הסדרות הכי נצפות בנטפליקס ישראל 2021

הסדרות הכי נצפות בנטפליקס ישראל 2021

ראשונים ברשת! אל תחמיצו את הסדרות הכי נצפות בנטפליקס ישראל 2021 תרגום עברית כתוביות מובנה אתר סדרות סרטים של ישראל בהדלפה! הסדרות הכי טובות ברשת לצפייה ישירה מחשב וסלולר! צפו בסרטוני הווידאו בהמשך עמוד זה

הסדרות הכי נצפות בנטפליקס ישראל 2021

הסדרות הכי נצפות בנטפליקס ישראל 2021

ג'יני וג'ורג'יה לצפייה ישירה 2021 כל עשרת הפרקים הכי נצפה בישראל 

‏ג'ורג'יה ושני ילדיה, ג'יני ואוסטין, עוברים צפונה בניסיון לפתוח דף חדש, ומגלים שהדרך להתחלה חדשה רצופה מהמורות ומכשולים! ממש להתאהב בסדרה הזו!

הרשימה השחורה עונה 8 פרקים מלאים 

ריימונד רדינגטון הוא אגדה ואולי גם המרגל המיתולוגי N13. אחרי שהסגיר את עצמו לידי הFBI הוא כבר לא האסיר נמלט ומבריק, אלא שותף מלא של שלטון החוק. הוא עוזר לתפוס נבלים אחרים בתנאי שאליזבת קין, מאפיינת הפרופילים החדשה, תהיה השותפה שלו. אלא מה- מאז הוא הסתבך עם אמא שלה, לא ברור אם הוא אבא שלה והכי חשוב שעכשיו הם אחד נגד השני.

עושות כותרות נטפליקס פרקים מלאים

קצת מזכיר את סקס והעיר הגדולה ואת קארי ברדשאו. אבל לי כצופה הסדרה הזו היא חויה של ממש. הנושא המרכזי- שלוש מילניאליות שעובדות במגזין נשים בניו יורק מנסות למצוא את קולן הייחודי ומתמרנות בין קריירה, אהבה, חברויות והחיים בעיר הגדולה. ואני שבאתי מעיר קטנה במיוחד ( נס ציונה לא קיימת) ממליץ עליה בחום!.

סנטינל היכן החיילת הצרפתית שלי סרט מומלץ בנטפליקס 

השפה הצרפתית ספקה לקולנוע לא מעט רגעים בסגנון  je t'aime. אבל כאן תקבלו מנה הגונה של אקשן. על מה הסרט סנטינל? חיילת צרפתייה מנוסה חוזרת הביתה אחרי שנפצעה במשימה טראומטית, ומשתמשת בכישורי הלחימה שלה כדי לתפוס את הגבר שפגע באחותה. יאללה באלגן, איפה כולם! אחלה סרט מומלץ.

 

מאחורי עיניה סדרה חדשה 2021! לא לצפות לבד! Behind Her Eyes- Netflix

התסריט נשמע כמו התחלת נאום תביעה בבית הדין לעבודה. אבל הוא הרבה יותר מורכב ורגיש. המקום שכל אישה לא רוצה להגיע אליו. היא מול האישה האחרת. כאן נכנסת לתמונה אם חד-הורית מתחילה לנהל רומן עם הבוס הפסיכיאטר שלה. היא מתקרבת בחשאי לאשתו המסתורית ונשאבת למשחק פסיכולוגי מעוות. מותחן מעולה לצפייה ישירה בנטפליקס.

המלצות נטפליקס ישראל! הסדרות והסרטים המומלצים ביותר עם קישור סודי לצפייה חינם באפלקיציית סרטים חינם עם תרגום עברית באיכות טובה!