חופש הגדול אוגוסט 2019 כרטיסים הזמנות

חופש הגדול אוגוסט 2019 המלצות פעילות חינם

בשבוע הראשון של החופש הגדול 2019 קבלנו שני אירועים מרכזיים פסטיבל פסלים חיים ופסטיבל האור של ירושלים שמושכים עשרות אלפי מבקרים. בשבוע השני של החופש הגדול יש לא מעט פעילויות חדשות ואנו מרכזים עבורכם את כל מה שמעניין השבוע בחופש הגדול. כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים

מתחם שלג חווייתי לילדים בארנה הרצליה – האיגלו בארנה

ימי חול בין השעות 16:00-19:00*ימי שישי בין השעות 10:00-17:00*ימי שבת בין השעות 10:00-19:00 

הצגות ילדים ברחבי הארץ

 זהבה ושלושת הדובים
כפר סבא ראשון 25.08.2019 11:00 היכל התרבות כפר סבא – בית יד לבנים
רמת גן ב׳, 26.08.2019 12:30 תיאטרון רמת גן 54

זהב ושלושת הדובים כרטיסים מוזלים

תערוכת הקיץ של גן המדע – חי, צומח, דומה – ההמצאות שמחקות את הטבע 

כיצד מחקה האדם את ההמצאות של הטבע? איך פותרים בעלי חיים בעיות? ואיך כל זה קשור לטכנולוגיות מתקדמות? בואו לגלות את סודות הביומימיקרי בתערוכת קיץ 2019 בגן המדע.

מכון ויצמן פעילות קיץ 2019 גן המדע

מכון ויצמן פעילות קיץ 2019 גן המדע

זהב ושלושת הדובים כרטיסים מוזלים

 

דירה להשכיר הצגת ילדים רעננה והצפון 

רעננה א׳, 18.08.2019 11:00 היכל התרבות העירוני יד לבנים
חיפה ד׳, 21.08.2019 11:30 תיאטרון הצפון

פסטיפאן תעלומה בממלכת החיות

פסטיפאן כרטיסים לוח הופעות

כמדי קיץ חוזר אלינו מופע פסטיפאן עם הופעות ברחבי הארץ ומיטב כוכבי הילדים. הצגה גדושה בשירי הילדות המלהיבים שכולנו גדלנו עליהם. לדוד משה היתה חווה רוץ בן סוסים ועוד עם אסף אשתר ורוי בוי

תערוכת הקיץ של גן המדע – חי, צומח, דומה – ההמצאות שמחקות את הטבע

פעילות מדע וקיץ לכל המשפחה הורים וילדים במכון ויצמן . אנו באתר תמיד ממליצים על המכון הירוק בכניסה לרחובות. ובחופש גדול 2019 אנו מקבלים חווית מדע וטבע עם חוויות מיוחדות רק למכון ויצמן בקיץ לילדים בואו ליצור בעצמכם גיבור/ת-על המורכב/ת מכישורי-העל של עולם החי , לבחון את כוחו המרשים של הסקוטש , לצלם “סלפי” עם כריש עמלץ לבן , לבקר במעבדה לחדשנות והשראה מהטבע שבתוך מתחם האקוספרה

המלצות טיולים בחופש הגדול חיפה ירושלים הגשר התלוי בלכיש 

חופש גדול 2019 כבר כאן ואני מביאים לכם רשימת טיולים מומלצים לכל המשפחה . השבע נמליץ לכם עם טיולים מעיינות לטבול בהם והמלצה על טיול מדרגות בחיפה.

מוזיאון אומנות המזרח רמת גן  לילדים והורים – חיבת ציון 18  רמת-גן   סיור מרתק ( כשעה ) בין מוצגים מרתקים ונדירים מהמזרח הרחוק חוויה לילדים והורים גישה נוחה וקלה עם חניה מול בית צבי במרבית שעות היום. מעל המוזיאון גן הבנים של רמת עם תצפית על גוש דן . פעילות מומלצת לאחר הצהריים בחופש הגדול . שווה להגיע ! 

עין אביאל נחל התנינים ליד מושב אביאל סמוך לזכרון יעקב המושבה הציורית. ניתן לשלב עם טיול לפני או אחרי במדרחוב של המושבה . לחצו על ניווט ישיר למעיין אביאל  ואפליקציית ניווט גוגל מפס תוביל אתכם למעיין .

גן לאומי עין חמד בריכות מים והמון היסטוריה במקום מקסים על אם הדרך לירושלים ומהצד השני המסעדות המומלצות של אבו גוש מזמינות אתכם לארוחת צהריים וכנאפה מתוקה מדבש.

חוף פלמחים – אחד החופים היפים בישראל . מטופח נקי וציורי . מומלץ מאד בכל ימות השנה . לשחות רק כאשר המציל נמצא בתחנת הצלה. סביב החוף חפירות ארכאולוגיות חשובות .

השבוע בחופש הגדול יולי 2019

השבוע בחופש הגדול יולי 2019

טיול לגשר התלוי נחל הבשוריש אנשים שנוסעים לאירלנד לחוות גשר חבלים מהו אבל שעה וקצת נסיעה מתל אביב מחכה לכם גשר החבלים התלוי נחל הבשור אליו מגיעים באחת הדרכים היפות בארץ מעל בריכת מים מרהיבה.

פעילות השבוע חופש הגדול יולי 2019 פעילויות אטרקציות הצגות תערוכות הנחות ומבצעים 1+1 בכרטיס אשראי כרטיסים להצגות ילדים במחיר הטוב ביותר מכון ויצמן בקיץ