חולית חלק 2 הסרט המלא ווידאו ספוילרים שחקנים

חולית חלק 2 הסרט המלא ווידאו ספוילרים שחקנים ווידאו 

עם סיום החלק הראשון השתררה דממה אצלנו בבית. חזרנו מבית הקולנוע וגם העובדה שרכשנו כרטיס שני לסרט מתנה, לא עזרה לנו להתגבר על הריקנות. כמעט שלוש שנים המתנו בסבלנות וכעת הוא מגיע, נישא על גבי סופות המדבר. מה בפינת ההמלצות סרטים חדשים 2024?. קבלו את חולית חלק 2 הסרט המלא ווידאו ספוילרים שחקנים.

מומלץ בקולנוע חולית חלק 2 הסרט המלא ווידאו ספוילרים שחקנים הסרט הטוב ביותר של 2024? 

על מנת שתוכלו לצפות בסרט החדש שאמור לנעול את עלילות המשיח פול אטריידס, בואו נזכר מה קרה בחלק הראשון. הדמות הראשית היא פול אטריידס, נסיך מבריק ומחונן צעיר המגלה שעליו לטוס לכוכב הלכת המסוכן ביותר ביקום כדי להבטיח את עתיד משפחתו ואנשיו. אבל, כאשר מנהיגי האימפריה שמים את עינם וידם על הכוכב, מתחיל קרב איום על השליטה הבלעדית במשאב היקר ביותר ביקום.

המשיח בא והוא לא ייתן לכוחות הרשע לנצח ולשלוט בעולם

"חולית: חלק שני" יחקור את מסעו המיתולוגי של פול אטריידס כשהוא מתאחד עם צ'אני והפרמנים תוך כדי נתיב נקמה בקושרים שהרסו את משפחתו. ומה הדילמות שעומדות בפניו?. בחירה בין אהבת חייו לגורל היקום הידוע, הוא משתדל למנוע עתיד נורא שרק הוא יכול לחזות. כזכור פול אטריידס ניחן ביכולת לחזות אפוקליפסות אבל מצד שני – הוא גם יכול למנוע אותן.

עוד באתר ברכות לגיוס 

חולית חלק 2 הסרט המלא ווידאו ספוילרים שחקנים

חולית חלק 2 הסרט המלא ווידאו ספוילרים שחקנים

אפוקליפסה מחר ובבתי הקולנוע סרטי חדשים 2024 מי משחק בסרט

כוכב "אלביס" אוסטין באטלר, דמות הנבל בעלת הראש הקירח ועיניים חסרות ההבעה. הוא דמות הנמסיס אונו יכולים לראות זאת גם בטריילר האחרון של Dune Part Two. באטלר מגלם את הנבל פיד-ראותה, שגילם בעבר על ידי סטינג לעיבוד של דיוויד לינץ' מ-1984. פיד-ראוטה הוא אחיינו המרושע של הברון הרקונן (סטלן סקארסגארד) ואחיו של גלוסו רבן הסדיסט (דייב בטיסטה). שני האחים נמצאים בתחרות להפוך ליורשו של משפחת הרקונן בכוכב אראקיס.

מוטיב הגבורה בעלילת DUNE 2 לצפייה ישירה

'חולית' הוא רומן שמביא לחיים את הדימוי של גבורה מהי. היא מציגה לנו את הדרך  שבה גיבורים נולדים. במרכז הסיפור עומד פול אטריידס.  ראשית, היו לו חיים מוקדמים קשים בגלל שאביו נהרג, הוא נאלץ לחיות בין קבוצת אנשים שלא היו בין נאמני המשפחה ובסופו של דבר רכש את אמונתם ואמונם בו, ובסופו של דבר, הוא קיבל כוחות שאפשרו  לו  להציל את היקום ולנצח את אויביו הגדולים ביותר.

האם יש חייזרים ביקום של חולית?.

ככל שאני קראתי את הספרים, ביקום בו שולטים בני האדם, אין חייזרים. ככה זה, אתה מגלה עולם ופורץ גבולות ועדיין נשארים רק האנשים. 

ומה קורה בינתיים בכדור הארץ?.

ככל שידוע מעלילת הספר והסרט, בתקופה התחרשות העלילה בני האדם התרחקו שנות אור מהכדור. הם אינם מעוניינים לחזור אליו והוא אינו מהווה מוטיב מרכזי בנרטיב שלהם. 

היכן צולם הסרט? אתרי הצילום של DUNE 2

חלק 2 חולית צולם במרכז אירופה – בבודפשט,  אבו דאבי, ירדן ואיטליה. הסרט אמור לצאת לאקרנים ברחבי העולם החל מחודש מרץ 2024.

צפו בווידאו חולית חלק 2 הסרט המלא לצפייה ישירה בבתי הקולנוע סרטי 2024