החללית הישראלית לירח שיגור צפייה בזמן אמת

החללית הישראלית לירח שיגור צפייה בזמן אמת

התרגשות גדולה ! ישראל עומדת להצטרף למדינות שהגיעו לירח . בתאריך 22/10/2019 החללית הישראלית לירח שיגור צפייה בזמן אמת כל הפרטים באתר החללית 

נחיתת החללית הישראלית על הירח כולנו עוקבים אחר החללית בראשית כל הדרך לנחיתה על הירח ! 

החללית הישראלית לירח שיגור צפייה בזמן אמת

החללית הישראלית לירח שיגור צפייה בזמן אמת

החללית הישראלית לירח שיגור צפייה בזמן אמת 2019 

בימים אלו כאשר בחירות 2019 מתקרבות בצעדי ענק  , 2025 לייב בוער ברשת והאח הגדול VIP עושים טונות של אחוזי צפייה עם ישראל יישב מול המסך ויצפה בחללית הראשונה של ישראל בדרך לירח. החללית הישראלית תשוגר מבסיס נאסא קייפ קנוורל בארצות הברית. 

החללית הישראלית בהובלת עמותת SpaceIL נקראת בראשית והיא אמורה להגיע לירח לפני סדר פסח 2019. מדובר במסע של חללית בלתי מאוישת למטרות מחקר. הגשושית הישראלית מעוררת הדים רבים בעולם שכן היא אינה פרי פיתוח של ארגון צבאי ומדובר בחברים שהרימו את הכפפה במסגרת תחרות  Google Lunar XPRIZE בהובלת הישראלים יריב בש, כפיר דמרי ויהונתן ויינטראוב שמביאים לנו המון כבוד ומציבים אתגר חדש לישראלים שרוצים לשבור שיאים ברחבי העולם וכעת ברחבי מערכת השמש. 

ספייס איאל המראה לירח שידור ישיר ואתגרים אחרים 

עם מערכות ניווט החללית הישראלית SpaceIL תעשה דרך של 384,000 קילומטר המרחק בין הירח לכדור הארץ בכמעט חודשיים של טיסה ישראלית בחלל.

השיגור לצפייה ישירה יתבצע באמצעות טיל פלקון 9 תוצרת SPACEX ובפועל תבצע מרחק של 6.5 מליון קילומטרים ואם תרצו זו המערכת הישראלית המהירה ביותר אפילו יותר מכיפת ברזל !

לוח זמנים  חללית ישראלית לירח 

המראה מבסיס קייפ רנוורל 22/02/2019 שידור ישיר באתר ישראל ממריאה לחלל 

נחיתה על הירח חללית ישראלית  11/04/2019 ככל שיהיו שינויים נעדכן אתכם במועד הנחיתה של ישראל על הירח .

נכון החללית טרם נחתה על הירח אך עצם ההמראה והיכולת להגיע לתכנון וביצוע של כלי טיס לחלל נראה דמיוני לפני כמה שנים. זו יכולת השמורה למעצמות על ! סין ארצות הברית של אמריקה וברית המועצות. אבל כמו בתחומים אחרים הראש היהודי המציא לנו פטנטים וכעת ישראל נמצאת חודשיים מנחיתה היסטורית על הירח.

החללית הישראלית לירח שיגור צפייה בזמן אמת שידור ישיר עם כל הפרטים על שיגור החללית בראשית של SpaceIL לעבר הירח מעב אחר ההתקדמות בחלל עד הנחיתה !

הכתבה מוקדשת בהערכה הערצה ואהבה לאילן רמון זל