הכתר עונה 4 בנטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית מובנה

הכתר עונה 4 בנטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית מובנה

עוד סיפור אחד של אהבה לפני שבית המלוכה הופך מאגדה לכתבה צהובה. הנסיכה האחרונה שראויה להיקרא כך הייתה ליידי דיאנה. כל מי שהגיעה לארמון אחריה נולדה לכלוכית ומעולם לא הייתה סינדרלה. הכתר עונה 4 בנטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית מובנה

הכתר עונה 4 בנטפליקס צפייה ישירה

הכתר עונה 4 בנטפליקס צפייה ישירה

לסדרה הכתר יש בסך הכל 6 עונות ובישראל עונה רביעית עולה כעת לשידור

העונה מתחילה בשנת 1979. זו שנה מיוחדת שבה חגגה הממלכה הכי צבועה בעולם את ציון שנות שלטון המלכה אליזבת על כס המלוכה. כולם חגגו? לא ממש. כל מי שבקר בסקוטלנד בעיקר באזורים של ההרריים שם חיים צאצאי המורדים היעקוביניים ומשמרי זכרה של מרי מלכת הסקוטים לא באמת חגג. אולי אפילו בז למעמד.
מסביב העולם רתח. ראש הממשלה הייתה מרגרט תאצ'ר שדיכאה בכח את הצבא האירי ויצאה לכבוש מחדש את איי פוקלנד הרחוקים. כי זה של הממלכה הבריטית. אז מה אם זה במרחק כמה אלפי קילומטרים מהאי הבריטי. צביעות כבר אמרנו? לפחות הסדרה הכתר של בנטפליקס לא עושה הנחות לבית המלוכה הכי מיותר באירופה.

בעוד כמה שנים ימציאו כמה סינים מושג שנקרא יום הרווקים הסיני ויסמלו את תחילת המהפך העולמי ויחסי הכוחות. האימפריה הבריטית שקועה בחובות ורק הכתר לצפייה ישירה מציגה את החגיגות האחרונות.

"אנחנו אנשים צנועים, פרגמטיים, שנוח להם יותר עם מעשה מאשר תיאוריה." ~ נאמר כתשובה לשאלות משני בתי הפרלמנט, 30 באפריל 2002 (האתר הרשמי של משפחת המלוכה)

צפו בווידאו הכתר עונה 4 פרק 1 נטפליקס ישראל צפייה ישירה 

הכתר נטפליקס עונה 4 מתי? עכשיו באוויר

לצופים שחששו שהסדרה מתחילה בקצב איטי יש לנו חדשות טובות. נטפליקס באמת רוצה להבטיח שזה לא יקרה הפעם. בפרומו לכתר עונה 4 , המלכה אליזבת מתמודדת עם אתגרים למסורת של אבותיה בשתי חזיתות: מצד אחד מרגרט תאצ'ר, אותה מגלמת גיליאן אנדרסון בשפתיים כה קפוצות עד ששינינו כואבות, ואז, כמובן, ההקדמה של דיאנה, אותה מגלמת הכוכבת החדשה של סדרות לצפיהי ישירה- אמה קורין, שמחפשת אהבה בכל המקומות המלכותיים הלא נכונים.

דיאנה, כמו שאתם בטח כבר יודעים לא מכפיפה את עצמה לרצון הכתר הבריטי שמנסה לשבור את רוחה במקום לתקן את המצב ואת היחסים עם בעלה הנואף.
בעונה הרביעית הסכסוך עם דיאנה תופס את המקום הראשון בעלילה ומאבקים עם ממשלת תאצ'ר במקום השני, במה שנראה כמו חלוקת מיקוד מדוקדקת מאוד של יוצרי הסדרה