חבילת גלישה בחול סים מקומי מחירים

חבילת גלישה בחול סים מקומי מחירים

פעם חבילות גלישה לחול היו מצרך יקר במיוחד. חבילות גלישה מצומצמות למספר ימים בודדים הגיעו לעלות של מאות שקלים. כניסת הואטס אפ לשיחות קוליות ומחירים נמוכים של סים מקומי שינו את התמונה לחלוטין. כתבה מיוחדת על חבילת גלישה בחול סים מקומי מחירים

חבילת גלישה בחול סים מקומי מחירים

חבילת גלישה בחול סים מקומי מחירים

לא צריך לשלם יותר מדי 30 גיגה ושיחות בחול במחיר של 30 שח

בוורשה חטפתי שוק. נגשתי לקיוסק בשדרה המרכזית ובקשתי לדעת כמה עולה סים מקומי בפולין עם שיחות וגלישה. המוכר הביט עלי ומייד הציג לי מדף עם מבחר חבילות. המחיר היה נקוב בזלוטי פולני , בערך 1 שח לזולטי.

החבילות היו מגוונות ומכיוון שהיו לי עוד שבעה ימי טיול עמוסים בבירת פולין , בחרתי בסים היקר ביותר . כמה יקר שימו לב  – 30 שח בלבד לחבילת גלישה עם 30 גיגה ושיחות בתוך הרשת. מי בכלל צריך WIFI  במצב כזה .

בהשוואה לחבילות גלישה שיכולתי לרכוש בארץ זה היה מחיר מעולה. אני מגיש לו את הדרכון שלי רוכש סים אחד עבורי , סים מקומי עבור שותפי לטיול בפולין והנה התחברנו לעולם. הסים השני כבר היה זול יותר 9 שח עבור חבילת גלישה של 10 גיגה לחודש כולל שיחות. יאללה מטיילים בוורשה !

סים מקומי פותר את הבעיה

כל מה שצריך בחיים זה מחט . למה ? על מנת שיהיה אפשר להחליף את הסים שלך בסים מקומי. אבל אם יש לך טלפון חכם עם אפשרות לסים כפול אתה בכלל מסודר.

בכל מדינה אליה הגעתי נוכחתי לדעת שסים מקומי פותר את הבעיות. כך גם בליטא. המדינה הבלטית , אחת היפות באירופה , מהווה יעד מדהים לתיירות ישראלים.

כאשר יוצאים ליום טיול מוילנה בירת ליטא אפשר לגלות מקומות מדהימים. אנחנו שכרנו רכב ליום אחד ורכשנו סים מקומי בליטא במחיר של 3 יורו כולל גלישה בנפח של 10 גיגה ושיחות. אחלה דיל. מסתבר שחבילות גלישה בחול הם לא דבר כל כך יקר ככלות הכל.

סים מקומי טיסה זולה וטיול מעולה

העשור הקרוב קורא לתיירים הישראלים לטייל ולהכיר את העולם . באמצעות טיסות זולות שלרוב כוללות במחיר גם את עלות המזוודה וסים מקומי עם חבילת גלישה ושיחות הופכות כל טיול לקל וזול יותר .