הישרדות VIP פרק 2 צפייה ישירה ערוץ 13

הישרדות VIP פרק 2 צפייה ישירה ערוץ 13

שידור בערוץ 13 חדשות ספויילרים דיווחים מפרק ההדחה עונה 4 שפורצת גבולות ואקשן עם כל כוכבי הסדרה בפרק הדחה נדיר ומרתק הישרדות VIP פרק 2 צפייה ישירה מה קורה בשבט אנטינג אנטינג ויש לנו עונה נהדרת ! היה לנו כיף מול המסך של ערוץ 13

הישרדות VIP פרק 2 צפייה ישירה ערוץ 13

הישרדות VIP פרק 2 צפייה ישירה ערוץ 13 pixabay

מדורת השבט החדשה הישרדות בערוץ 13 

אני מודה שלא היו לי ציפיות מהפורמט המוכר של תכנית הישרדות. אני הופתעתי בגדול ועכשיו אי אוכל את הכובע. אז זו התוצאה נכון לעכשיו – פחות נטפליקס ישראל ויותר הישרדות בערוץ 13.  מדובר בהפקה מעולה עם המנחה גיא זוארץ שעושה עבודה מעולה מעולה על המסך .

בפרק הראשון של הישרדות ויאיפי לשנת 2020 הגיעו לאי 18 שורדים שהם גם מאד מפורסמים מוכר כמעט בכל בית בישראל והתחילו את העונה במבחן אהדה הדדי . מקומות 1 עד 9 הם קבוצה אחת והיתר הקבוצה השנייה. האם זה שווה להיות בקבוצה שכל אחד בה הוא אהוב הקהל ? לא בטוח ואת זה נדע בפרק איחוד השבטים . איפה כדאי יותר להיות בקוצה של סמיון או בקבוצה של דוד שחר.

המודחת הראשונה דנה רון עשתה טעות או לקחה החלטה אמיצה 

טוב לא באמת הייתה כאן הדחה אמיתית אלא פרישה מרצון. דנה רון אולי תהיה רשומה בתור המודחת הראשונה של הישרדות VIP 2020 אבל היא בהחלט לקחה החלטה אמיצה וכנה כאשר העדיפה לצאת מהמשחק אם השבט לא יקבל בריזנט. על אף ההצעה הנדיבה של גיא זוארץ שהעמיד אותה במבחן שאם היא תישאר השב יישאר שלם. אז בניגוד למה שנהוג להגיד – השבט לא אמר את דברו אלא המודח הראשון של השרדות ויאיפי.

ספולירים פרק 3 הישרדות 2020

אז בניגוד למה שחשבנו שנאוה בוקר תודה ראשונה מהאי היא נשארה במשחק גם לפרק 3. אבל כאן יש לנו ספויילר הישרדות ענק. סגנית יושב ראש הכנסת לשעבר נפלה במהלך משימה ונשמעת אומרת אני צריכה רופא. מה יקרה איתה והאם תישאר במשחק הישרדות או לא ?  נחכה בסבלנות למוצאי שבת ונראה. עד אז הגולשים שלנו יכולים לבדוק אם גם להם מגיע החזר מס שלילי לשנה זו.

אילנה אביטל הישרדות 2020 

ומילה אחרונה על אילנה אביטל . אני מעריץ את הזמרת הזו מאז ששמעתי את השיר שובי לים לפני הרבה שנים. אהבתי אותה מאד גם במרי לו ועוד כמה הצגות. אני מקווה שהיא עוד תשפיע הרבה על הסדרה ואולי גם לפעילות מוסיקלית חדשה כי זה מגיע בעיקר לנו.