העיר העתיקה באר שבע סיורים ואטרקציות מסעדות ובילויים

העיר העתיקה באר שבע סיורים ואטרקציות מסעדות ובילויים

בלב בירת הנגב מסתתר אחד ממתחמי הבילוי והפנאי הקסומים והרומנטיים בישראל. אם טרם בקרתם במקום זה הזמן. הכירו את העיר העתיקה באר שבע סיורים ואטרקציות מסעדות ובילויים.

כל הדרכים מובילות העיר העתיקה באר שבע סיורים ואטרקציות

במשך שנים רבות המקום חסה בצלו של מרכז העיר. אולם בשנים האחרונות המתחם עבר מתיחת פנים מכובדת שהפכה אותו למוקד בילוי אזורי וארצי. על רקע המבנים הישנים מומלץ להצטרף לטיול או יותר נכון סיור בבאר שבע העתיקה. שימו לב שישנו גם סיור חינם עם מורה דרך מטעם משרד התיירות.

עוד באתר – איך מזהים אישה בוגדת

העיר העתיקה באר שבע סיורים ואטרקציות מסעדות ובילויים

העיר העתיקה באר שבע סיורים ואטרקציות מסעדות ובילויים

דלת הקסמים והמורשת של הטורקים סיורים חינם עם מדריך משרד התיירות 

עכשיו יש לכם עוד סיבה טובה לנסוע דרומה. משרד התיירות מזמין אתכם ליהנות מסיור חינם עם מורה דרך.

מהיכן יוצא הסיור ?  מלון הנגב – רחוב העצמאות 26. כמה זמן טיול מודרך בבאר שבע ? כשעתיים והוא מתאים לכולם החל מגיל 9.

מתי יש סיור חינם עם מדריך משרד התיירות ? בימי שישי בתאריכים 29.4, 6.5, 13.5, 20.5, 27.5, 10.6, 17.6, 24.6 בין השעות: 10:00-12:00

אם בא לכם לבקר במקום קצת אחר, עם שפע מקומות בילוי, נקודות קולינריה משובחות, אטרקציות באוויר הפתוח, גלריות ומלון בוטיק חדש, אז באר שבע זה המקום בשבילכם…

מוזמנים לסיור חוויתי ומפתיע בסמטאות הציוריות, העיר היחידה שהקימו העות'מאנים במהלך 400 שנות שלטונם בארץ ישראל. לאחר פגישה במתחם מלון הנגב, נצא לשיטוט מפתיע בסמטאות העיר, בו נחווה את ההתחדשות הרבה, נקודות הקולינריה החדשות, מבשלת בירה מקומית משובחת, גלריות חדשות, אמנות רחוב עכשווית, התחדשות עירונית רבה, וכמובן, שדרת אוכל משובחת, שכולכם מוזמנים להישאר ולבלות בה וביריד מדרחוב קק"ל ברחבי העתיקה.

הסיורים הם חלק מפרויקט ההדרכות של משרד התיירות במטרה לסייע למורי הדרך בארץ.

מקומות בילוי בעיר העתיקה בבאר שבע

מסעדה מומלצת לא רק לאוהבי בשר – בוצ'רי, ההסתדרות 22 טלפון 08-6233370. בבית האוכל של בוצ'רי יודעים מה אתם באמת אוהבים, ולכן מדברים בבשרים: משובחים, מיושנים ועסיסיים. לפרטים נוספים תפריט והזמנת מקום.

ומשהו אישי לסיום. יש לא מעט מתחמים, בדומה לאירופה בהם ניתן לטייל בחלק הוותיק של הערים בישראל. אולם מכולם אני אוהב את זו של בירת הנגב. אולי זה בגלל האווירה, אולי בגלל האוכל ואולי פשוט הודות לעובדה שמדובר באזור קסום וורומנטי ששואב אותך אליו כקסם.