זמר במסכה 2021 מי הסוס ספוילר בלעדי רמזים קשת 12 מאקו לייב 

זמר במסכה 2021 מי הסוס ספוילר בלעדי רמזים קשת 12 מאקו לייב 

חשבתם שהעונה הקודמת הייתה להיט חולף? אז חשבתם. העונה נוכחית של הזמר במסכה הולכת להיות הרבה יותר מעניינת. קבלו את זמר במסכה 2021 מי הסוס ספוילר בלעדי רמזים קשת 12 מאקו לייב.

זמר במסכה 2021 מי הסוס

זמר במסכה 2021 מי הסוס

למי יש קול צרוד והוא שר בתחפושת של הסוס הזמר במסכה עונה 2

אי אפשר היה להתחיל העונה החדשה עם מופע גדול יותר, אניגמטי יותר וחזק מאשר דמות הסוס המזמר. למה זו הברקה ענקית, שתכף גם נספר מי מתחבא בסוס. כי מדובר בדמות שהיא אהובה על כל גווני הציבור. אחת כזה שיכול להגיע עד הגמר, ולא רק בשל הרמז הדק שככל הנראה מדובר בפוליטיקאי מוכר, שלקח צעד אחד קדימה לכבוד את לב הקהל.

הדמויות החדשות של פרק 1 לצפייה ישירה זמר במסכה 2021

סוס

צרעה

הקיפוד נחמיה שטרסלר הפרשן הכלכלי הידוע והאהוב. מוכר לנו בין היתר מהמשפט- שלא יעבדו עליכם. נחמיה שטרסלר נחשף ועכשיו כולם יודעים שהוא הקיפוד והריי אתם כבר יודעים שהוא בעצם נתן לנו את הרמזים לפיצוח ניחושים זמר במסכה איך הרמזים הובילו דווקא אליו. הפיצוח המלא

הרוגלעך

עוד באתר – חנוכה 2021 תאריכים מופעים כרטיסים מוזלים מותק של פסטיגל

מי השופטים של זמר במסכה עונה 2 שידורי מאקו לייב לצפייה ישירה?

בשורת השופטים הקבועים אין שינוי גדול ביחס לשנה שעברה בה זכה צחי הלוי. באמצע השולחן ומוקד העניינים יושבת השוטפת אופירה אסייג האחת והיחידה- מה ששלה שלה. יחד אתה צדי צרפתי האחד והיחיד ולצדם שחר חסון, סטטיק ובן אל. מעת לעת מופיעים גם שופטים אורחים.

בואו נזכר מי זכה בעונה הראשונה  של הזמר במסכה?

אחרי שבשנה שעברה זכה יוצר בחסד עליון צחי הלוי.

בעונה החדשה של זמר במסכה 2021 לצפייה ישירה יש הרבה מאד חידות. וכך אנו מוצאים את עצמנו שוב שואלים מי כיצד ניתן לחשוף המתחזים או מי ייחשף הערב? כי הפרק 1 הזמר במסכה לצפייה ישירה אין מקום לפספס. יש לנו את הסוס וישנן 4 דמויות נוספות הממתינות לעלות לבמה עם שירים מרגשים וביצועים שלא תראו באף מקום אחר.

יש לנו 4 דמויות אניגמטיות בתור התחלה: 

לשאלה מי הסוס כבר כולנו יודעים שמדובר בדמות משדה הפוליטיקה וזה ספוילר מאד חזק צפויים יקרים.

לצדו יעלה וישיר היישר מבימת האום גם הקיפוד של זמר במסכה. גם כאן מדובר בדמות מוכרת במיוחד, ואל תתפתו לחשוב שהצבתו בבימת האומות המאוחדות היא רמז- כאן בדיוק מגיע הבלבול.

אז הנה טעימה קטנה ממה שמחכה לנו #הזמרבמסכה צפו בווידאו עם הספוילר הכי גדול מגדרה עד חדרה. לקראת שידור זמר במסכה פרק 1 לצפייה ישירה.