המירוץ למיליון צפייה ישירה 2020 רשת ערוץ 13

המירוץ למיליון צפייה ישירה 2020 רשת ערוץ 13

המירוץ למיליון vip 2020 חוזרת בעונה שכולה כוכבים וצמדים מוכרים מהעונות הקודמות ורון שחר שינחה כמו תמיד ויקסים אותנו עם המשפט בשבילכם המירוץ נגמר. המירוץ למיליון צפייה ישירה 2020 רשת ערוץ 13 פרקים מלאים רשימת זוגות וספוילרים שלא תקראו בשום מקום אחר.

המירוץ למיליון צפייה ישירה 2020 רשת ערוץ 13

המירוץ למיליון צפייה ישירה 2020 רשת ערוץ 13

המירוץ למיליון 2020 מתמודדים 

המירוץ למיליון אולסטארס כבר על המסך והנה רשימת הזוגות שינסו לקחת מליון שקל ולמצח את היתר !

יעל ויוסיאל בני דודים ופרסים גאים 

תשננו את השמות של יעל כרמון  ויוסיאל נאמן סטודנט למשחק שעומדים אולי לנצח את המשחק העונה במסגרת עונת allstars למיליון . אני חושב שהם יהיו הזוג הכי מוצלח והכי מצחיק העונה. 

ירדן ויזל  ואן זיוי

שתי חברות יצאו לדרך בים בם מליון ? בעונת הכוכבים אין מקום לפספס . הן היו ונשארו החברות הכי טובות על המסך ומחוצה לו . קטפו קמפיין להלבשה תחתונה ואפילו שאמרו שאת המיליון יעשו בחוץ נראה אותן מסרבות לעשות קופה במירוץ למיליון 2020 צפייה ישירה ערוץ 13 . 

אלה וובה כבר לא בני זוג אבל אולי הפעם ינצחו 

מי שלא מחזיק אצבעות לצמד הכי חמוד על המסך שלא יצפה בסדרה הזו. הם לא רק הכי תמימים , לדעתי , הם גם הכי ראויים. צמד עולים מברית המועצות , עכשיו כבר עולים ותיקים , חייבים לקחת את המירוץ אולסטאר vip . פשוט חייבים ואתם חייבים לפרגן להם , בלי תירוצים. בכל פעם שאתם צופים בערוץ 13 מירוץ VIP אולסטאר.

בן ואורי האחים שפלן 

זה לא גרסה של המיליון והחנון הם פשוט מקסימים ומחכים שחייזרים יכבשו את העולם. חברים להתעורר , אתם יכולים לקחת מליון רגע לפני שזה קורה. האחים מהמירוץ למיליון ינסו לעשות זאת שוב ולתת תחרות לצד הומור יוצא דופן והמון טוב על הלב. בדיוק הדות לכאלה מתחרים אני רואה את ערוץ 13 לצפייה ישירה במקום לכתוב עוד ברכות לראש השנה.

שני אלון ושי גבריאל מליון שקל פעם שנייה  ? 

הם לא בעל ואשה אחד של השני אבל כבר לקחו את המירוץ למיליון עונה 4 והם זכורים לא פחות ולא יותר הרבה בגלל הקשר שלהם – היא נשואה לחבר הכי טוב שלו . חברים …..הם יכולים לעשות זאת שוב .

אז אם גם אתם רוצים מליון שקל או לפחות כמה אלפים טובים אל תשכחו לבדוק זכאות להחזר מס שלילי  אז מה נגיד למתחרים ? תן לזמן ללכת וקח את המיליון