חג שני של פסח פעילות

חג שני של פסח פעילות כרטיסים מופעים טיולים

מגזין פסח שמח לכולם אוסף של פעילויות אטרקציות כניסה חינם למגוון אתרים והכל מכל בנושא חג שני של פסח 2023 פעילות כרטיסים מופעים טיולים. שומרים על התקנות לא שוכחים מסכה ועוד הרבה הפתעות ברכות להורדה תמונות ודפי עבודה לילדים. הורידו בסוף העמוד חינם

מה עושים היום אטרקציות לפסח ברחבי הארץ 2023

מה עושים היום אטרקציות לפסח ברחבי הארץ 2023

 

מתי יוצא השנה פסח לוח חופשות לועזי עברי

חופשת בתי הספר ומערכת החינוך מיום חמישי, 7.4.2022 עד יום שבת, 23.4.2022. חוזרים ללימודים ביום ראשון, 24.4.2022.
מתי יוצא ליל הסדר השנה 2022 -יום שישי, 15 באפריל
חול המועד פסח השנה 2022 בין התאריכים 15/04 עד יום שישי 23/04/2022.

פעילות בחוץ לכל המשפחה בחופש פסח 2023 חינם ללא תשלום הרשמה מראש באתר קרן קיימת 

אביב בטבע הפנינג פסח למשפחות 2023  שוני וציפורי

המשפחות מוזמנות להגיע ולהצטרף לחגיגת פסח חווייתית בטבע. מה ימתין למטיילים?. מגוון פעילויות ברוח החג. פארק אתגרים חווייתי, סדנאות יצירה מהטבע, סיורים מודרכים, ספארי ביער, מעגל תיפוף אינטראקטיבי. בכל אירוע מופע מרכזי מרהיב.

חינם ללא עלות פסח 2023 בהרשמה מראש באתר קק"ל

מרכז שדה יתיר קק"ל, ביער יתיר
באיזה תאריכים?. יום שלישי, ו' ניסן תשפ"ג, 28 במרץ 2023, בשעות: 17:00-14:00 (בשבוע חופשת המוסדות שלפני החג).

מרכז שדה ציפורי קק"ל, סמוך למושב ציפורי
מתי? חוה"מ פסח, יום ראשון, י"ח ניסן תשפ"ג, 9 באפריל 2023, בשעות 14:00-10:00

מרכז שדה שוני קק"ל, פארק ז'בוטינסקי – שוני
מתי בחול המועד? אסרו חג פסח, יום חמישי, כ"ב ניסן תשפ"ג, 13 באפריל 2023, בשעות: 15:00-10:00

מודעות גוגלטיולים מומלצים חול המועד פסח 

לא לשכוח לפני הכל הוראות בטיחות  , הורים נוסעים בזהירות ונוהגים בביטחון על הכביש , מים לכל ילד ומהון תשומת לב לפרטים הקטנים.

עיינות גיבתון טיול חגיגי להורים עם ילדים ומקום רומנטי

איפה תמצאו מסלול טיול לכל המשפחה, לימי חול המועד?. מסלול מעגלי, עם בריכת מים מרהיבה ומגדל תצפית כמו בחוץ לארץ?. הרשו לנו להמליץ לכם על טיול למעיינות גיבתון הסמוכים למזכרת בתיה הציורית. השמורה חודשה השנה וכוללת גשר תלוי מעל המעיין ולא פחות חשוב- מסלול הליכה קליל שמתאים לכולם. רוצים את המסלול המלא?. בבקשה – מעיינות מזכרת בתיה ותל מלוט הטיול המומלץ לימי חול המועד פסח 2023.

ים המלח ברכות שחיה טבעיות והרבה מים זכים בעיינות צוקים – אחד מפלאי טבע של ישראל ! טיול לשמורה החבויה עם מעיינות מים זכים , בריכות שכשוך של מים מתוקים על שפת ים המלח בשמורת טבע מוסדרת ונקייה להפליא מול גן לאומי קומראן.

טיול לגשר התלוי נחל הבשור – ומומלץ בימי חול המועד שבתות וחגים טיול לכל המשפחה ! Habesor river suspension bridge רושמים בוייז הגשר התלוי נחל הבשור ומגיעים באחת הדרכים היפות בארץ מעל בריכת מים מרהיבה. זהירות בהליכה על הגשר פקחו עין על הילדים . חוויה חינם בפסח לכל המשפחה . 

הגשר התלוי נחל הבשור

הגשר התלוי נחל הבשור

בריכת הקשתות רמלה לשוט בצל בסירות – במרכז רמלה שוכנת מזה מאות שנים ברכת הקשתות שבמקור שמשמה לאגירת מים וכיום ניתן לשוט בה בסירות עם הילדים. מדובר בבילוי זול יחסית , תור קצר ואפשרות לשוט כחצי שעה בבריכה תת קרקעית. חלק מאיתנו יזהה את המקום ששימש לצילומי הסרט חסמה ונערי ההפקר

ברכות להורדה לאחל חג פסח שמח אתר הברכות בעברית

תמונות חג פסח שמח לשלוח בואטסאפ אתר הברכות

תמונות חג פסח שמח לשלוח בואטסאפ אתר הברכות

טיול למנזר לטרון מנזר השתקנים – אתם לא צריכים לשתוק רק להינות מהיופי של המנזר הצרפתי הניבט לכביש מספר 1 בין השפלה לירושלים . שווה טיול של כשעתיים כולל חנות עם זמן זית משובח נוף וגינה מזמינה. כמעט חול , כמעט פרובנס ואפילו יותר מזה . שעות פתיחה שני עד שבת  8:30 – 12:00  + 15:30-17:00 יום ראשון סגור 

נחל ערוגות ים המלח – טיול מומלץ למבוגרים וילדים במהלך חול המועד מזג האוויר מאפשר טיול נח ושקט בשבילים עוצרי הנשימה של נחל ערוגות . חשוב להקפיד לבצע את הטיול במסגרת נחל ערוגות שמורת טבע המתוחזקת היטב על ידי רשות הטבע והגנים. טיול מתאים למשפחות בכל עונות השנה במסלול הלוך – חזור המאפשר מבט על המצוקים משני כיוונים . חובה נעלי הליכה נוחות לפחות ליטר מים לכל אדם וסלולר מוטען במלואו .

פעילות מופעים ברחבי הארץ ערב חג שני של פסח הצעות לטיולים אטרקציות הנחות של עד 50% ראשון לציון המלצות בילויים אטרקציות ברחבי הארץ