הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה

הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה

יש לגלול את העמוד לצפייה בקישורים לסרטים המבוקשים. צפייה בסרטים בקולנוע או בבית, בצפייה ישירה או הורדה היא אחת מצורות הבילוי הפופולאריות בעולם בארבעים השנה האחרונות מאז הווידאו. הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה. מה חדש?. יש לכם דרייב לראות סרטים?. קבלו את סרטי 2024 החדשים לצפייה. בהמשך העמוד צפו בווידאו אקוומן 2. ובקרוב סרטים בדרייב 2024. גם כאן אנו מעדכנים על סדרות בדרייב מתעדכן.

 

אתר הסרטים לצפייה עם תרגום עברית מובנה הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה

אתר הסרטים לצפייה עם תרגום עברית מובנה הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה

רפאלי עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

פעילות לשבת אטרקציות לילדים טיולים לשבת 

 פעילות לשבת מתעדכן מדי שבוע פעילויות לשבת ברחבי הארץ אטרקציות בחרבי הארץ בחינם או בתשלום לשבת כנסו והתעדכנו מדי שבוע בפעילות לשבת הנחות וכרטיסים להצגות ילדים בימים אלו מזג האוויר חם מהרגיל לעונה זכרו לקחת אתכם מים קרים כובע וכל מה שצריך לבילוי מחוץ לבית סעו בזהירות וחזרו בשלום 

מה רואים?.  הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה

פרסום גוגלכוכב הקופים ממלכה חדשה 2024 הסרט המלא בבתי הקולנוע 

יש מיש יראה בסרט הזה סגירת מעגל. כל הסרטים האחרונים מובילים אותנו לנקודת ההתחלה של הסרט הראשון בסדרה שעלה למסכים בשנת 1968. אבל מה קורה כאן בינתיים?. הקופים אומנם שולטים בכדור הארץ, אבל לא התקדמו לאף מקום. גם אצלם יש מעמדות ומבחינה טכנולוגית הם בתקופת האבן, חוץ ממה שהותירו להם בני האדם. עכשיו האנושות מנסה להציל את המבצר האחרון שלה ועל הדרך אולי לפייס בין האב הקדמון לבין האדם ששונה ממנו באחוז אחד בלבד של גניטיקה. צפו בווידאו עם תרגום לעברית.

חולית 2 לצפייה הסרט הכי טוב לשנת 2024? עם טימותי שאלאמה, זנדאיה

אתם במתח כבר עכשיו?. חכו שתראו את הסרט חולית 2 המלא לצפייה ישירה בבתי הקולנוע בישראל.  הסרט ממשיך את מסעו של פול אטריידס (שאלאמה) כשהוא מתאחד עם צ'אני (זאנדיה) ואמו (פרגוסון) בנתיב נקמה נגד הקושרים שרצחו את משפחתו והשתלטו על הכוכב המדברי עתיר המשאבים. מול בחירה בין אהבה לגורל היקום, פול מנסה למנוע עתיד נורא שנגלה לו בחזיונות.

צפו בווידאו המלא חולית 2 בווידאו 

המארוולס לצפייה ישירה הסרט הגדול של שנת 2023 

קרול דנברס הלוא היא קפטן מארוול, השיבה לעצמה את זהותה מידיהם הרודניות של אימפריית הקרי (גזע חוצני הידוע בכוחו העל אנושי) ובדרך גם הביסה את הבינה העליונה ששלטה בכול. אך השלכות בלתי צפויות מותירות את משקל היקום המעורער על כתפיה. כאשר היא נשלחת מטעם תפקידה לחקור חור תולעת חריג הקשור לפעילות של מהפכן מגזע הקרי, כוחותיה משתלבים עם קאמאלה קאן.

 

צפו בווידאו The Marvels Official Trailer

וונקה הסרט עם כוכב חולית הסיפור שהקדים את צ'ארלי בממלכת השוקולד

"וונקה" בכיכובו של טימות'י שאלאמה בתפקיד הראשי, יציג לראשונה על המסך הגדול את וילי וונקה הצעיר, מלא ברעיונות ונחוש לבלוע את העולם בביסים קטנים, נחוש להוכיח לסביבה שהדברים הכי טובים בחיים מתחילים ברעיון, ואם אתם מספיק ברי-מזל לפגוש את וילי וונקה – הכול אפשרי.

