הכירו את הדיירים מי נכנס לבית האח הגדול 2020

הכירו את הדיירים מי נכנס לבית האח הגדול 2020

זה לא הוגן! שבועיים מפמפמים לנו על חוקים חדשים בבית האח הגדול 2021 ובסוף מה? ריחוק חברתי? האח הגדול צפייה ישירה ערוץ 13 פרק ראשון לעונה החדשה משאירה לי המון סימני שאלה על איך תתנהל העונה הנוכחת. אבל בואו נתחיל דווקא בלי ספוילרים רשימת הדיירים הרשמית. מי נכנס לבית האח הגדול 2020

חתונה ממבט ראשון פרק 13 עונה 4 לצפייה ישירה

הכירו את הדיירים מי נכנס לבית האח הגדול 2020 שולה זקן

הכירו את הדיירים מי נכנס לבית האח הגדול 2020 שולה זקן

בגדדי היחיד שאינו מפורסם

הראשון ברשימה הוא בגדדי האלמוני יחסית- הוא הקובע מי יוצא מהביצה והופך למודח הראשון. הבונוס, יבלו לבד בבית.

ליאור חלפון האחד היחיד והבריא! ברוך הבא איצקו מחכים לך בישיבות תקציב

גל גברעם אושיית רשת עם שמלה שחורה ועם 300 אלף עוקבים שיצביעו בכל פעם שגל תהיה מועמדת להדחה

שולה זקן! כל הספוילרים נכונים! היא מבטיחה והיא תקיים את כל הסיפורים מאחורי הקלעים על פרשות אולמרט, על הכלא והיא יכולה להיות הזוכה בעונה הזו! אז שולה זקן גם כן בביצה.

דרור קוננטו המעצב שהכין לגרושתו קולקציה חדשה עד שנולד דרור חדש שתפר לילדה 3 שמלות חדשות עד שקבל טלפון ממירי רגב. אבל הוא אחד המועמדים להיות בהדחה הראשונה. אם שמלה למירי או בלעדיה.

ג'וזי זירה יונתן עבר מאמא לסבתא לאבא ובחזרה עם ילדות לא פשוטה הוא הכי מוחצן בעולם אבל הכי מופנם. כמה שהוא מקסים על המסך, הוא היה הכי מקסים במירוץ למיליון ויש לו מבטא כובש! יכול לקחת את העונה של האח בענק!

קארין עליה מלכת היופי לשנת 2016 והיא לא פוסלת להיות גם מלכת האח הגדול! קודם כל שתעבור את הביצה ואת ההדחה הראשונה. עכשיו גם אתם יודעים שיש עוד תחרות מלכת היופי של ישראל! .

רמי ורד נחשב לאיש מצחיק אבל בעיני ממש לא מתאים לאח הגדול. אם זו הולכת להיות עונה פוליטית בבית האח, לרמי ורד אין מה לחפש שם. לנהל תעמולה בשעת בחירות? שוב קברניטי ערוץ13 עושים טעות ומרחיקים מהם את קהל הצופים הפוטנציאלי. ליבי ליבי על בעלי המניות של הערוץ שנאלצים לממן מכיסם אג'נדות זרות. רמי אולי לא מפחד דעה פוליטית, אב ל ערוץ 13 יממן את הנושא.

מור לרמן בת 33 כוכבת חתונה ממבט ראשון בערוץ 12  עורכת דין במקצועה שבדיוק יכולה לראות את החתן מהתכנית מתחתן עם האקסית המיתולוגית. אז מור מספרת שהיא הייתה חילת מצטיינת, סטודנטית מצטיינת ועכשיו נראה אם היא תהיה דיירת מצטיינת.

זהבה בן האח הגדול קבלו אותה תצביעו לה! תחזירו אותה לקדמת הבמה. כי היא לא הייתה כאן כמעט 20 שנה, בלי להיט ברדיו אבל היא נשארה, זמרת עם קול ענק ועם נשמה ועכשיו זו הזדמנות לזכות בגדול באח הגדול ולצאת לדרך חדשה. בהצלחה זהבה!

הדיירים שנכנסו לבית ביום השני 

עורך דין איילון באח הגדול – הוא לא רק אוהב ביתר ירושלים ובדיוק הפוך מהדעות של רמי ורד הוא גם עורך דין מצליח שאשתו רשמה אותו לאודישנים.

המציל מאילת – דיויד הוא בן 35 הוא אוהב צניעות, והוא מתכונן לקראת האירועים בבריכה בבית האח הגדול. הוא לא מפחד שיגידו שהוא שמרן. ראיתם איך הוא מנהל את הריאיון עם האח הגדול.

ימית אברמוב  – הלו בונים פה ממשלה? שולה זקן ועשיו ראש לשכה של השרה גילה גמליאל. ימית לקחה חלק בהעברת חוק המצלמות בגני הילדים.

תום חיימוב – שמאי מקרקעין גר בחדר כושר הרבה אימון והקפדה על תזונה איש הדיאטות והביטחון העצמי

לינור – אין לה בעיה לצאת עם כמה גברים לדייט ראשון במקביל ,אז למה שהיא תפסיד את הדייט הבא, היא לא אוכלת מנה אחת במסעדה. בגיל 24 היא כבר גרושה. ואם אתם רוצים להכיר אותה אתם צריכים לדעת שאתם צריכים לקלוע בול לטעם שלה למרות שהיא לא יודעת עדיין מה הוא. חייבת להיות אתו פעמיים ביום.

יהודה יצחקוב – עם קצת עידוד הוא יכול לקחת את העונה. רוצה לנצח בהכל ולהיות תחרותי. הוא חושב שיש לו סיכוי ענק לזכות בבית האח ואם הוא נראה לכם מוכר זה רק בגלל שהוא זכה בתכנית המשימה אמזונס שהנחה אביב אלוש שמככב בשעת נעילה.

אלימלך קשתי – קבלן פרקטים ואח של תום קשתי – גרוש פעמיים ורוצה לעצב את בית האח לגמרי מחדש. יש בו הכל מהכל, הוא מנגן בפסנתר, הוא יכול לבכות מהתרגשות. והוא רומנטי כמו בסרטים לפני שנולדנו! בן 36 עם לוק של 26.

 

עכשיו המנחים מזכירים לנו כל רגע- מחר עוד ערב, בלי גמר הזמר במסכה על הראש! בא נראה מה יקרה לטבלאות הרייטניג. בואו נמשיך כי הולך להיות חם בערוץ 26 לצפייה ישירה בו ניתן להזמין את האח הגדול. 

אצלנו באתר אתם תדעו ראשונים! מי נכנס לבית האח הגדול 2020 בלוג האח פרק1 הרשימה צפייה ישירה 24 שעות ברציפות כל מה שקורה בבית, רשימת דיירים שנכנסו, החוקים החדשים ואירוע החשוב שישנה את העונה כולה!

 קבלו את זהבה בן ואיתי לוי מבצעים את חיים שלי ! את חיים שלנו זהבה!