הטבות כרטיסי אשראי קולנוע לב

הטבות כרטיסי אשראי קולנוע לב

אחת ההטבות החשובות של כרטיסי האשראי הן בילוי בבתי הקולנוע. מימוש ההטבה נעשה בצורה פשוטה ויחסית לבילוי פופלרי זו הטבה של מאות שקלים בשנה. כתבה מיוחדת על הטבות כרטיסי אשראי קולנוע לב הורדת הטבה. בתאריך 19/06/2020 הכריזה הממשלה על חזרת בתי הקולנוע לפעילות בהתאם להנחיות הפעילות בבית קולנוע תוגבל עד ל 250 צופים ולא יותר מ 75% מהתפוסה במקום.

איך לראות סרטים בזול בבתי הקולנוע

כרטיס קולנוע עולה כ 45 שח. זה נשמע סכום פעוט אבל אם הלכנו לסרט קולנוע ועל הדרך שלמנו חצי מחיר לזוג , במקום כ 90 שח רק חצי זה חיסכון מעולה. ברוב בתי הקולנוע יש גם הסדר חניה חינם ולכן חשוב לחסוך גם בהוצאה זו. כל שקל שנשאר אצלנו בכיס יכול להיות מופנה לחיסכון או לצריכה. ולא נשכח באותה נשימה להזכיר לגולשים עוד כמה מקומות שבהם ניתן להפיק חיסכון והחזרים כספיים כמו מס שלילי , החזרי מס לשכירים וקבלת פיצוי על טיסות.

הטבות כרטיסי אשראי קולנוע לב

הטבות כרטיסי אשראי קולנוע לב

אמריקן אקספרס קולנוע לב

בכפוף לתנאי המבצע של חברות כרטיסי השאראי ניתן לרכוש 1+1 קולנוע לב בכל ימות השבוע כולל חגים וסופי שבוע תמורת 290 נקודות Membership Rewards. יש להוריד קוד הטבה לסרט.

מקס לאומי קארד קולנוע לב הטבה

לאומי קארד שנתה את שמה של חברת כרטיסי האשראי לשם החדש והכבר מוכר לכולם בשם MAX. בקולנוע לב יש מבצע של 58 שח לזוג כרטיסים , בכפוף לתנאי המבצע של חברת כרטיסי האשראי תמורת פינוק . המבצע תקף גם בסופי שבוע וחגים .

שלישי בשלייקס קולנוע לב כמה עולה כרטיס קולנוע לגימלאי

במסגרת המבצע כרטיס צפייה בקולנוע עולה 13.9 שח ברכישה באתר האינטרנט . חשוב להביא אתכם תעודה מגנטית של אזרח ותיק. את ההנחה ממן המשרד לאזרחים ותיקים.

רשימת בתי קולנוע לב 

יוניצמן 21 חוף הצוק תל אביב לב מנדרין
שכונת המושבה הגרמנית, רחוב לויד ג’ורג’ מס’ 4 לב סמדר
דיזינגוף סנטר לב תל אביב ( לא לוותר על תצפית מעולה על העיר )
אחוזה 267, קניון עזריאלי לב רעננה
המייסדים 41 לב אבן יהודה
רמת ים 60 לב הרצליה
בית התרבות 60 לב עומר
מרכז מסחרי עמק איילון 30 לב שוהם

שימו לב ! סקירת מבצעים הטבות בכרטיס אשראי ומחירי טיסות  חבילות גלישה והשוואות מחירים נכונים ליום פרסום המאמר באתר החיסכון של ישראל. תנאי העסקה המחייבים נמצאים באתרי הספקים בלבד והתוכן באתר הנו בגדר סקירה עדכנית ליום הפרסום