הסרטים החדשים של שנת 2024

אם חשבתם שכמות הסרטים החדשים בשנת 2023 היה מטורף חכו שתראו את הסרטים שצפויים לעלות על המסכים בשנת 2024. תוכלו לצפות לראות שפע של סרטי מארוול בקרוב וכמה סרטים חדשים של DC, סרטי אימה ועם קצת מזל גם סרטים ישראליים חדשים ומי יודע, אולי נוכל סוף סוך לצפות בסדרה זגורי עונה 3 לצפייה ישירה. הנה כמה דוגמאות לסרטי 2024 שאמורים לעלות למסכים במהלך חודש ינואר. בכפוף לשינויים.

שחיית לילה עם קרי קונדון, וויאט ראסל 5 בינואר 2024
הכוורן ר ג'ייסון סטאת'ם, ג'וש האצ'רסון 12 בינואר 2024
The Book of Clarence עם לייקית' סטנפילד, בנדיקט קמברבאץ' 12 בינואר 2024

שוטר על הכוונת עם ברוס ויליס סרטי 2024

מהמפיקים של "האירי" ו"השורד האחרון". בזמן טיול בחיק הטבע, שאנון, צלמת חובבת, נתקלת בעסקת סמים של שוטרים מושחתים שמסתבכת אל מול עיניה. השוטרים מספיקים להבחין בה במנוסתה ודולקים אחריה. שאנון נלחמת על הישרדותה, היא מקבלת עזרה ממקור לא צפוי, ג'ק (ברוס ויליס) שוטר בדימוס שחי לבדו בסביבה. כעת על ג'ק לחזור למדים ולנשק ולעמוד לבדו מול חבורת פושעים חמושים שיעשו הכל כדי שסודם לא ייחשף.

שלדג סדרה טורקית תקציר

אפרה סראקוג'לו ומרט ראמאזן דמיר, מככבים יחד בדרמה בלתי נשכחת שתרתק אתכם למסך ומספרת על בעלים של אימפריית תכשיטים גדולה המחליט לחתן את נכדו הסורר פאריט עם בתו של איש עסקים עשיר אך רגע לפני טקס הנישואין, פאריט מתאהב באחותה של הכלה המיועדת. חייהן של שתי האחיות משתנות לנצח כאשר פאריט מחליט להתחתן עם אחות הכלה ומכניס אותה למשפחתו המלאה בבגידות, שקרים וסודות.

צפו בווידאו שלדג דרמה טורקית 

 

אקוומן הסרט המלא לצפייה ישירה 

הבמאי ג'יימס וואן ואקוומן בכבודו ובעצמו – ג'ייסון מומואה, יחד עם פטריק ווילסון, אמבר הרד, יאיא עבדול-מאטין השני, וניקול קידמן – חוזרים בסרט ההמשך לסרט המרוויח ביותר של די.סי בכל הזמנים: "אקוומן 2: הממלכה האבודה".
לאחר שנכשל בהבסת אקוומן בפעם הראשונה, בלאק מנטה, שעדיין מונע מיצר הנקמה על מות אביו, ישתמש בכל האמצעים בכדי להפיל את אקוומן אחת ולתמיד.
הפעם, בלאק מנטה נועז וחזק יותר משהיה אי-פעם, ומחזיק בכוח של הקלשון השחור, אשר משחרר כוח רשעי עתיק יומין. על מנת להביסו, אקוומן פונה אל אחיו הכלוא, אורם, המלך הקודם של אטלנטיס, בכדי ליצור ברית מפתיעה. יחד, עליהם להניח למשקעי העבר ולהבדלים ביניהם, על מנת להגן על הממלכה, על העולם, ועל משפחתו של אקוומן – מהרס חסר תקדים.

צפו בווידאו אקוומן 2 לצפייה בווידאו הטריילר

המזח סרט ישראלי חדש שחוזר לאירועי המוצב במלחמת יום כיפורים

מי רוצה לנגוע בפצע הפתוח של החברה הישראלית?. קחו נשימה ארוכה, הכינו את הדרייב שלכם לצפות בסרט ישראלי חדש בכיכובו של מיכאל אלוני. הסרט המזח מבוסס על אירועים אמיתיים שהתרחשו במעוז "המזח", מלחמת יום הכיפורים, חזית סיני. לאחר התקפת פתע מצרית, 42 חיילים בפיקודו של סגן צעיר יוצא ישיבת הסדר (דניאל גד), נאבקים להדוף את התקפות האויב שבמהלכן רבים מהלוחמים נפצעים או נהרגים. באותו הזמן בבונקר התאג"ד, רופא המילואים מתל אביב (מיכאל אלוני), נאבק על חיי הלוחמים הפצועים וקורא לפינויים דחופים שאינם מגיעים.

