חוף גיא 1+1 שעות פתיחה קופון טלפון כרטיסים מוזלים

חוף גיא 1+1 שעות פתיחה קופון טלפון כרטיסים מוזלים

צפון אטרקציות מבצעים פסטיבלים ואירועים. חוף גיא 1+1 שעות פתיחה קופון טלפון כרטיסים מוזלים – מבלים בקיץ בפארק המים על שפת הכינרת. כל הפרטים ההנחות והמבצעים הזמנות חוות דעת אטרקציות.

אטרקציות בצפון חוף גיא 1+1 שעות פתיחה קופון  

את החוף אני מכיר שנים רבות וביליתי בו מספר פעמים. לכן אני מרגיש בנח להמליץ עליו. ובכן מה מחכה לכם בחוף ואלו אטרקציות במקום?. פארק המים חוף גיא פתוח ברצף עד תאריך תום עונה -19.10.22. וזו כבר סיבה טובה לקחת אותו בחשבון כאשר מתכננים טיול לצפון עם הילדים.

חוף גיא 1+1 שעות פתיחה קופון טלפון כרטיסים מוזלים

חוף גיא 1+1 שעות פתיחה קופון טלפון כרטיסים מוזלים

לבאי החוף נזכיר כי המקום משלב מגוון פעילויות. תמונה של – פארק שעשועים מושלם
פארק שעשועים מושלם
חוף ים צמוד
ספורט ימי
בריכת עולם הילד
מגלשות כחולות
מגלשות אקסטרים אדומות
ספינת שעשועים

עוד באתר אטרקציות חופש גדול הנחות מבצעים 1+1 

ספארי פארק
בריכת גלים
בידור והופעות
מזנון חדיש
אזורי נופש ופנאי
מלתחות חדישות
חנייה חינם ובקיצור- הגעתם נשארתם. כל כך הרבה אטרקציות במקום אחד.

כרטיסים מוזלים מבצעים והנחות 

שיטוט באינטרנט מעלה שיש מספר גופים המעניקים הנחות ומבצעים. בואו נתחיל כי הפעם הרשימה באמת ארוכה. אז בטח תשמחו לגלות שיש גם דיל לכל המשפחה.

כרטיס בהנחה ליחיד לפארק המים המושלם חוף גיא באתר קופונופש. כמה הנחה?. מחיר לפני הנחה 122 שח. ואילו באתר כרטיס ליחיד יעלה לכם 82 שח בלבד לאחר הנחה של 32%. אם הגעתם בהרכב מתוגבר מה עושים?. באתר יש כרטיסים מוזלים לחוף גיא. אקסטרה דיל- כרטיס משפחתי, 4 כניסות לפארק המים רק ב-319 שח לחברי המועדון בלבד.

כמובן שאם אתם חברי הסתדרות המורים או אחד מארגוני הצרכנות הגדולים במשק, שווה לבדוק את ההנחות ואת המבצעים. אבל אם לא, מה עושים?.

באתר הייטק זון מצאנו שתי הנחות שוות במיוחד. לחברי המועדון מחיר מבצע של 71 ש"ח ואם יש לכם כרטיס אשראי הייטקזון תשלמו 60 שח ב
125 ₪ מחיר רגיל מ – 71 ₪ חבר htz מ – 60 ₪ כ.אשראי הייטקזון

חנות החוויות של כאל 

הטבה מעולה המציעה כרטיס כניסה במחיר של החל מ- 69 שח. תוקף הכרטיס הינו לתאריך הנבחר באתר בלבד, ניתן לשנות טלפונית תאריך שלא מומש.