הנוקמים 4 לצפייה ישירה סוף המשחק תרגום לעברית

הנוקמים 4 לצפייה ישירה סוף המשחק תרגום לעברית

הסרט המצליח בכל הזמנים ! כעת זה רשמי לאחר שההכנסות ממכירות כרטיסים של הנוקמים 4 לצפייה ישירה סוף המשחק תרגום לעברית עבר את אלו של אווטר ! מה סוד הקסם של סדרת הסרטים של מארוול

הנוקמים 4 לצפייה ישירה סוף המשחק תרגום לעברית

הנוקמים 4 לצפייה ישירה סוף המשחק תרגום לעברית תמונה

ההפצה השנייה העלתה את ההכנסות

לפעמים שיאים צריכים להישבר. בשביל זה הריי הם נועדו ! השיא של אווטר צפייה ישירה החזקי כמעט עשור. אולם בימים אלו הפיצה מארוול מהדורה נוספת של הסרט עם קטעים שנחתכו בעריכה של הגרסה הראשונה והכרטיסים הנוספים שברו את השיא הישן . כעת זה רשמי ! הנוקמים בראש טבלת שוברי הקופות . עכשיו נראה מי ישבור את השיא הנוכחי . אתגר גדול לתעשיית הקולנוע ללא ספק .

הסרטים שהחזירו הכי הרבה כסף למפיקים

מסתבר שבאמריקה מודדים רווחיות של סרטים לא רק לפי ההכנסות אלא לפי החזר ההכנסה ביחס להשקעה. הטבלה הזו קצת שונה מרשימת הסרטים הרווחיים ביותר ולא בטוח שכולם באמת שוברי קופות. מה שבטוח כסף טוב הם החזירו . אז קבלו את הסרטים שגרמו למשקיעים לחייך.

פעילות על טבעית דרש השקעה מוערכת של 450,000 דולר והחזיר 89 מליון דולר . עסקה מעולה וממש לא טבעית.

השטן בתוכנו משנת 2012 עלה מליון דולר והחזיר למעלה מ 37 מליון ירוקים לכיסי המפיקים. הוליווד מחייכת כל הדרך לבנק .

פטר פן PETER PAN משנת 1953 הופק בהשקעה של 4 מליון דולר והחזיר יותר מפי 35 עם הכנסות של 139 מליון דולר .

הנוקמים 4 לצפייה ישירה סוף המשחק תרגום לעברית עם טיפים לתוכן הסרט לאתו רשימת הסרטים הרווחיים ביותר בעולם כרטיסים לסרט 1+1 המלצות לצפייה ישירה

כרטיס 1+1 בסוף שבוע לסרט ברשת HOT CINEMA

אני בדעה אישית שהטבות לכרטיס קולנוע 1+1 הן ההטבות הכי טובות שלך חברות כרטיסים האשראי. כל הטבה כזו חוסכת לנו כ 50 שח פחות יותר ומצטברת למאות שקלים בשנה . קולנוע הוא בילוי מעולה קרוב לבית , לנו וילדים בכל חופשה .

באתר  ישראכרט 28/07/2019 ראינו מבצע מעולה כרטיס 1+1 לסרט ברשת HOT CINEMA בסוף שבוע .  . גם כאן שווי ההטבה ללקוח הוא כ 45 שח מה שאומר מבחינתנו הרבה מאד כסף !