הכתר עונה 5 לצפייה ישירה פרקים מלאים

הכתר עונה 5 לצפייה ישירה פרקים מלאים תולדות בית המלוכה האנגלי

נשארתם במתח או עם טעם של עוד מהפרק האחרון של העונה הקודמת?. אז עכשיו מחכה לכם עונה חדשה. סדרות מומלצות חדשות בנטפליקס. הכתר עונה 5 לצפייה ישירה פרקים מלאים כתוביות עברית. שימו לב! החל משנת 2023 הכתר עונה 6 לצפייה ישירה 

מה קרה בסוף העונה הקודמת הכתר עונה 5 לצפייה ישירה

הנסיך צ'רלס נלכד במפולת שלגים קטלנית, וההשלכות מובילות אותו ואת דיאנה לבחון מחדש את מחויבותם לנישואיהם האומללים. חשבתם שבזה מסתיימות הצרות של בית המלוכה?. למזלם עוד לא היו אז רשתות חברתיות אבל הצהובונים סיפרו לכל מי שרק רצה לשמוע את מה שקורה באמת בממלכה. ומה באמת קרה שם?. תאצ'ר ניצבת בפני אתגרים שמערערים את מעמדה ומסכנים את אחיזתה בשלטון. צ'רלס נחוש להיפרד מדיאנה, ונישואיהם של השניים מתפרקים.

הכתר עונה 5 לצפייה ישירה פרקים מלאים

הכתר עונה 5 לצפייה ישירה פרקים מלאים

עדכון 2023 הכתר עונה 6 לצפייה שיירה בנטפליקס

התגעגעתם?. נטפליקס מעלה את העונה האחרונה של הסדרה המעולה. מתי כל זה יקרה?. הסדרה שהחלה כאשר שאליזבת הצעירה מוכתרת כמלכת אנגליה, היא מגלה שסוגיות פוליטיות הרות גורל מתנגשות עם עניינים אישיים בדרכים שלא דמיינה. מתקדמת בצעדי ענק לעבר ההווה המוכר. העונה השישית והאחרונה תהיה זמינה לצפייה ישירה החל מ16/11/2023. רוצים עוד?. באיזה פרסים זכתה הסדרה על בית המלוכה הבריטי?. בפרסי אמי וגלובוס הזהב לסדרה הטובה ביותר, ובפרסי אמי לשחקניות אוליביה קולמן, קלייר פוי ועוד.

משפחת המלוכה האנגלית בטקס ההכתרה של הנסיך צ'ארלס למלך אנגליה

משפחת המלוכה האנגלית בטקס ההכתרה של הנסיך צ'ארלס למלך אנגליה

אמתית או לא?. הסדרה על מלכת אנגליה בנטפליקס 

סדרה המבוססת על אירועים אמתיים, ומציגה את סיפור חייה של המלכה אליזבת השנייה ואת האירועים הפוליטיים והאישיים שעיצבו את מלוכתה. הכל מתחיל מעשה בעונה הראשונה שיצאה בשנת 2017. כשאליזבת הצעירה מוכתרת כמלכת אנגליה, היא מגלה שסוגיות פוליטיות הרות גורל מתנגשות עם עניינים אישיים בדרכים שלא דמיינה.

מי משחק?

אוליביה קולמן שחקנית עטורת פרסים כולל אוסקר ופרס גלובוס הזהב לשחקנית הטובה ביותר לשנת 2018 עבור תפקידה בסרט "המועדפת", זכתה בשנת 2021 בפרס אמי ובפרס גלובוס הזהב על תפקידה בסדרה זו.

הלנה בונהם קרטר

טוביאס מנזיס

מי מלך אנגליה היום

מי מלך אנגליה היום

המלכה אליזבט מול מרגרט תאצ'ר קרב שרט בין ענקיות

"למרות שהעיתונות לא יכלה לעמוד בפיתוי להציע מחלוקות בין הארמון לרחוב דאונינג, תמיד מצאתי את יחסה של המלכה לעבודת הממשלה נכונה לחלוטין", כתבה באוטוביוגרפיה שלה The Downing Street Years. "כמובן, בנסיבות העניין, סיפורי התנגשויות בין 'שתי נשים חזקות' היו פשוט טובים מכדי לא להמציא". אבל תאצ'ר אכן לא אהבה נסיעות לאחוזת הכפר של המלכה בלמורל,

רשימת מלכים ומלכות באנגליה לפי שנים

ג'ורג' החמישי 1910-1936
אדוארד השמיני 1936-1936
המלך ג'ורג' הרביעי 1936-1952
אליזבט השנייה 1952 – 2022
צ'ארלס השלישי 2022 הוכתר בשנת 2023 כשנה לאחר מות אימו המלכה. לידו מולכת אשתו קמילה פרקר-בולס.

באיזה פרסים זכתה הסדרה המומלצת בנטפליקס ישראל?

בפרסי אמי וגלובוס הזהב לסדרה הטובה ביותר, ובפרסי אמי לשחקניות אוליביה קולמן, קלייר פוי ועוד.

צפו בווידאו הכתר עונה 5 פרקים מלאים לצפייה ישירה בנטפליקס