השפירית הזמר במסכה זהבה בן

השפירית הזמר במסכה זהבה בן פרק 4 צפייה ישירה ערוץ 12

חברים מה הולך פה. בפרק הקודם חשבנו שהדרקון עשה טעות ועוד מעט ייחשף על הבמה. אז אנחנו כבר יודעים מי היה הדב, מי היה הקרמבו ומי היה הקקטוס אבל האם זו הולכת להיות חשיפת העונה? השפירית הזמר במסכה זהבה בן

השפירית הזמר במסכה זהבה בן

השפירית הזמר במסכה זהבה בן

תן לה רק טיפת מזל לזהבה בן 

זהבה בן היא זמרת ענקית, קול ענק ומלאת נשמה. בחתונה שלי השמעתי את רק טיפת מזל על רחבת הריקודים ושרנו אותו ביחד כל החברים מגרעין הנחל כאילו אנחנו מתחת לשמיים בטירונות במחנה שמונים. אז עכשיו יותר מכל דבר אחר ויותר מכל ספוילר אחר הייתי רוצה שזו דווקא לא תהיה זהב בן מתחת למסכה של השפירית.

כי זו זהבה בן באמת, כמו שכל הרמזים המטעים מציגים, ואם היא באמת שרה הייתי רוצה אותה עוד ועוד בפריים של ערוץ 12 ובאתר מאקו טיוי לצפייה ישירה. מגיע לה מגיע לנו מגיע לעם ישראל.

מי התגלה זמר במסכה מי נחשף מאחורי התחפושת 

קקטוס ינון מגל איש תקשורת הודח פרק 2

דב גדי סוקניק עיתונאי, מגיש רדיו וטלוויזיה הודח פרק 3

קרמבו טל פרידמן שחקן וקומיקאי הודח פרק 4

 

צפו בוידאו האחד והיחיד של השפירית וצפו לספוילר ענק האם זו זהבה בן או או זמר אחר! זהירות ספוילרים לפניכם.

זהבה בן היא הזה ארגוב שלי, אבל בלי כל מה שנלווה לארגוב בסוף חייו. זמרת שבכיף היית היכולה להיות הזמרת הלאומית של ישראל בדורנו. קול ענק, ביצועים מדהימים לשירים בדיסק האהוב גרסאות לרוז' עם מוסקאי חיים לרוז ועוד ביצועים מדהימים לחומר מקורי ואחד שאין שני לו, שעולה על המקור לאינתא עומרי של אום כולתום ותסלח לי סבתא שלי, זהבה שרה את זה יותר יפה ממנה. אבל עכשיו יש לנו את פרק 4 לצפייה ישירה זמר במסכה ערות 12 קשת טיוי ואנחנו כולנו במתח. האם ההפקה שולחת ספוילר ענק או שבכלל השפירית הולכת לנצח את העונה של הראשונה של הזמר.
קבלו את כל הפרקים סיקור מלא עם הפאנל המעולה שכולל את מדי צרפתי שחר חסון אופירה אסייג וכמובן סטטיק ובן אל