הצגות חופש פורים 2021

 הצגות חופש פורים 2021

פעילויות פורים 2019 אטרקציות ואירועי פורים לילדים עם המון הצגות ילדים בפורים 2021 מופעים לילדים בפורים והנחות להצגות הטובות ביותר במיוחד לחג פורים בחופשת פורים ובימים הקודמים 

עדכון חופשת פורים 2021 פעילויות והצגות

תאריכים פורים 2021
יום חמישי, 25 בפברואר עד ערב: יום שישי, 26 בפברואר
ערב פורים יום חמישי 25 פברואר 2021 י״ג באדר תשפ״א
שושן פורים יום ראשון 28 פברואר 2021 ט״ז באדר תשפ״א

הצגות ילדים בפורים 2021 

טיולים לכל המשפחה באוויר הפתוח בפורים 

אצא לי לטייל בכל ארץ ישראל במקלי ובתרמילי , אז תניעו את הרכבים וזו ההזדמנות ליום כיף לכל המשפחה ביום שליש שבתון יום הבחירות . אספנו מספר מסלולי טיולים שאהבנו במיוחד ואנו מקווים שגם אתם תיהנו מהמלצות לטיול בשבתון בחירות 2020.

פארק קנדה פארק איילון ומנזר השתקנים

אחלה של טיול רבע שעה מהעיר מודיעין , חצי שעה מתל אביב וירושלים. לא צריך להביא אתכם חצי בית , רק מים וצידה לדרך , כמה כריכים ונעלי הליכה טובות והפארק מחכה לכם מסלולי טיול , עצי בוסתן , באחד המקומות היפים בארץ. ליד הפארק תוכלו לבקר במנזר השתקנים ובמנזר הסמוך והפחות מוכר אמאוס.

פארק איילון פארק קנדה

פארק איילון פארק קנדה

פארק הירקון תל אביב שבע תחנות ראש ציפור

אני אוהב להחנות את הרכב בקניון רמת גן ופשוט לעבור את גשר העץ מול אצטדיון רמת גן. משם והלאה זו ארץ עוץ הקטנה שלי. ירוק ועוד ירוק כמו בשיר על הירקון. פינות חמד בשבע טחנות , שבילים למיטיבי לכת וסתם להעביר בהם כמה שעות עם הילדים.

מעיינות מזכרת בתיה שמורת מעיינות גיבתון

מזרחית למושבה הציורית מזכרת בתיה נמצאים מעיינות גיבתון או בשמם השני מעיינות מזכרת בתיה והם מחכים לכם לטיול שבת בכל מזג אוויר ומציעים מסלול טיול משפחתי של שעתיים שלוש רבע שעה נסיעה מרחובות ולבאים מתל אביב חצי שעה נסיעה בימי שבת.

גבעות הכורכר נס ציונה

אחד המסלולים האחרונים של גבעות כורכר לאורך מישור החוף הדרומי . מסלול הליכה שמתחיל מכיכר שומר הגבעות בנס ציונה. מים חובה לקחת אתכם לפחות בקבוק של ליטר וחצי .