הבת של גואל רצון צפייה ישירה מאקו טי וי

הבת של גואל רצון צפייה ישירה מאקו טי וי

התוכנית חשיפה של חיים אתגר מביאה איתה הצצה נדירה אל תוך חיים של הילדים של גואל רצון. בעוד מספר נשים מתוך הכת משווקות הרצאות וספרים ואחת מהן הגיעה לאח הגדול . הילדים נותרו בצל. סרט תיעודי מעולה על ג’סיקה הבת של גואל רצון צפייה ישירה מאקו טי וי

הבת של גואל רצון צפייה ישירה מאקו טי וי

הבת של גואל רצון צפייה ישירה מאקו טי וי

חשיפה שידורי קשת באינטרנט

חיים אתגר מספק בשנים האחרונות את מיטב התעודה והדוקו של ערוץ 12 , זה שפעם קראו לו ערוץ 22. אחרי שראינו את רוצחות מבית טוב ואת המתחזים מביא אתגר למסך את התוכנית חשיפה בערוץ 12.

ב 08/03 מציינים העולם את יום האישה הבינלאומי. כ 20 נשים שהיו חלק מההרמון של רצון ילדו לו למעלה מ 50 ילדים. לאחר הפירוק הדרמטי של משפחת רצון , חלק מהנשים הפכו לפנים מוכרות בתקשורת ומספר סרטים הופקו בעזרתן על החיים בכת של גואל רצון.

כעת הגיע תורם של ילדי הכת לצאת אל האור. הראשונה הייתה ג’סיקה . היא אחת משמונה אחים ואחיות מאותה אמא. והסרט מראה בצורה מאד זהירה את ההתמודדות שלה עם אובדן דמות האב ואת ההשלכות ארוכות הטווח של חיים במסגרת כת.

אובדן הזהות כחלק מאובדן הנעורים והילדות בסינדרום הציפור והכלוב. הסרט על הבת של דואל רצון נע בין השיחות עם אביה הכלוא לבין זיכרונות מהימים בהם חיה בקומונה בשכונת התקווה. אותה משפחה מורחבת , אם אפשר לקרוא לה משפחה , שנחשפה לראשונה בסרט של נס לי ברדה בערוץ 2 .

הסרטים על ההרמון של גואל רצון

לפחות 2 סרטים באורך מלא וסדרה אחת שנחשבת כמי שנכתבה בהשראת חייו של גואל רצון עלו בעשור האחרון. גם ההצגה בקמארי , השיבה , מיוחסת לנשות גואל רצון .

חרוט בגופי: סיפורן האישי של נשותיו של גואל רצון

מתמקד באשה ושלושת בנותיה ונחשב לסרט התיעודי הראשון לאחר שחרור הכת . הן מספרות כיצד הלכו בעקבות אימן שהייתה אחת מנשותיו הראשונות של גואל רצון , הפכו לנשותיו לאחר שנפרדו וניתקו קשר עם חייהן החילוניים ומאפשרות הצצה לתהליך השיקום החלקי שעברו הנשים.

ההרמון לצפייה ישירה ערוץ 13 רשת

אלון אבוטבול בתפקיד מנהל ההרמון פרקים מלאים רשת 13 מנהל מערכת יחסים קולקטיבית מולטיאמורה שנעשה בין שליטה להתעללות בחברות בנות . סדרה ישראלית מומלצת לצפייה עם כתוביות .

בתו של גואל רצון חיים אתגר ערוץ 12 בסרט נחשפות בין היתר השיחות של גואל מהכלא עם ביתו , שבסוף הסרט פותחת דף חדש וחיים חדשים ובין השורות מצהיר רצון – יש לי עוד ילדים מנשים נוספות מחוץ לקבוצה שאתם לא מכירים . אז אולי עוד יהיו לנו סרטים נוספים על גואל רצון .