הרשמה להישרדות ערוץ 13 כך תגיעו לתכנית

הרשמה להישרדות ערוץ 13 כך תגיעו לתכנית

אחת התכניות הטובות והנצפות בטלוויזיה הישראלית מחפשת מועמדים לקראת העונה הקרובה. עכשיו גם אתם יכולים לבצע הרשמה המוקדמת למיונים ואולי תזכו להיות אחד האנשים המפורסמים במדינה. מה בכתבה?. הרשמה להישרדות ערוץ 13 כך תגיעו לתכנית.

הרשמה להישרדות ערוץ 13 כך תגיעו לתכנית

בימים אלו כבר מציעים בערוץ 13 בו משודרת התכנית הצעות מועמדות מצד מתמודדים המעוניינים לקחת חלק בעונה הבאה. מתי היא תשודר?. כפי הנראה בשנת 2024.

מה צריכים לקחת בחשבון לפני ההרשמה?. קחו בחשבון שמדובר בהפקה מורכבת. כמה זמן צריך להיות על האי?.  כמעט חודשיים על האי אי שם בפיליפינים. מה קורה אחרי הצילומים?. היערכות בישראל ואחרי התכנית כל שלבי העריכה והעבודה הטלוויזיונית והשלמות בארץ. אפם תשאלו אותי מדובר בהפקה הכי מורכבת של תכנית ראליטי בטלוויזיה הישראלית.

עוד באתר

הרשמה להישרדות ערוץ 13 כך תגיעו לתכנית התנאים הבסיסיים

" ההרשמה הראשונית תתבצע באמצעות מילוי הפרטים הנדרשים בקישור הבא ואישור הנרשם כי הוא מסכים לקחת חלק בהליכי המיון לתוכנית והכול בהתאם למפורט להלן (להלן – "ההרשמה הראשונית"). מובהר, כי ההרשמה הראשונית מהווה את השלב הראשוני בהליך ההרשמה לתהליך המיון לתוכנית. אין בביצוע ההרשמה הראשונית כדי להבטיח את השתתפות הנרשם בהמשך הליכי המיון לתוכנית. המשך התקדמותו של הנרשם בהליכי המיון לתוכנית, לרבות המעבר משלב לשלב וזימונו של המועמד לאודישן ו/או להליכי מיון אחרים, הינו בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של ההפקה." היכם תוכלו להירשם ולקרוא את התנאים המלאים?. באתר ערוץ 13.

הרשמה להישרדות ערוץ 13 כך תרשמו לעונה הבאה

הרשמה להישרדות ערוץ 13 כך תרשמו לעונה הבאה

מי זכה בהישרדות הכירו את רשימת הזוכים של כל העונות

נעמה קסרי (האיים הקריביים)
אריק אלפר (איי הפנינה)
שי אראל (הפיליפינים)
נתן בשבקין (אולסטארס)
אירית רחמים (איי קמרינס)
איתי שגב (VIP 1)
לירון "טילטיל" אורפלי (הונדורס)
ענבר פיניאבסקי-בסון (פאלאוון)
ג'ובאני רוסו (VIP 2)
אסי בוזגלו (VIP 3)
אלה אייבינדר (VIP 4)
אלית מוסאיוף (מנילה)

מה הפרס הגדול בהישרדות?

עד היום הפרס היה מיליון שקלים לזוכה במקום הראשון. אולי, וזה רק אולי, בשל האינפלציה ששחקה את ערך השקל בשיעור של כ 15% בשנים האחרונות הסכום יעלה במעט. מי יתנגד לקבל יותר כסף?.

לאיזה עוד תכניות ניתן להירשם?. 

בריאליטי המוזיקה המצליח בעולם? הירשמו לסטאר אקדמי
העונה החדשה של משחקי השף?  תכנית הבישול מספר 1 בישראל שידורי רשת 13 לצפייה ישירה.