חוזליטו הופעה קולנוע רמה רמת גן מי זוכר

חוזליטו הופעה קולנוע רמה רמת גן מי זוכר

בתי הקולנוע של פעם היו לא רק מסך להקרנת סרטים אלא נערכו בהן לא מעט הופעות מכוננות אשר נחרטו בזכרון התרבותי של מדינת ישראל.  בכתבה הזו נספר על חוזליטו הופעה קולנוע רמה רמת גן מי זוכר . 

הוא היה ילד הפלא הראשון בעולם. קדמה לו רק שירלי טמפל שהייתה ילדת הפלא של הקולנוע. אבל חוזיליטו הוא לא רק קול פעמונים ורומנטיקה של פעם, הוא גיבור טראגי. השירים נשארו, הוא נעלם. אילו היה חוזליטו מופיע היום, בטח היה לו עמוד פייסבוק, פרופיל בטיקטוק ואמרגן שיסדר אותו לכל החיים. אלא שאז החיים סדרו אותו. הלך הילד, אבד הפלא אבל נשארה המוזיקה והקול השמימי טרם התחלף. 

חוזליטו הופעה קולנוע רמה רמת גן מי זוכר

חוזליטו הופעה קולנוע רמה רמת גן מי זוכר

מי שעובר היום בחטף על ציר ז'בוטינסקי ברמת גן ולא מכיר את ההיסטוריה של קולנוע רמה, איך יבין איך תרבות של עיר נוסדה בין השורות של כיסאות העץ הדקים. מי ידע שפעם, לפני הרבה מאד שנים, או יותר נכון בשנת 1960 הרבה לפני שהקול התחלף לו, הו הרים את התקרה של קולנוע רמה ברמת גן. אותו בית קולנוע שנבנה ב1938 והיה לא פחות פופולרי מבתי הקולנוע של תל אביב. הוא לפחות שרד עם החומה החיצונית שלו. קולנוע מוגרבי היה יכול לחלום על סוף כזה. 

נחזור לרמת גן של פעם ולזיכרונות רמת גן. אחד הגולשים העלה בפני אפשרות שלמי מהגולשים יש עדיין את כרטיס הכניסה להופעה של חוזליטו בקולנוע רמה. אז אנחנו נשמח אם הוא ישתף אותנו. 

ומה נסגר עם הזמר עצמו? לאחר שהקריירה המוזיקלית שלו הסתיימה כי הקול של הגברים מתחלף, הוא הסתבך, רצה עונש מאסר וכיום מגדל גפנים. 

מודעות גוגלצפו בסרטון של הזמיר חוזילטו בשיאו! בסוף הכתבה תוכלו לקרוא כמה פרטים חשובים אודות קולנוע רמה! 

מה למה וכמה על קולנוע רמה ברמת גן ! 

הקולנוע ששחק בסרט -  יהודה ברקן, בסרט "אכלת אותה", מטלפן לקולנוע רמה על מנת למסור מברק לשחקנית ג'ולי אנדרוז המככבת בסרט צלילי המוסיקה.

לא רק ליישוב ברמת גן - קולנוע רמה היה פופולארי בקרב תושבי הכפרים הערביים באזור רמת גן שבאו מדי יום ששי לצפות ב......סרט ערבי! 

פשנל הגדול ייסד בו את התיאטרון העממי עד שזה נסגר