הכרויות גרושים וגרושות אתרים חינם

הכרויות גרושים וגרושות אתרים חינם

לאחר סיום מערכת היחסים והיציאה לדרך חדשה , כאשר אבק מהאבק שוקע ואנו חוזרים לשגרת החיים מתחיל פרק ב. לא מעט אנשים מחפשים אתרי הכרות עבור הכרויות גרושים וגרושות אתרים חינם ואנו הכנו לכם רשימת אתרים לגרושות גרושים וכל מי שמחפש אהבה ! סקירת עולם הדייטים בשנת 2021 באתרי היכרות הרשמה חינם.

יש גם קבוצת פייסבוק לפרק ב 

בפייסבוק יש קבוצה פעילה מאד של גרושים גרושות וכל מי שמחפש אהבה. כאשר מצטרפים לקוצה יש הרושם שכולם מכירים את כולם ויש אפילו מי שמפרסם פוסט אישי איזה סוג של הכרות הוא מחפש  או גרושה שמעוניינת להכיר גבר לפרק ב. לא מתאים לכולם אבל בהחלט שווה לבדוק . בקבוצה חברים כ 17,00 חברים !

הכרויות גרושים וגרושות אתרים חינם

הכרויות גרושים וגרושות אתרים חינם

אתר נפגשים הכרויות לפרק ב אבל הרבה יותר מזה 

אחד התארים הסולדים והוותיקים בישראל . זהו לעשה אתר הכרות חינם לכולם. באתר ניתן להקים פרופיל משתמש עם תמונות , לספר על עצמך ועל איזה זוג של קשר אתם מחפשים. גם כאן חשוב לנקוט בשפה ראויה ולהעלות תמונות עדכניות שמייצגות אתכם כפי שאתם נראים כיום ולא תמונת מחזור מהתיכון! הבנתם את זה  ? בנים ובנות !

או קיי קיופיד הכרות לקשר רציני 

אחד הדברים הטובים באתר OCK שמוכר בשם קיופיד או בשמו הרשמי או קיי קיופיד OkCupid Free Online Dating הוא שמרבית תכונות החיפוש הן בחינם. ניתן לשלוח הודעות וקבל הודעות ללא תשלום. אז איך עובד קיופיד הכרויות ? מקימים פרופיל אישי מייצג ומגדירים את סוג הקשר שאנחנו מחפשים. לאחר מכן האתר מראה לנו פרופילים ואנו יכולים לבצע LIKE או לא על כל פרופיל .

אם 2 אנשים לחצו לייק אחד לשני אז הם יכולים להתחיל להתכתב , לא לפני. קצת מזכיר את טינדר , אבל כאן אפשר לכתוב למשהו והוא יראה את ההודעה אם גם הוא לחץ לכם לייק בשלב יותר מאוחר.

בשנת 2021 חזרו אתרי ההיכרויות חינם ברשת להיות מובילים ביצירת קשרים בין גברים ונשים וגם בין גרושות גרושות. 

בחודשים האחרונים, הישראלים מגלים יותר ויותר פתיחות להיכרות עם בני ובנות זוג שמצהירים/ות על היות/םן טבעונים/ות ואו צמחונים/ות. משתמשים שפתוחים לפגישות עם צמחונים או טבעונים קיבלו יותר ׳לייקים׳ מתחילת 2021 מאשר אלה שגילו התנגדות

טיפים חשובים לגרושות באתר הכרות חינם לפרק ב 

  • חשוב להציג תמונות ראויות ואמיתיות
  • חשוב לזכור - נשים גרושות זה לא אוכלוסייה שצריכה להתפשר ! קחי לך את הטוב ביותר
  • אין צורך לספר על עצמך הכל מיד לכל העולם - קחי את הזמן , תני להם להסתקרן
  • אם פונה אלייך גבר בשפה לא ראויה, הורידי אותו מייד מרשימת הקשר שלך ! זה לא לעניין ולא מכבד
  • גברים עם שפה נמוכה או גברים שמיד שולחים לך מספר טלפון , לחשוב פעמיים - לדבר רק עם מי שיש לו באתר תמונת פנים מלאה בלי סיפורים ובלי תירוצים שהאריה אכל לו את התמונות . תתקדם חביבי !