הזמר במסכה מי הדרקון ספוילר ענק

הזמר במסכה מי הדרקון ספוילר ענק

לאחר שירד התרנגול מהבמה עלה אליה הדרקון החביב. לא אחד כזה מפחיד אלא בייבי דרגון נחמד ורגיש. הוא העניק לנו ביצוע רגיש של השיר והשאיר את הצופים עם הרבה ניחושים ושאלות. כעת אנו מגלים ראשונים הזמר במסכה מי הדרקון ספוילר ענק.

"<yoastmark

הרמזים על הדרקון במסכה 

אז הנה מה שידוע לנו על הדמות הכי אניגמטית בתכנית עד היום. כי מצד אחד יש לנו הרגשה שאנחנו יודעים מי בתחפושת של מלפפון חמוץ, מי הדב ומי התרנגול של הזמר במסכה אבל הדרגון הוא הרבה יותר קשה לפיצוח. כי לגלות מי מסתתר מאחורי המסכה זמר זמרת או שחקנית או בכלל שף זה בכלל לא פשוט.

תום אביב הוא הדרקון? לא נראה לנו 

השף תום איב העלה בסטורי שלו משפט מחץ "יש תוכנית יותר רלוונטית מהזמר במסכה עכשיו?" ורק הוסיף למסתורין האם השף הוא דרקון במסכה ששר את Creep? אבל מכיוון שאיש מחברי הפאנל לא נחש את זהותו האמתית נחשוף אנחנו עכשיו מי הדרקון זמר במסכה. כי כאשר הוא מסיר את התחפושת זה לוקח לו כמה דקות טובות. לכן הבאנו לכם את החלק הרלוונטי של הסרטון.

והנה אנחנו מגלים לכם ראשון ספוילר ענק הדרקון המסכה הוא באסטה ריימס Busta Rhymes אחד הראפרים הידועים והמוצלחים בתחומו, הרבה גולשים התרעשו על כך שהוא הודח מוקדם מדי אבל לצערם לא היה להם אתי אלון פרק 2 מעילה לעבור לשם עם השלט לתכנית המוקלטת ב VOD

אתר הסדרות הישראלי מגלה לכם את כל האמת Masked Singer Reveal מי הדרקון ספוילר ענק בלעדי גילוי ראשון לפני כולם מי שר בתחפושת דרקון ראשונים ברשת כל הפרקים לצפייה ישירה גלו מי הדרקון במסכה. התכנית זמר במסכה מבוססת על פורמט בינלאומי קוראני במקור, שכבש את ארצות הברית ואת העולם כולו. עוד על המסך שלנו ערוץ 12 צפייה ישירה אתי אלון מעילה, ערוץ 13 צפייה ישירה המירוץ למיליון עונת 2020 אולסטארס פרקים מלאים רשת ואיך אפשר בלי נינג'ה ישראל עונת 2021 שתחמם לנו את החורף הקרב