הזמר במסכה סטטיק ובן אל ערוץ 12 לצפייה ישירה

הזמר במסכה סטטיק ובן אל ערוץ 12 לצפייה ישירה

הרבה זמן המתנו לשעשועון מצחיק במיוחד שלא ישאיר אף אחד אדיש מול המסך. קבלו את הזמר במסכה סטטיק ובן אל ערוץ 12 לצפייה ישירה שבו מתחרים אנשים מוכרים מתחום הבידור והתקשורת כאשר הם בתחפושת שמסתירה את זהותם. האם הפאנליסטים יצליחו לזהות מי נמצא מאחורי המסכות. זה הסוד של בגרסת המזמרת 2020.

הזמר במסכה סטטיק ובן אל ערוץ צפייה ישירה ערוץ 12

הזמר במסכה סטטיק ובן אל ערוץ צפייה ישירה ערוץ 12

הפורמט הקוריאני שינצח את המירוץ למיליון? 

אז מה בדיוק הולך שם על הבמה? זמרים ואנשי בידור מוכרים מחופשים לדמויות גרנדיוזיות נותנות על הבמה שואו של הלייף ומוציאות את הקהל ואת פאנל המנחשים מדעתם. מדובר בשואו של של ממש. וכמו שמבטחים לנו בערוץ 12 לצפייה ישירה כזה דבר טרם נראה על המסכים בישראל. אני במתח. מתי זה כבר יתחיל.

את התוכניות בפורמט שלהן בחו”ל ניתן לראות ב YES . באנגלית התכנית נקראת The Masked Singer והיא משגעת את הצופים בעולם כבר 4 עונות בהצלחה ענקית. שתשכחו מכל הרשמיות והרצינות של כוכב נולד לשיר לסוגיו וכל תחרויות תזמורת בצורת עם ביצועים מה ………מה זה מרגשים. כי כאן מה שקובע זה השואו והתחפושת הצחוקים וההתרגשות שבאולפן והדינמיקה של צוות הפאנליסטים.

הזמר במסכה פרק 1 לצפייה ישירה

אתם כבר בטח רוצים לדעת מי הישראלים שמשתתפים בתכנית הזמר מאחורי המסכה. זה סוד גדול. אבל בעולם שימו לב מי לוקח חלק וכבר נחשף. קחו נשימה חברים:

ג’קי אוונצ’ו בתפקיד קיטי

המעריצים היו ממש במתח מי לקחה את דמותה של הלו קיטי ועשתה ממנה מעדן אמיתי. העולם ניחש ( וגם טעה) השמות שעפו באוויר היו מוונסה הדג’נס ועד שרה הילנד לקייט בוסוורת אבל גקי לקחה בגדול.

דרו קרי מחופש ללמה 

היי דרו מי קורא לי בשמי, היי דרו מי מחופש פה לבעל החיים למה ומי זורק רמזים מטעים כאילו מדובר באי זה DJ מסיאטל? אבל כיאה לאדם עם המון נסיון על המסך הוא הצליח לשמור על מתח עד הרגע האחרון.

רשימת הזמרים ספוילרים הזמר במסכה מי השמרים והבדרנים בפורמט הישראלי של מאחורי המסכה ערוץ 12 לצפייה ישירה פרקים מלאים