המטבח המנצח עונת 2020 יוצאת לדרך

המטבח המנצח עונת 2020 יוצאת לדרך

בימים כאלה שאנו נמצאים שעות מול המסך עדיף שנצפה בתכניות טובות. ומה עושה תכנית לטובה בעיני ?  סיפור אנושי מבעד לסירים לטעמים ושאיפות האנושיות הבסיסיות להצלחה והכרה. אנחנו מוכנים לעונה החדשה המטבח המנצח עונת 2020 MKR יוצאת לדרך

MKR עונה חדשה ערוץ 12 שידורי קשת 

הצליח מאד לקשת עם הפורמט שירש את מקומו של מאסטר שף. יש בו הרבה יותר משקל למתחרים להשפיע על התוצאות ומכאן נשקף עוד היבט בטבע האדם. מעבר לאוכל המדהים שאנו צפויים לחזות בו ולתת לנו רעיונות בימי הריחוק החברתי. MKR 2020 מחכה לנו עם הרבה יותר ממנה מצוינת. יחד עם חיים כהן השף המנצח של תכניות הבישול ורותי ברודו שכבשה את המסך.

אחרי סיום חתונה ממבט ראשון המסך הישראלי מציע 3 סדרות מעולות לצפייה ישירה. אחת בכל ערוץ שידור . איראן של ערוץ 11 , MKR המטבח המנצח במסגרת תוכניות קשת 12 ובאתר mako וכמובן הישרדות VIP שכל מועצת שבט שלה נראית כמו ההחלטה על גורל העולם.

הכל התחיל באוסטרליה הרחוקה 

ראשי תיבות MKR זה בעצם  My Kitchen Rules  מקורו בפורמט אוסטרלי . בעונה הישראלית הראשונה זכו אסתר ויהונתן מיר . העונה השנייה עולה ביוני 2020 בקשת 12 צפייה ישירה.

ימים מאתגרים לענף המסעדנות אבל החולמים עוד כאן 

לא קל להצליח בענף המסעדנות בישראל. לפעמים חלומות על דוכן סודוך באמסטרדם יותר מעשי. אבל החיים כאן והמסעדות במצב לא הכי מזהיר לאחר תקופת הבידוד. עדיין לא מעט ישראלים מטפחים את החלום הרומנטי לפתוח מסעדה. שואלים את עצמכם למה  ? אולי זה הסיפוק שעסק כזה יכול להניב , אולי בגלל מגוון תוכניות הבישול שיצרו כאן זן חדש של שפים סלבריטאים.