התגלה אוצר על האי המקולל עונה 6 רמזים 

התגלה אוצר על האי המקולל עונה 6 רמזים 

לקראת העונה החדשה של curse of oak island season 6 history channel קבלנו רמז ענק בקבוצת פייסבוק של ריק לגינה . שימו לב רמז ענק  התגלה אוצר על האי המקולל עונה 6

העונה הקרובה של אוצר האי המקולל אמורה לעלות לאוויר בחודש נובמבר. ההתרחשות על אי האלונים מתרחשת ברגעים אלו ממש והרמזים הראשונים לעונה מרתקת בערוץ ההיסטוריה החלו מתפרסמים.

"<yoastmark

התגלה אוצר על האי המקולל עונה 6 רמזים ספוילרים 

אז על מה מדובר בעת ? בסרטון רשמי שהופץ ברשתות החברתיות אנו רואים את המשך החיפושים באזור בור הכסף ! הסרטון חושף שטח מישורי שרושת על ידי רצועות של שתי וערב .

הרצועות מבצעות כמו מה שנראה כמו חיפוש תת קרקעי של אמצעים לגילוי מתכות בעומק האדמה ועל רקע הפיצוצים נראה מרטי ריק לגינה מחייך .

למי שאינו בקיא בדמויות של הסדרה נזכיר כי מרטי לגינה הוא לא טיפוס אופטימי במיוחד. אפילו פסימי למדי ולכן כאשר הוא זורק רמז עבה לאוויר זה אומר שיש לנו למה לחכות . העונה השישית של אוצר האי המקולל כבר בדרך.

הסדרה אוצר האי המקולל משודרת בערוץ ההיסטוריה ונחשבת לאחת ההצלחות הגדולות של הערות בשנים האחרונות.

על אי קטן לחופי קנדה מנסים האחים lagina והצוות למצוא אוצר שאי לא ראה מימיו. ההתמחות של האח הצעיר מרטי בתחום תשתיות האנרגיה תורמת רבות לניסיון לאתר את האוצר המסתורי.

 

תגליות חדשות על אי האלונים 

האם בעונה 6 של אוצר האי המקולל יצליחו האחים להתגבר על תופעות ומעשי ידי אדם מסתוריים ? אין לנו כבר סבלנות להמתין !.

נראה שכעת התגלה אוצר על אי האלונים לחופי נובה סקוטיה ( סקוטלנד החדשה ) האי המקולל עונה 6 רמזים חדשים לקראת העונה החדשה מה מצאו האחים לגינה על האי בעזרת ציוד משוכלל לגילוי מתכות ככל הנראה אוצר זהב .

עונה 6 אוצר האי המקולל היסטוריה של אוצרות 

על מנת להבין מה אוצר האי המקולל הסוף צפייה וסיכום העונה צריך לחזור להתחלה .בניגוד לאוצרות אחרים , שישנם טענות לקיומם או שיש כתבה חידה שאמור להוביל אליהם , כמו אוצרות הזהב בהריי הרוקי , הריי שהאוצר באוק איילנד הוא בגדר תעלומה .

הכל התחיל לפני כ 220 שנה. האי אוק השוכן לחופי קנדה שמש כאי מקלט לשודדי ים שפעלו באזור. קרבתו של האי ליבשה הביאה לחופיו מבקרים וביניהם את הנער דניאל מק'גיניס. נטען שהוא גילה , על אחת הגבעות הגלגלת הקשורה לענף ומתחתיו אדמה שנראית כאילו נחפרה וכוסתה ובכך נולד המיתוס סביב Oak Island.