ההילולה סרט סדרת שנות התשעים סרט ישראלי 2023 למי שיש דרייב לסרטים 

תחזיקו חזק כי זו הקומדיה של הקיץ!. בעקבות חלום נבואי על סבו שנפטר, פרוספר, גיבור הסרט, לוקח את המשפחה ותושבי השכונה להילולה אצל ה"באבא סאלי" בנתיבות. אבל בדרום העלילה מסתבכת ומובילה לסדרת אירועים כמו שרק הסרט של שנות השמונים יכולה לייצר. סרטים מומלצים 2023.

סרטי 2024 סרטים חדשים בקולנוע ווידאו טריילרים

סרטי 2024 סרטים חדשים בקולנוע ווידאו טריילרים

ברבי סרט חדש 2023 עם מרגו רובי ראיין גוסלינג 

קומדיית לייב אקשן ראשונה על דמות הבובה המפורסמת והנמכרת ביותר בכל הזמנים ברבי! מרגו רובי, שגם הפיקה, וראיין גוסלינג הם ברבי וקן שמוצאים עצמם פתאום בעולם האמיתי. בבימויה של המועמדת לאוסקר גרטה גרוויג.

הפלאש 2023 שובו של ספיידרמן צפו בווידאו לצופים עם דרייב לקולנוע 

עולמות מתנגשים ב-״הפלאש״ כאשר בארי משתמש בכוחותיו כדי לנסוע אחורה בזמן כדי לשנות אירועים בעבר. כאשר ניסיונותיו להציל את משפחתו משנים באופן לא מכוון את אירועי העתיד, בארי נלכד במציאות שבה גנרל זוד חזר ומאיים בהשמדה המונית, ואין גיבורי-על בנמצא כדי לבקש מהם עזרה

צפו בווידאו הפלאש סרט חדש לצפייה 2023

 

ספיידרמן השיבה הביתה להורדה צפייה ישירה 

הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה צופים ונהנים המלצות באתר המרכזי – כל ההמלצות, כל החדשות בבידור בקולנוע נטפליקס, הוט , yes ועוד ועוד 

קישור לסרט ספיידרמן השיבה הביתה להורדה וצפייה ישירה תרגום עברית מובנה

סרטי שנת 2023 חדש בקולנוע 

הסנדקית עם איזבל הופר הסרטים המומלצים לדרייב של קולנוע

פאסיינס (איזבל הופר) היא בלשית משטרה ביחידה למלחמה בסמים. בן שאר התפקידים שלה ביחידה, היא משמשת כמתרגמת מצרפתית לערבית. העבודה קשה והשכר נמוך, ובנוסף היא צריכה לממן את השהות של אמה בבית אבות יקר, ולעמוד בתשלומי שכר הדירה.

הדרך לאילת סרט ישראלי חדש 2023 Le Voyage A Eilat

בן, ממורמר ודיכאוני, מגיע עם אשתו ובנו לביקור בקיבוץ ילדותו בצפון. הוא מתכנן לבקש מאביו שיכור הכפר, אלברט, עימו יש לו בקושי קשר, לעזור לו לתבוע את הדירה האבודה של הוריו של אלברט בוורשה.

מומלצים לצפייה סרטי 2023 קבלו את 65 סרט מומלץ

אחרי התרסקות על כוכב לא ידוע, הטייס מילס (אדם דרייבר) מבין במהרה שהוא בעצם ננטש על כדור הארץ…רק לפני 65 מיליון שנים. עתה, עם סיכוי אחרון להינצל, מילס ושורדת נוספת יהיו חייבים לחצות טריטוריה מלאה ביצורים פרה היסטורייים מסוכנים במאבק גורלי להישרדותם.

