הוספת אתר לאינדקס האתרים של ישראל

אינדקס האתרים של ישראל פרסום חינם 

wesave.info אינדקס האתרים של ישראל מציע לכם רישום חינם לאינדקס אתרים, בהיקף של עד עמוד 1 חינם או קישור לאתרכם ללא תשלום. הקישו את פרטי האתר שהנכם רוצים לקדם וברחו את האופציה המועדפת לקידום האתר! ברשותנו רשת אתרים עצמאים ואנו פתוחים לשיתופי פעולה עם מקדמי אתרים ובעלי אתרים!

אינדקס אתרים

אינדקס אתרים

רישום לאינדקס אתרים חינם 

אפשרות 1 קישור + שם האתר – חינם

באופציה זו ניתן להוסיף את שם האתר האתר שלך + קישור לאתר

אפשרות 2 קישור מועדף באתר החלף איתנו קישורים חינם

באופציה זו אין דרישת תשלום אך אנו נשמח להחליף אתך קישור תמורת קישור. תוכלו לבחור בין קבלת קישור dofollow קישור תוכן ugc או קישור עוגן לאתר שלכם. אחד תמורת אחד . הוספת קישורים איכותיים לאתר שלכם. בהחלפה של יותר מאשר קישור אחד ניתן לבחור מספר אתרים להחלפת הקישורים. כולם אתרים בעלי תנועה ומעל 10 שנות וותק. אופציה מעולה לבעלי אתרים, מקדמי אתרים ואנשי SEO.

אפשרות 3 תוכן שלכם באתרים שלנו כולל קישור איכותי ! 

אופציה זו כולל אפשרות להוסיף מאמר מלא לפי בחירתכם לאחד האתרים שלנו+ קישור איכותי לאתר שתבחרו. אנו נבצע עבורכם עריכה של המאמר ואופטימיזציה מיטבית למנועי החיפוש SEO. לפרטים נוספים השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף. עלות השירות הנה 50 שח כולל מע”מ. הכנת הכתבה באחריות הלקוח. ניתן להוסיף כתבות תדמית בנושאים שונים ולתאם קידום אתנו בקבוצות וואטסאפ ועוד.

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם. לבוחרים באופציה של הוספת קישור לאתר האינדקס השירות יינתן תוך כ 24 שעות בכפוף לכח האדם.

  • הוספת אתר לאינדקס האתרים באתר אורכת כ24 שעות לפי זמינות כח האדם
  • הוספת אתר ללא תשלום לאינדקס איננה כרוכה בתשלום.
  • טרם הוספה לאינדקס אנו נבדקו שמדובר באתר שעונה על כללי הגלישה ההוגנת ברשת.

נא הקפידו על כתובת מדויקת

המידע שמסר על ידי הפונה לא ישמש כמאגר מידע והפרטים לא יועברו לצדדים שלישיים. הפונה נותן הסכמתו לאתר לקבלת מייל חוזר ומשלוח מידע או פרסומים בנושאים הקשורים . מתן השירות בכפוף לזמינות כח האדם ואילוצים טכניים. אתרים שאינם עומדים בסטנדרט מינימלי או שאינם בעלי תוכן הוגן לא ייענו. בעלי מקצוע, בעלי עסקים ואתרים עסקיים מוזמנים להשאיר פרטים ולהצטרף לאינדקס.