האשיגו נינג'ה ישראל 2023 מי הגיע הכי גבוה? צפו בווידאו

האשיגו נינג'ה ישראל 2023 מי הגיע הכי גבוה? צפו בווידאו

איזה עונה מדהימה יש לנו בערוץ 12 לצפייה ישירה. מכשולים מארץ האתגרים, מתחרים מרתקים ודו קרב מרתק בכל תחרות. מה קורה בתחרות?. האשיגו נינג'ה ישראל 2023 מי הגיע הכי גבוה? צפו בווידאו. חדשות ועדכונים גמר נינג'ה 2023 –

האירוע המרכזי בחצי הגמר היה ללא ספק המקצה של המתמודד האהוב גיל מרנץ. מה קרה לו?. גיל מצא את עצמו נופל למים בשל טעות קריטית בדו-קרב. האם הוא יתחרה בנינג'ה 2024? הלוואי!.

בדרך למידוראמה עוברים אצל האשיגו איגו נינג'ה ישראל 2023 

לכל מכשול בתחרות יש כבר עדת מעריצים משלו וסרטונים מדהימים עם הביצועים של המתחרים. אז למה אני כל כך מתרגש מהמכשול?. כי השנה הריי יש דו קרב בכל מסלול. ואז מגיע המסלול המפרך, שנראה כאילו האל הקטן והמוצלח מאד של הר המידוריאמה. למה צריך להגיע למכשול הזה?. כי מדובר בסוג של יתרון שאפשר לפתוח על המתחרים. איך מגיעים לשם?. צריך שילוב של באזר וגם מגה קיר. בקיצור צריך להיות גיל מרנץ שזו אמורה להיות השנה שלו.

מי מחזיר בשיא הישראלי?. אשד עצמון שעבר את שמלא והגיע לשלב ה 35 ועוד חתך את הזמן בחצי. איזה יופי! כל הכבוד ובהצלחה בהמשך התחרות.

עוד באתר מי זכאי למענק 750 שקל בשנת 2023 

אז מה עושים במכשול הזה?

פשוט מאד. המתחרים נקשרים לרתמת בטיחות, מחזיקים ביד מקל ומתחילים לטפס כמו דגי סלמון במעלה הזרם. איך הם עושים את זה?. עם המון טכניקה, שירים ומאמץ. אבל כמה רחוק אפשר?. תשאלו את גיל מרנץ שעלה 26 שלבים והדהים את כולם. חשבנו שראינו את הכל – ואז בא אשד עצמון ושבר את ההאשיגו כשטיפס את כולו בחצי דקה פחות מיובל שמלא!

האשיגו איגו נינג'ה ישראל 2023 מי הגיע הכי גבוה צפו בווידאו צילום מסך ערוץ 12

האשיגו איגו נינג'ה ישראל 2023 מי הגיע הכי גבוה צפו בווידאו צילום מסך ערוץ 12

והנה עוד כמה פרטים חשובים על העונה המרתקת של נינגה בערוץ 12 פרקים מלאים.

מי המנחים?. אסי עזר ורותם סלע.

מי בעמדת הפרשן – ניב רסקין יחד עם ירדן ג'רבי ויובל שמלא האחד והיחיד.

איזה קירות יש בסוף המסלול?. קיר רגיל וכמובן גם המגה קיר שנתן יתרון ויש גם פרסים. אז נראה אתכם עולים עליו?. השנה חייבים להגיד יש מתחרים ברמה וכל מתמודד, גם אם הפסיד בדו קרב יכול להיות מועמד לניצחון בגמר נינג'ה ישראל.

צפו בווידאו האשיגו נינג'ה ישראל 2023 מי הגיע הכי גבוה? קבלו את אשד עצמון

סיקור סדרות בישראל. האשיגו נינג'ה ישראל 2023 מי הגיע הכי גבוה? צפו בווידאו איך המחרים שוברים את השיאים ופותחים פער ענק על המתמודדים האחרים מרתק הדלפות ספוילרים