החמצתם?. תמיד תוכלו להוריד ולצפות מאוחר יותר ( אל תשכחו גם באפליקציה של הוט אפשר להוריד סרטים סדרות ) 

אדומה אש
אדון נוקאאוט
אהבה בשחקים: מאווריק
אווטאר 2
אחוזת דאונטון 2
איש הצפון
אלביס (סרט, 2022)
אנחנו (סרט, 2022)
אסטריקס ואובליקס: הממלכה התיכונה
אקוומן והממלכה האבודה
באטמן (סרט, 2022)

מודעות גוגל


המלצות לסרטים חדשים שעולים בשנה הקרובה 

בבילון (סרט)
בית הספר לטוב ולרע (סרט)
בלאק אדם (סרט)
בנסו (סרט)
ג'ונג'ולי (סרט)
גולדה (סרט, 2022)
דוב-בוש (סרט)
דוקטור סטריינג' 2
דצמבר (סרט, 2022)

הסרטים החדשים לשנה הקרובה בבתי הקולנוע 

האוסקר הראשון
האיש האפור (סרט)
האתגר (סרט, 2022)
ההמבורגרים של בוב: הסרט
הוקוס פוקוס 2
היו זמנים במדבר (סרט)

המיניונים: עלייתו של גרו חדש בקולנוע 2022 Minions: Rise Of Gru

בסרט החדש בסדרת המיניונים יסופר לראשונה כיצד פגשו היצורים הצהובים את מי שיהפוך לבוס שלהם: גרו (מסדרת "גנוב על הירח"). גרו חולם להיות נבל העל הגדול ביותר שידע העולם והמיניונים נחושים לעזור לו להגשים את הפוטנציאל הגלום בו. הבעיה היחידה – גרו רק בן 12 וחבורה מסוכנת של נבלי על מפורסמים שמה עליו מטרה. יחד עם קווין, סטיוארט, בוב ואוטו, גרו והמיניונים יבנו את המאורה הראשונה שלהם, יתנסו בכלי מלחמה בלתי אפשריים, ויתחילו הרפתקה סודית שרק תלך ותסתבך.

הסנדקית (סרט)
הספירה לאחור (סרט, 2022)
הפלאש (סרט, 2022)
הפנתר השחור: ואקאנדה לנצח
וולנד (סרט)
חיות הפלא: הסודות של דמבלדור
חלקת סיילם (סרט)

1+1 לסרט מבצעים בכרטיס אשראי כרטיס שני מתנה הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה

חוסכים וצופים בסרטים. אז איך אפשר לחסוך ? באמצעות הטבות בכרטיס אשראי ניתן לחסוך ולקנות כרטיס שני מתנה או בחינם. מדובר בהטבות שוות במיוחד ומימוש של כל הטבה זו למעשה הנחה של כ-45 שח.  

להורדת קוד קופון לסרט 

טטריס (סרט)
יחידת ההצלה של צ'יפ ודייל (סרט)
כלבת (סרט, 2021)
כנפיים מעל ברלין
לב פרמה (סרט)
ליגת DC סופר-פטס
ממבצע קציצה (סרט)
מורביוס (סרט)
מחוץ למפה
מכושפת 2
מפלצת של מלון: הפוך על הפוך
משימה בלתי אפשרית 7
נופ
נירנברג (סרט, 2022)
סווינגרים (סרט, 2022)
סוניק – הסרט 2
סופר מריו (סרט, 2022)
ספיידרמן: מעבר לממד העכביש (חלק 1)
עולם היורה: עולם חדש
עולם משונה
על סף העלמות
פיטר פן וונדי
פינוקיו (סרט אנימציה, 2022)
פינוקיו (סרט לייב-אקשן, 2022)
צוערי הצי 4
צוערי הצי 5
צעקה (סרט, 2022)
רוצחי פרח הירח (סרט)
תבונת הכוכבים (סרט)
תור: אהבה ורעם
תתחתני איתי
מודעות גוגל


אהבה בשחקים מאווריק 2022 Top Gun Maverick לצפייה ישירה בקולנוע 

לאחר יותר משלושים שנות שירות כאחד הטייסים הבכירים בחיל הים האמריקאי, פיט "מאווריק" מיטשל (טום קרוז) נמצא במקומו הטבעי; פורץ גבולות כטייס ניסוי אמיץ ומתחמק מקידום בדרגה שיקרקע אותו. כאשר הוא מוצא את עצמו מאמן משלוח של בוגרי בית הספר לטיסה לקראת משימה שכמותה טרם נראתה, מאווריק פוגש את סגן בראדלי בראדשו (מיילס טלר), או בכינויו "רוסטר" – בנו של חברו המנוח של מאווריק, ניק "גוס" בראדשו. בעומדו כנגד עתיד לא ודאי ואל מול שדים מן העבר.
מי מככב ?  טום קרוז, מיילס טלר, ג'ניפר קונלי, ג'ון האם, אד האריס | 2022