חבילות סלולר משפחתיות השוואת מחירים

חבילות סלולר משפחתיות השוואת מחירים WECOME

כניסת we4g הציתה מלחמת מחירים בשוק הסלולר. זה הזמן לבדוק את חבילות סלולר משפחתיות השוואת מחירים ולהוזיל את עלות המחיה. כתבה מיוחדת של אתר wesave כמה עולה חבילת סלולאר עם גלישה ללא הגבלה . מאז כניסת האפליקציות כמו נטפליקס ואמזון פריים הישראלים גולשים בנפחים גדולים ורואים סרטים וסרטונים באפליקציות כמו טיק טוק . על רקע מיזוג גולן טלקום וסלקום מפת מה יקרה למחירי המנוי בישראל 

שימו לב ! סקירת מבצעים , חבילות גלישה והשוואות מחירים נכונים ליום פרסום הכתבה. תנאי העסקה המחייבים נמצאים באתרי הספקים בלבד והתוכן באתר הנו בגדר סקירה עדכנית ליום הפרסום תאריך המידע מופיע בכותרת 

 

חבילות סלולר משפחתיות השוואת מחירים

חבילות סלולר משפחתיות השוואת מחירים

חבילות סלולר משפחתיות השוואת מחירים 2023

משפחה בת 4 נפשות , המחזיקה בבית wifi יכולה לחסוך מאות שקלים בחודש באמצעות רכישת חבילת סלולר בצורה מושכלת. בדקנו את המבצעים של חדש יוני באתרי חברות סלולר.

עוד באתר תכנת מעקב אחרי פלאפונים 

החבילות של we4g  במחיר חודשי קבוע 07/11/2023

wefunInfinite5G חבילת סלולר דור 5 עם גלישה נצחית במחיר חודשי קבוע 49.90 שח לחודש

wefunInfinite4G חבילות סלולר דור 4 עם גלישה נצחית במחיר חודשי קבוע 39.90 שח לחודש

wefun150 חבילת סלולר דור 4  עם גלישה עד 150GB בארץ במחיר חודשי קבוע 34.90 שח לחודש

wefun500 חבילת סלולר דור 4  עם גלישה עד 500GB בארץ במחיר חודשי קבוע 29.90 שח לחושד

 

מודעות גוגל

חבילות סלולר משפחתיות חבילות גלישה 

התחרות בשוק הסלולר עברה באופן בולט לחבילות הגלישה. המחיר והפדיון של חברות הסלולר למנוי הולך ונשחק ולפיכך המיזוג שאושר בין סלקום לבין גולן טלקום נראה אך טבעי. בעיקר על רקע המשבר הכלכלי של שנת 2023. 

כניסתם של גופים כמו נטפליקס לשירותי הטלויזיה באינטרנט והצורך בחבילות גלישה גבוהות העביר את שוק הסלולר מתחרות על נפח גלישה של עשרות גיגה לתחרות על נפח גלישה של עשרות גיגה וחבילות גלישה ללא הגבלה.

חבילות סלולר זולות

חשבון סלולר של מאות שקלים למנוי נראים כיום כמו חלום בלהות ישן. בכל בית כמעט בישראל יש רשת WIFI  שחוסכת בחבילת הגלישה ובתי קפה , מוסדות לימוד ואפילו שדה התעופה בן גוריון מאפשרים WIFI חינם. 

חבילות סלולר חוץ לארץ 

זוכרים שהיינו רוכשים חבילות גלישה לחול במאות שקלים ? עם חבילת גלישה מוגבלת . זהו שגם זה כבר פאסה . בעוד גולן טלקום מאפשרת גלישה בחול בעשרות מדינות כחלק מחבילת הבסיס של 99 שח , כיום גם בחול במרבית המקומות יש WIFI חינם. בבתי מלון ושדות תעופה זה סטנדרט .

בשנים האחרונות הישראלי המטייל התרגל לרכוש סים מקומי בחול , עם חבילת גלישה ושיחות , במחיר ממוצע של 10 יורו שמספיק לו לטיול לחול במרבית המדינות אליהן גם פועלות טיסות LOW COST. 

המשך תחרות חבילות סלולאר השוואת מחירים  

חבילות סלולר משפחתיות השוואת מחירים חיסכון בחבילות סלולר למשפחות ויחידים השוואת מחירי חבילות גלישה עם שיחות ללא הגבלה גלישה ללא הגבלה וצפייה בסרטים באמצעות הטלפון השוואת מחירי סלולאר באתר האובייקטיבי של ישראל . בתקופה כזו מומלץ לבדוק גם עלות חבילות סלולרי משפחתיות

מסקנה לצרכן דור 5  : 

יש להשוות מעת לעת את התנאים של חבילות סלולר בין הספקים השונים ולרכוש חבילת גלישה ושיחות מותאמת לפי צרכי הלקוח על מנת לשלם רק על חבילות סלולר זולות

דור 5 רשת פלאפון פלוס

עם השקת הרשת החדשה של פלאפון שאמורה להיות הדור הבא של רשתות הסלולאר 5G  פרסמנו כתבה על מכשירים תומכי דור 5 . השוואת חבילות סלולר.

שירות לקוחות סלולר מוקד קשרי לקוחות טלפונים 

פלאפון שירות לקוחות טלפון 166* ממנוי ברשת פלאפון 050-7079630. 1-800-050-166 שיחת חינם מכל טלפון בישראל

סלקום שירות לקוחות טלפון 1-800-071-071

רמי לוי תקשורת טלפון 076-8888600 או 123* שיחת חינם למנויי רמי לוי  או 1800015225 מכל קו

גולן טלקום שירות טלפון 0058* ׁׁימים ראשון-חמישי בין השעות 08:00-16:00. ובוואטסאפ שירות 058-7778888 ומכירות.

 

התנאים המחייבים לחבילות סלולר גלישה ושיחות על פי תנאי הספק המתחדשים מעת לעת ולפי תנאי הסחר שהוא מציב. הכתבה מבוססת על איסוף נתונים מאתרי חברות הסלולר.