הצגות ילדים מומלצות

הצגות ילדים מומלצות מדור הצגות ילדים ברחבי הארץ כרטיסים מוזלים והנחות 

הצגות ילדים איכותיות נחשבות לאחד הבילויים המועדפים לילדים כיום והם יסוד לחינוך טוב , בעלות מוסר השכל ומקנות לילדים זמן איכות וצריכת תרבות כבר מגיל צעיר , מעבר לחויה של הבילוי ומפגש , על הבמה , עם כוכבי הילדים והגיבורים שהם מכירים מסרטי ילדים , תכניות ילדים ומיטב הספרות הקלאסית לילדים שעודנה הספקית הגדולה של נושאים להצגות ילדים איכותיות. אספנו עבורכם מספר הצגות ילדים ברחבי הארץ אותן תוכלו לראות על הבימות השונות וכן לרכוש כרטיסים להצגת ילדים להיום  , הצגות ילדים בשבת ועוד בילוי מוצלח ! קחו עיניים ואוזניים וחזרו הביתה בשלום ! 

הצגות ילדים מומלצות מדור הצגות ילדים ברחבי הארץ כרטיסים מוזלים והנחות 

הצגות ילדים מומלצות מדור הצגות ילדים ברחבי הארץ כרטיסים מוזלים והנחות

עוד מופעים וכרטיסים להצגות בקופת בראבו 

כרטיסים להצגת הילדים הקלאסית מעשה בחמישה בלונים הצגות ברחבי הארץ

 

פסטיפארק – פארק אטרקציות מדהים פסח 2022

מה לעשות עם הילדים? איפה מבלים בפסח? בפסח הקרוב מבלים רק ב"פסטי-פארק" תל אביב פארק האטרקציות הכי מדהים בארץ הממוקם על גג העולם. בין גג עזריאלי לכיפת השמים קם הפסטי-פארק, פארק אטרקציות יחיד מסוגו בישראל. פארק חוויתי לכל המשפחה שכולו קרקס ענקי. מופעים, אטרקציות מתחמי צילום מהממים, פארק חבלים אתגרי, מתחמי חוויה ואתגר שלא רואים כל יום. מופעי לוליינות ואמני רחוב עיצוב מהמם ויוצא דופן. אז צאו מהשגרה והיכנסו לעולם מלא צבע אומנות וכיף. תרשמו…

לפרטים נוספים 

רוי בוי שובו של פרעה – פסח 2022

את חג האביב חוגגים בטבע! נצא לבילוי משפחתי הכי מיוחד שראיתם! בואו לפגוש את רוי בוי, ג'אנגו הסוס ואת פרעה מלך מצרים, הרשע, שזומם מזימה אדירה. תטעמו מהעולם האמיתי שלי ואני מבטיח שיהיה לנו כיף גדול יחד!
הזמינו מקומות להרפתקה הגדולה של פסח!. מס' המקומות מוגבל!

לפרטים נוספים 

פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים – העיניים של טיטו – פסח 2022

מחזה מוסיקלי אינטראקטיבי. עיבוד לספר "טיטו טוב" מאת אפי שושני. טיטו הכלב נפגע מבני אדם ואיבד את אמונו בהם. עד שהוא פוגש את אדם. אדם מאמץ אותו, נותן לו בית חם, נהיה חברו הטוב… אבל כשטיטו מתעוור, הוא משוכנע שאדם לא ירצה בו יותר, ויחזיר אותו לעמותה. להפתעתו, טיטו מגלה שעיוורון לפעמים עוזר לנו 'לראות' ולהרגיש את מה שבלב.

לפרטים נוספים 

קרקס העולם – The world circus

קרקס העולם – חוויה לכל המשפחה – The world circus. מיטב אומני הקרקס במופע משותף מאחדים כוחות באנרגיית שיא! מופע קרקס וירטואוזי לכל המשפחה הלוקח את הצופים למסע מרתק בביצועים אקרובטיים מדהימים, פעלולים מורכבים ואף שת"פ עם הקהל!. היכונו למופע קרקס מהפנט וייחודי!. המופע מתאים לכל המשפחה!