המירוץ למיליון 2020 פרק 4 צפייה ישירה

המירוץ למיליון 2020 פרק 4 צפייה ישירה שמח בג’ונגל 

הנה עברנו את ההדחה הראשונה, הנה עוברים ממנילה הבירה לג’ונגלים של הפיליפינים והנה מתחיל הבלאגן. המתחרים מתחילים כבר להיות עייפים, המתח נותן את אותותיו ובלי הומור אף אחד לא יצלח את המירוץ למיליון 2020 פרק 4 צפייה ישירה ערוץ 13. אחרי נפרדנו מרותי ומיכל נשארנו עם צמדים שכל אחד מהם יכול לקחת גמר האולסטארס ואולי גם את גמר הישרדות VIP 2020, כבר עכשיו אפשר להגיד שהגרסה הישראלית לפורמט the amazing race נותנת תחרות למתחרות מחול. כבוד גדול להפקה של רשת 13!

המירוץ למיליון 2020 פרק 4 צפייה ישירה

המירוץ למיליון 2020 פרק 4 צפייה ישירה

הסדרות הישראליות שמצולמות בפיליפינים

אם אני אזרח הפיליפינים או נניח מטפלת שעובדת כאן בארץ, מה אני אמור להבין על התושבים במדינה הזו, ישראל. כל יומיים מגיעה אלינו למדינה הפקה אחרת. פעם זה הישרדות vip, פעם זה המירוץ למיליון וכולם רצים אחרי הכסף באחת המדינות הכי זולות בעולם. בעצם זו אחת המדינות שבהן מתחבא, לפי האגדות אחד מאוצרות הזהב הגדולים שטרם התגלו. לפחות לא באופן רשמי. בשנתיים האחרונות בלו בג’ונגל צוותים של ערוץ ההיסטוריה במאמץ לגלות את הזהב האבוד של יאמשיטה. בואו נראה מה ימצאו שם משתתפי המירוץ למיליון עונה 8 אולסטארס לצפייה ישירה.

פרק 4 עונה 8 הספוילרים מהג’ונגל 

חברים זה לא הולך להיות פשוט. הג’ונגל בפיליפינים זה לא משחק. תשכחו מזה. המשימות הופכות להיות קשות, ההדחות אכזריות ברמה וזה שאלה וובה, ולדימיר האהוב, נשארו במשחק זה היה על חודו של מייל בודד. זה הגרוש למיליון. הנה הם קבלו אותו למרות העיכוב ולמרות הברית הלא מובנת בין הזוגות החדשים. לא יפה! אז הנה הספוילרים שלנו על פרק 4 לצפייה ישירה המירוץ.

  1. הפרק לא יכלול הדחה אבל מי שלא יצליח במשימות בג’ונגל, יגדיל את הסיכוי שלו לקבל כרטיס חזרה לישראל
  2. קרבות בין הזוגות וסדקים בין צמדי המתמודדים. ריבים קטנים שיכולים לעלות מיליון שקלים.
  3. בעונות הקודמות של המירוץ של שודרו כ 30 פרקים בכל עונה, כך שאנחנו די בתחילת הדרך ויש עוד לפחות כמה הדחות טובות , גלגלי הצלה
  4. מי יחזור למשחק או יקבל ויתור על ההדחה כמו בעונות קודמות – כאן יש שיקול של ההפקה, אבל בניגוד להישרדות , היא נעשית בצורה עדינה יותר ומאפשרת השארת מתמודדים במשחק ולא השפעה על הדחה ישירה .