוצר הנעלם על האי אוק . אי אלונים קטן לחופי קנדה. אי שם לפני יותר מ 200 שנה מצא נער חביב בשם גלגלת משתלשת מעץ ומתחתיה אדמה תחוחה שנראה כאילו האי מכסה בור שזה עתה כוסה.

נזכיר לקרוא שאינו בקיא בהיסטוריה של המקום , כי האי והאזור כולו שמש מפלט ומקלט לשודדי ים שפעלו באזור.

בימים ההם לא היו מטבעות וירטואליים ואם היה לך איזה אוצר או כמה מטבעות , חשוב היה שיהיה לך היכן להסתיר אותם.

מאגדות כאלו צמחו סיפורים כמו אי המטמון. אבל אוק איילנד הוא אי מטמון אמיתי.

אוצר של מראה לסקרנות האדם , לרצון להתעלות על איתני הטבע  ,למצוא אוצרות ולהגיע ראשון לזהב . הימים ימי הבהלה לזהב וכולם רוצים למצוא מתכות יקרות , עדיף עם סימול כימי של Au .

האם נמצא אוצר באי אוק אוצר האי המקולל עונה חמישית

לאחר חמש עונות של חפירה שי לנו שפע ממצאים  ,  הרבה תגליות קטנות שמעצימות המיתוס של אוק איילנד והאוצר המקולל.

 אבל האם נמצא אוצר באי אוק ?  חד משמעית לא . בטח לא כזה שייפתח את מהדורת החדשות של CNN   ויכתוב מחדש את ההיסטוריה.

תגליות ואוצרות שנמצאו על אוק איילנד

  1. עמוק בבוץ של מפרץ סמית נמצא צלב טמפלרים מסתורי מאד וממש , אבל ממש , לא שייך לאזור. הוא תוארך לסביבות המאה ה 12 לספירה לתקופת מסעות הצלב
  2. אבן חם אדומה ( gemstone brooch ולא אבן אודם ) בת 500 שנה התגלתה באחת מהחלקות אותן פרד נולן  מיפה בעבר. נולן יחד בלנקשיפ האב הם ממגלי האוצרות החשובים שפעלו על האי.
  3. עצמות אדם מהמאה 15 , אדם שמוצאו במזרח התיכון , התגלו בעומק של עשרות מטרים בבור הכסף , מרחק אלפי קילומטרים ממקום מוצאו ובעומק לא מתקבל על הדעת
  4. מטבע ספרדי מהמאה ה 15 שנמצא במי הביצה שעברו סינון

אוצר האי המקולל עונה שישית

ברשת כבר נכתב על תחילת הצילומים של אוצר האי המקולל עונה 6. אין גבול לסקרנות.

אי האלונים המסתורי הוא בהחלט לא כל כך תמים כמו שהוא נראה לנו . ולכן צוות העונה החמישית אוצר האי המקולל חייב , אבל ממש חייב לפתור את התעלומה אחת ולתמיד !