החוקים החדשים של האח הגדול לייב 2021

החוקים החדשים של האח הגדול לייב 2021

איך מעירים פורמט ותיק שנולד עוד לפני הרשתות החברתיות? משנים את החוקים שלו וגורמים לו להיות עדכני ומעניין יותר. אותו האח בשינוי האדרת. בלוג האח מביא לכם את רשימת החוקים החדש של האח הגדול לייב 2021 ספוילרים בלעדיים!

החוקים החדשים של האח הגדול לייב 2021

החוקים החדשים של האח הגדול לייב 2021

איזה חוקים חדשים יש בבית האח בעונה החדשה של רשת 13 

בואו נתחיל עם זה שיש מנהלת אחת גדולה לכל ההצגה של העונה החדשה ושמה קורונה. אם חס וחלילה יהיה נדבק אחד בבית או אפילו בצוות ההפקה אפשר להגיד סלאמת לעונה הזו. היא אולי תייצר רעש אבל לא תגיע רחוק. מצד שני רשת13 יודעים לעשות טלוויזיה והצלחת עונת האח הגדול תתן תנופה לכל התעשייה בישראל שלא לדבר על מקומות עבודה ותעסוקה. אז בין אם אתם אוהבים את הפורמט או לא- שיהיה להם בהצלחה!

חוק חדש ראשון – קהל בטקסי ההדחה של האח הגדול 

התכנית הזו קיימת במיוחד עבור ערבי הדחה. ארז טל היה עושה מזהב מטעמים. גם בערוץ 13 מנפו את ההדחות של האח הגדול לאירועים עם קהל ובאז תקשורתי. אולם השנה בשל מגבלות הריחוק החברתי לא נראה שיהיה קהל בערבים בהם יתקיימו הדחות. זה החוק הראשון שנופל על האח ולהקתו.

האתגר הגדול שעונים סלולריים ותקשורת זעירה 

כולם יודעים שכאשר דייר נכנס לבית האח הגדול הוא גוזר על עצמו ניתוק מכל תקשורת עם העולם החיצון. אחלה. אבל בשנים האחרונות כל אביזר תמים למראה יכול להיות גם אביזר תקשורת. החל משעונים זעירים שיכולים לספק מידע למתחרים, כלי איפור בהם ניתן להסתיר מכשירים זעירים ומה לא. גם אם הבית מצולם 24/7 מכל חור, תהיו בטוחים שגם השנה יהיה קשה לאכוף את אין טלפונים או קשר עם העולם החיצון.

 ערב הפתיחה האתגר הגדול לייצר אירוע טלווזיוני ללא קהל 

למנחי האח הגדול יש אתגר לא מובטל בעיקר בנראות שלהם מול הציבור. מצד אחד מדובר בערב השקה חגיגי שבכל שנה משך מאות צופים. מצד שני יש ריחוק חברתי ומצד שלישי יש להם את גזמר הזמר במסכה על הראש, שמשודר בערוץ 12 לצפייה ישירה בזמן בו זמנית.

צפו בווידאו של חדשות הבידור ישראל רשימת דיירי האח הגדול 2021 ספוילר מי כלול ברשימת הדיירים באח הגדול פורום האח הגדול בלעדי ספוילרים

בלוג החוקים החדש של האח הגדול לייב 2021 כל הפרטים צפייה ישירה רשימת דיירים מעודכנת וכל המידע על חוקי הבית החדשים בבית האח הגדול רשת13 ספוילרים