הבוזגלוס עונה 6 פרקים מלאים לצפייה ישירה

הבוזגלוס עונה 6 פרקים מלאים לצפייה ישירה

יום אחד אני מתיישב מול המסך של הטלוויזיה וחושב מה לצפות היום. מחפש לי תכנית עם הומור ועניין. מפנה את הזמן לצפות בכיף. ומה אני מוצא בלוח השידורים ? הבוזגלוס עונה 6 פרקים מלאים לצפייה ישירה.

הבוזגלוס עונה 6 פרקים מלאים לצפייה ישירה

הבוזגלוס עונה 6 פרקים מלאים לצפייה ישירה

העונה הששית היא להיט קבלו את הבוזגלוס בעונה שלא תרצו להפסיד 

4 שחקני כדורגל, אמא ציירת ואבא שלא מפחד להגיד את אשר ליבו. בנוסף יש נשות הילדים לבית משפחת בוזגלו. כולם יוצרים מרקם ישראלי אמתי. החום המשפחתי והסיפור המשפחתי שנסוב סביב שאיפות, הצלחות, חוסר הצלחה ומלאכת החיים. אולי זו הסיבה שכל אחד יכול למצוא בסדרה הזו את עצמו ולהזדהות עם כל אחד מהמשתתפים.

ומה אני אומר לזו שצופה איתי מדי ערב  ? בואי נצפה יחד בסדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה. נצחק, נתרגש, נכעס, ובסוף נביט במראה. תסתכלו עליהם ותראו אותנו.

עוד באתר – תחזית אסטרולוגית שנת הנמר 

עונה חדשה הבוזגלוס מי משתתף ?  הבוזגלוס עונה 6 פרקים מלאים

אז כמובן שהרגעים הכי מרגשים, עבורי לפחות, הם אלו שבהם מאור בוזגלו מתאר את הפציעה והחיים החדשים מחוץ לכדורגל כשחקן פעיל. לטעמי, הוא השחקן הטוב ביותר שדרך על המגרש בישראל, לפחות בעשרים השנים האחרונות.

אבל חוץ מכישרון ברגליים, יש לו באישיות משהו כובש. אמתי חם ומשפחתי. אין לי ספק ואני מאחל לו, למאור, בהצלחה בכל דרך שייפנה. הבוזגלוס עונה חדשה זו רק ההתחלה. והנה רשימת המשתתפים.

יעקב בוזגלו
חני בוזגלו
אוהד בוזגלו
אסי בוזגלו
מאור בוזגלו
אלמוג בוזגלו
מירן בוזגלו
נטליה בוזגלו
עדי בוזגלו
פאני בוזגלו

כל העונות הבוזגלוס פרקים מלאים איפה אפשר לראות

הכי פשוט yes vod. בספריית הסדרות המומלצות תוכלו למצוא שם גם את מלכת היופי של ירושלים וכמובן את בני אור אור עונה פרקים מלאים לצפייה ישירה.

צפו בווידאו לקראת שידור פרקים מלאים הבוזגלוס לצפייה ישירה עונה 6 הצצה לפרק השיחה של יעקב עם מירן. יעקב וחני באים לבקר בבית החדש לש מירן ומאור, יעקב מחליט לקחת את מירן לשיחת הבהרה על תקרית הגבות.

5 סדרות מומלצות בינג ישראלי לצפייה ישירה HOT YES 
  • מלכות עונה 2 עם ריטה בגדולתה איזה משחק תענוג. פשע שאין כבר עונה 3 מלכות.
  • למי שטרם צפה אז הנה המלצה אישית חמה שלי מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה פרקים חדשים.
  • מנגן ושר yes עם שי צברי וששון גבאי – הסדרה שתחזיר לכם את הכיף למוזיקה ואת הכבוד לראש העין.