המירוץ למיליון עונה 8 פרק 3 המודחים הראשונים

המירוץ למיליון עונה 8 פרק 3 המודחים הראשונים 

תשאלו את עצמכם בכנות. האם הייתם צופים בתכניות ריאלטי אם לא היו שם הדחות שוברות לב. אני חושב שלא הייתי צופה. וזה בדיוק מה שאנחנו עומדים לקבל בתכנית של המירוץ למיליון עונה 8 פרק 3 המודחים הראשונים לעונת אולסטארס 2020 .

המירוץ למיליון עונה 8 פרק 3 המודחים הראשונים 

המירוץ למיליון עונה 8 פרק 3 המודחים הראשונים

מדיחים בפיליפינים בשבילכם המירוץ הסתיים 

אם יש משהו שניתן ללמוד בוודאות מתוך המירוץ למיליון 2020 פרק 2 הוא שהזוגות החדשים , כאלו שלא שייכים לקבוצת זוגות אולסטאר של המירוץ, הם צוות לעניין ולא כאלה שיעברו הדחות אחד אחרי השני, כמו דיירי אמצע העונה של האח הגדול. הם באו לנצח, למדו את העסק והם מוכנים. ירוקים או לא, לרוץ אחרי המיליון הם יודעים.

כמה שווה מליון שקל פרס בדולרים? 295120 דולר ארצות הברית לפי שער יציג בנק ישראל.

מתמודדים עם הפחד לפני ההדחה הראשונה 

לאחר 2 פרקים ללא הדחות בהם קבלנו זמן להכיר את המתמודדים החדשים ולהיזכר בזוגות הוותיקים מגיע רגע האמת. המירוץ למיליון vip 2020 מגיע לרגע ההדחה. בפרק 2 המירוץ למיליון אולסטארס כבר ראינו שפה לא יהיו מודחים בקלות כל זוג בא לתת את המקסימום ויותר מזה. השילוב בין משימות גופניות בסגנון הישרדות לבין הצורך להפעיל הגיון בריא, משמעת טקטית, יצירתיות וחשיבה, גורמת לכך שכל אחד מהמשתתפים יכול לפגוש את רון שחר ולשמוע את המשפט- בשבילך המירוץ הסתיים. יא חביבי. לך תרוץ אחרי טיסה לארץ. איזה מזל שזה לא קרה עכשיו ……לך תמצא טיסה.

המירוץ למיליון אולסטארס לצפייה ישירה פרק 3 עונת 2020 

עכשיו מגיע רגע האמת. מצד אחד אין באמת סדרה שמתחרה עם המירוץ, מצד שני הפורמט רץ כבר הרבה שנים ויכול להיות שהוא קצת נשחק. אחרי ההתלהבות הראשונית שגרמה לגאות בנתוני הצפייה של ערוץ 13 לצפייה ישירה התכנית , כמו השרדות vip תבחן על פי ההמשכיות של הפרקים וכיצד היא תמריא שוב בפרק הבא המירוץ למיליון פרק 4 אולסטארס.

עד ההשחה הבאה של המירוץ אפשר לעשות מספר דברים לפני ראש השנה 2020. רוצים הצעות? בבקשה. לבדוק מהירות WIFI, לבחור ספק אינטרנט מהיר חדש לפני החגים שנוכל לראות את כל הסרטים והתכניות החדשות כולל הסדרה שעת נעילה על מלחמת יום כיפור בערוץ 11.