הורדת סרטים לטיסה לחול בלי wifi

הורדת סרטים לטיסה לחול

איך להעביר את הזמן בטיסה ? אפשר עם חוברת תשבצים טובה , אפשר עם ספר מתח טוב או מדריך תיירות ליעד אליו נוסעים . אבל הכי כיף לדעת איך מבצעים הורדת סרטים לטיסה לחול ולהעביר את הזמן בכיף

סרטים עם תרגום מובנה לטיסה

ישנן מספר אפליקציות להורדת סרטים עם תרגום מובנה לעברית או סרטים ישראליים. ההורדות הן חוקיות לגמרי ותמורת תשלום התחלתי של כ 25 שח , לדוגמא נטפליקס ישראל , ניתן להוריד סרטים לטלפון או לטאבלט ולצפות בטיסה ללא צורך ב WIFI .

הורדת סרטים לטיסה לחול

הורדת סרטים לטיסה לחול

3 סרטים מומלצים להורדה לטיסה

טיסות לאירופה אורכות בין 3 שעות לארבע שעות . אם ניקח בחשבון שבנחיתה ובהמראה אנו ערים נשאר לנו להעביר שעתיים וחצי בכיף בטיסה . כאשר מדובר בטיסות לאו קוסט אז WIFI לא בא בחשבון ולכן הורדת סרטים או מוזיקה זו אופציה מעולה .

הורדת סרטים עם תרגום מובנה צפייה ישירה נטפליקס

אני חייב להודות שהטיסות שלי מחולקות לפני שהכרתי את נטפליקס ואחרי . כאשר נכנסים לאפליקציה של נטפליקס , לכל סרט יש פקד בצורה של חץ הפונה כלפי מטה. לחיצה על החץ הסדרה או הסרט יורד לטלפון שלנו . לאחר מכן ניתן לצפות בו ללא צורך ב WIFI או על חשבון חבילת הגלישה ! אמריקה ורסנו אמריקה.

סרטים עם תרגום מובנה להורדה לטיסה צפייה ישירה

הספרייה של נטפליקס עשירה מאד בסרטים עם תרגום מובנה לעברית . Netflix מאפשרת הורדה של הסרטים לתקופת זמן וצפייה מאורחת יותר גם כאשר הטלפון במצב טיסה .

שר הטבעות לצפייה ישירה תרגום מובנה לעברית

אחת ההפתעות הטובות של המנוי של בנטפליקס. לא משנה כמה פעמים אצפה בסרטים האלו. כל סרט אורך כ 3 שעות וכל פעם אני מגלה בו פרטים חדשים . סרט אחד כזה מעביר לכם טיסה לפראג או לוורשה.

מדגסקר 3 צפייה ישירה עם דיבוב לעברית

אחד הסרטים הטובים לילדים בטיסה . אפשר לצפות גם בטאבלט רט בטלפון החכם. המון הומור שמכיח מהילדים את הטיסה , את הזמן שלא תמיד עובר מהר וגם ההורים יכולים לצחוק אתם בכיף. לא לשכוח אוזניות לטיסה . ממש קולנוע ביתי בטיסה זולה.

פאודה לצפייה ישירה

עוד מעט עונה 3 עולה לאוויר ושתי העונות הראשונות כבר מחכות לנו בנטפליקס. פאודה לצפייה ישירה עם או ללא חיבור WIFI היא תכנית מעולה לצפייה בטיסה . זה מעביר את הזמן , זה עושה אקשן ומאפשר מבט נוסף לחיים שלנו בארצנו הקטנטונת .