הבחירות לכנסת ה-21 תאריך מדויק ומעודכן

הבחירות לכנסת ה-21 תאריך מדויק ומעודכן

אחת לארבע שנים נערכות הבחירות לכנסת שקובעות גם מי יהיה ראש הממשלה. על רקע ההתפתחויות האחרונות בפוליטיקה בישראל אנו מדווחים לכם באופן שוטף על הבחירות לכנסת ה-21 תאריך מדויק ומעודכן 

מתי יתקיימו הבחירות לכנסת ה 21 

נכון לכתיבת שורות אלו , אם לא יוחלט אחרת על ידי המערכת הפוליטית בישראל , שלא ממש רוצה לצאת לבחירות מוקדמות . לפיכך הבחירות לכנסת ה 21 ביום שלישי, 5 בנובמבר 2019 (ז' בחשוון ה'תש"ף) אלא אם כן המפה הפוליטית תצביע אחרת.

הקדמת הבחירות לכנסת ה 21  למי זה טוב  

בחירות מוקדמות הן לרוב אינטרס של הממשלה. כאשר השלטון מרגיש שהוא בעמדה טובה לנצח את הבחירות לכנסת , לפני שתצוץ בעיה בדעת הקהל , הוא לרוב מצביע על פיזור הממשלה , פיזור הכנסת ועל הליכה לבחירות מוקדמות. במקרה של הכנסת הנוכחית , גם אם יוקדמו הבחירות הן ייערכו כחצי שנה לפני הזמן ואז נשאלת השאלה מדוע לא לתת לממשלה לסיים את זמנה .

התשובה - דעת קהל . אף אחד לא באמת רוצה ללכת לבחירות לכנסת ה 21 ככה סתם בלי סיבה מספקת. בבחירות לכנסת ה 20 ביבי נתניהו פיטר את חברי הכנסת של יאיר לפיד ומיד אחר כך הכריז על בחירות מוקדמות אותם ניצח בגדול . תזמון היא מילה חשובה .

הבחירות לכנסת ה-21 תאריך מדויק ומעודכן

הבחירות לכנסת ה-21 תאריך מדויק ומעודכן

סקר קובע: רוב אזרחי ישראל בעד הקדמת הבחירות לכנסת

מעת לעת מתפרסמים סקרים על רצון הציבור להקדים את הבחירות. אם בעבר היה להרים פרוצדורה של סקר , הריי שכיום באמצעות כלי פרסום מתקדמים וניטור של רשת האינטרנט ניתן לבצע סקרים בקלות יחסית. עם הניסיון של הישראלים בפער שבין ערב הבחירות לתוצאות הסקרים , לא נראה שמשקלם בקבלת ההחלטות גדול מאד.

הקמת הבחירות עדכונים שוטפים 

הבחירות לכנסת ה-21 תאריך מדויק ומעודכן כל המידע על הבחירות הקרובות לכנסת האם הבחירות יוקדמו ומה המועד לבחירות עדכונים שוטפים בזמן אמת אתר האובייקטיבי של ישראל חדשות בזמן אמת !

סוף שנת 2018 הזמן למס הכנסה שלילי מענק עבודה  

סוף שנת 2018 מביאה אתה הזדמנות להגיש תביעה לקבלת מענק עבודה מס שלילי. שר האוצר משה כחלון הגדיל את מספר הזכאים וכל מי שעובד ומרוויח עד 7000 שח חייב לבצע בדיקת זכאות באתר רשות המיסים .