חדשים בנטפליקס סדרות וסרטים לצפייה ישירה

חדשים בנטפליקס סדרות וסרטים לצפייה ישירה

הגיע הזמן לראות איזה סרט טוב וחדש או סדרה שתעביר לנו את הזמן מה שנקרא צפייה בינג. הכנו לכם את הרשימה המלאה של חדשים בנטפליקס סדרות וסרטים לצפייה ישירה שתענוג לראות על המסך . תכינו את הפופקורן שלכם ואת הכיבוד כמו בקולנוע אנחנו באוויר

פופולרי ב Netflix 

הפושעים המבוקשים ביותר בעולם

תארו לכם שאתם הולכים ברחוב , כאן בתל אביב או באיזו עיירה נידחת בחול ופתאום אתם פוגשים אחד מהם. אתם מזהים את הפנים אבל לא יודעים מה לעשות. לצעוק או לברוח. זה מסוכן ! ככה כאשר פוגשים את הפושעים הנמלטים הכי מבוקשים בעולם. אבל שתוכלו להכיר אותם תצטרכו לראות את הסדרה לצפייה ישירה בנטפליקס ישראל. סדרת מומלצת ומרתקת על הפושעים הכי מבוקשים בעולם.

אקדמיית המטריה פרקים חדשים

כולה מטריה מה עכשיו אוניברסיטה עשו מזה ? בפעול יצאה אחלה סדרה עם שם קצת משונה ואני אהבתי כל פרק בנטפליקס. בפועל מדובר על חבורת גיבורי על וזו סדרה מקורית של נטפליקס העולמית שיצר לא אחר מאשר סטיב בלאקמן. אז אהבתם את הנוקמים ואת היקום הקולנועי של מארוול זו בדיוק הסדרה עבורכם

עוד סרטים לצפייה ישירה בהמשך העמוד 

מודעות גוגלסרטים חדשים על המסך בנטפליקס 

ביוולף לצפייה ישירה סרט מתח שהוא למעשה גרסת אנימציה מרהיבה לאפוס אנגלי עתיק על גיבור סקנדינבי שידוע ביכולותיו לקטול דרקונים אז למי שמגעגע למשחקי הכס לדרקונים של חליסי וגם לעונה 2 המכשף זו הדיוק הכתובת.

נשיקה ארוכה ללילה

‏אומנם זה סרט משנת 1996 אבל הוא בהחלט שווה צפייה. סרט מתח מצוין שעומד במבחן הזמן ושווה כל דקה מול המסך. אז קבלו אותה אצלכם בסלון ואל תבהלו כי היא לא זוכרת שום דבר שקרה עד אותו יום שבו התעוררה חבולה והרה. שמונה שנים חלפו, והיא מתחילה להפגין דחפים מוזרים ואלימים.

פחד ראשוני צפייה ישירה 

סרט קלאסי נוסף משנת 1996 באורך של למעלה משעתיים , אבל כאשר יושבים בבית עם כיבוד מול המסך למי זה משנה. יש בו ערבוביית מתח מעולה עם נגיעות של תאולוגיה.  נער מזבח נמלט מזירת רצח ונלכד לאחר מכן כשהוא מכוסה בדם. הרשעתו נראית כמעט ודאית – אבל פרקליטו נחוש לנצח במשפט בכל מחיר. האם הוא יצליח עכשיו הזמן שלכם לצפות בסרט מומלץ עם תרגום עברית !