התרנגול הזוכה בגמר הזמר במסכה!

התרנגול הזוכה בגמר הזמר במסכה! צחי הלוי

איזו הפתעה ענקית הייתה לנו הערב כאשר זכה בגמר הזמר במסכה! לא חשבנו לרגע וגם השופטים איך לומר לא היו ממש בכיוון. אז הנה יש לנו מנצח ועונה 2 חייבת לבא ומהר-התרנגול הזוכה בגמר הזמר במסכה! אז מי מסתתר מאחורי המסכה זמר זמרת או אישה יפה! במקום השני השפירית צחי הלוי התרנגול זכה במקום הראשון. ככה זה שאתה זמר אמתי. רינת גבאי במקום השני עם תחפושת השפירית.

צחי הלוי תרנגול זמר במסכה צילום מסך ערוץ 12

צחי הלוי תרנגול זמר במסכה צילום מסך ערוץ 12

צחי הלוי בעלה של החסידה הוא התרנגול זמר במסכה

שדמתי הוא לא שר, וגם לא את עלא דלעונה וגם לא שירים מפאודה ( פשוט כי אין כאלה) אבל צחי הלוי הוא הזוכה הבלתי מעורער של זמר במסכה עונה 1 בשידורי קשת ערוץ 12 לצפייה ישירה. קבלו את המזר שהצליח גם בלהקת מיומנה, ככב בפאודה, היה בעלה של איתי אלון בתכנית מעילה, הוא התרנגול של זמר במסכה.

הקצין מדובדבן הוא התרנגול במסכה

הרבה לפני פאודה צחי הלוי שרת בתור מפקד צוות ביחידת שמשון ומאוחר יותר כקצין בדובדבן. אז הוא בטח יודע דבר או שניים על החיים בהסוואה ולא היה צריך הרבה עצות מצוות התכנית. ב 2012 צחי הגיע לגמר "The Voice ישראל" אבל לא הגיע למקום הראשון. אז אם אתם מנויים על ספוטיפיי או סתם משוטטים ביוטיוב תשמעו מה יש לו לשיר לכם. יש לו הרבה.

לסיום קבלו את התרנגול של זמר במסכה צחי הלוי בביצוע מדהים של  Tamaly maak תמלי מעאכ

רינת גבאי השפירית

אפילו שכל עולם דבר על זה שהיא הזמרת מאחורי המסכה של השפירית המסתורית אז באה כוכבת הילדים והצליחה להפתיע את המדינה זה לא פשוט להיות בתוך המסכה ולתת ביצועים אעז תארו לכם מה יכולה לעשות רינת גבאי על במה מול קהל אוהב! רינת גבאי השפירית קיסריה מחכה לך בזרועות פתוחות את הרבה יותר מעוד זמר במסכה.

אורי ששון הוא הפלאפל זמר במסכה 

אנחנו נחשנו אנחנו ידענו שדרנו לכם את כל הספוילרים ערב ערב אחרי התוכנית תוך כדי לפני ואחרי. אז קבלו את הפלאפל מספר 1 בישראל! קבלו את אורי ששון הזמר בתחפושת הפלאפל. יש כבוד למנץ אוכל ב20 שח בלי צ'יפס חם אבל עם קוקה קולה צוננת! היכ ישראלי הכי מקום שלישי.

רשימת המשתתפים והתחפושות זמר במסכה 2020 

שפירית רינת גבאי לא רק מלכת אסתר ולא רק מחזמר וקלטות לילדים גם זמרת מעולה! אולי עכשיו תגיע לקדמת הבמה. 
פלאפל אורי ששון ! הוא הזוכה במקום השלישי של גמר הזמר הוא שחק אותה בענק אבל חצי מדינה כבר ידעה מי מזמר אבל אנחנו ידענו קודם. 
תרנגול צחי הלוי אחד יחיד ומיוחד! יש לו מאתנו מברוק על על הזכייה! ועוד אחד שאנחנו שומרים לזכייה האמתית בחיים. שלו ושל לוסי המקסימה. 
דרקון איציק כהן
יעל גלית גיאת
חסידה לוסי
מלפפון חמוץ עינת שרוף
פופקורן אורנה דץ
פטרייה מיכל אמדורסקי
שור יזהר כהן
כריש דביר בנדק
דב גדי סוקניק
קקטוס ינון מגל
קרמבו טל פרידמן