זמר במסכה פרק 5 לצפייה ישירה מי בתחפושת מחר

זמר במסכה פרק 5 לצפייה ישירה מי בתחפושת מחר

10 דמויות נשארו מאחורי המסכה והמדינה ממשיכה להתרגש מהמשחק שמשגע אותה. אחרי שהדמויות של הקרמבו טל פרידמן , הקטטוס ינון מגל , והדב נחשפו. קבלו את זמר במסכה פרק 5 לצפייה ישירה מי השפירית.

זמר במסכה פרק 5 לצפייה ישירה מי בתחפושת מחר

זמר במסכה פרק 5 לצפייה ישירה מי בתחפושת מחר

החסידה ביצוע ענק לשיר שלום חנוך

אומרים ששלום כתב את השיר לזכר אחיין שלו. הביצוע הראשון היה של יהודית רביץ באלבום "גלוי ונעלם" ולאחר מכן באלבום על פני האדמה של שלום חנוך, רגע לפני הפריצה הגדולה של מחכים למשיח.

אז מי זאת החסידה במסכה

אופירה הולכת חזק על נרקיס בעוד לבן תבורי יש ניחוש חזק והוא הולך על בת חן סבג. אז החסידה נצחה את הכריש פטיש ואנחנו נצטרך לראות האם הספוילר מי זאת החסידה. כי מה שבטוח ששחר חסון טועה עם ניחוש מזהיר מי זאת השפירית והוא הולך על מוג'דה ילדת הפלא מטורקיה. זהבה בן, אחותה אתי לוי, מוג'דה בינתיים אנחנו במתח.

כריש פטיש הוא אלי אילדיס ?

הוא היה נהג מונית, הוא הנחה תכניות על מכוניות ועדיין אני לא משוכנע בספוילר הזה. השפירית בינתיים שומרת על הסוד, אבל הפלאפל הולך לחטוף מחר דו קרב קשה. אבל מה שבטוח שהולך להיות מעניין דווקא את הפופקורן שגם בתכנית singer in mask .

שחר חסון נותן צ'אנס לקובי פרג וכל השאר בטוחים שזה אלי מערוץ הספורט. כולם החמיאו לכריש על הביצוע אבל הולך לתחרות נוספת על מנת להישאר בתכנית

תראו מה קרה לפופוקורן חשיפה דמות בינלאומית

זמר סמכה עונה 1 מתאפיינת בדמויות ותחפושות של בעלי חיים. אבל בארצות הברית וישראל יש דמות אחת שהיא הכי רחוק משיעור טבע או שיעור מולדת. קבלו את התחפושת של הפופקורן שעושה חייל גם בעונה הרביעית בארצות הברית. כי גם שם המלוח שנתקע בשיניים בסרט עושה ה י ס ט ר י ה. צפו בוידאו ותוכלו לקבל רמזים ותגלו מי הזמרת שמתחפשת לפופקורן.

ובינתיים אפס ניחושים לפאנל

אם שמתם לב הפאנל לא טרם ספק לנו ניחוש אחד אפילו. כל הספוילרים היו הכי רחוק שאפשר. אבל אנחנו סולחים להם כי חמשת הפאנליסטים הם הופעה בפני עצמה. ליהוק שהיה נראה בנאלי הסתבר כגאוני וחוץ מזה בכל פעם שצדי צרפתי מופיע על המסך הוא מרים את הרמה. תודה לקשת ערוץ 12 שהוא שם על המסך שלי.