הזמר במסכה מי הדמיות מאחורי התחפשות ספוילר ענק

הזמר במסכה מי הדמיות מאחורי התחפשות ספוילר ענק

אז כולנו כבר יודעים מי היה הקרמבו בפרק פתיחת העונה. בקרוב יצטרפו דמויות חדשות במסגרת הזמר במסכה פרק 2 לצפייה ישירה שידורי קשת ערוץ 12 וניחושים חדשים ינסו לגלות מי עומד מאחורי הדמויות המזמרות גרסאות כיסוי. הזמר במסכה מי הדמיות מאחורי התחפשות ספוילר ענק אז מה היו הניחושים? בן זיני, ניקול ראידמן, ויקי כנפו, רז חדד, אדם, השכנה של אופירה, יעל פליאקוב, שרון חזיז, ואפילו מיקל לואיס ואורי בנאי. ובכלל כולם נתנו סיכוי למשה דץ בתור קרמבו

צפו עכשיו פרק 4 מלכת היופי של ירושלים 

הזמר במסכה מי הדמויות מאחורי התחפשות ספוילר ענק

הזמר במסכה מי הדמויות מאחורי התחפשות ספוילר ענק

אז מי זה היעל, מי הדמות של הדרקון, מי הזמר בתחפושת הדב, מי הוא השור המזמר, מי היה תרנגול, האם ההשערות על זהות היעל נכונות והשאלה הגדולה עד כה, מי הדמות של מלפפון חמוץ בתוכנית הזמר במסכה.
ספוילרים מי הזמרים מאחורי המסכה. הרשת גועשת מי הזמרים בתכנית הזמר המסכה פרק 2 לצפייה ישירה ערוץ 12 מאקו טיוי.

הרמזים המטעים והמוזרים של התחפושות

הרמזים בתחילת כל מופע הם ממש לא רמזים. אתה צריך להכיר את הדמות באופן אישי. כי עם כל הכבוד מי יכול היה לדעת מה שמה של אחותו של טל פרידמן, שלא לדבר על להקת החתולים השמנים שאפילו צדי צרפתי, אנציקלופדיה מהלכת , לא ידע ואז לקשר את כל זה לזמר במסכה. זאת אומרת שעד עכשיו הרמזים לא ממש משכנעים. בפרק 2 זמר במסכה ערוץ 12 לייב שידור ישיר עוד תחפושות מזמרות.

מודעות גוגל 

חשיפת זמרים במסכה מערבל קול

ראיתי כמה כתבות על הניסיון לשחוף את הזמרים באמצעים טכנולוגיים של רי מיקס של הקולות ואז נסיון להתאים אותם לזמרים או אמנים מוכרים ביחס לרמזים ההתחלתיים. זה יכול להצליח, לפי דעתי, אחד למיליון. אני מניח שההפקה והפורמט באופן כללי התכוננות לחוכמות האלה ולכן בצעו את מה שצריך על מנת שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לזהות את הזמרים רק לפי הקול או רק לפי הרמזים. מה זה רמז, רק הטעיות וחממות כמו שאומרת אופירה אסייג המדהימה. ומה יש לנו להגיד על כך לשידורי ערוץ 12 – תנו לנו אופירה כמה שיותר.

כל התחפושות הזמר במסכה פרק 1 לצפייה ישירה 

קרמבו טל פרידמן הודח בפרק הראשון שר את All of Me
היעל מיליון דולר ויקי כנפו?
הדרקון Creep
הדב I'm Too Sexy חוק המשטרה ?
שור Stay with Me
התרנגול Let Me Entertain You הדמות הכי אניגמטית במסכה עד כה
מלפפון חמוץ הזמר במסכה Mr. Lonely גברת או אדון או משהו באמצע מי הוא הזמר במלפפון בן של מלך או מלכה ואבא עם נהג פרטי