חינוך מיני עונה 3 נטפליקס פרקים מלאים צפייה ישירה

חינוך מיני עונה 3 נטפליקס פרקים מלאים צפייה ישירה

ביקורת על הסדרה חינוך מיני- אימו של אוטיס חסר הביטחון היא מטפלת מינית, כך שיש לו ידע רב בכל מה שנוגע לייעוץ מיני. ידידתו המרדנית מייב מציעה שיפתחו ביחד מרפאה לטיפול מיני בבית הספר. בכיכוב:אסא באטרפילד, ג'יליאן אנדרסון כוכבת תיקים באפלה. חינוך מיני עונה 3 נטפליקס פרקים מלאים צפייה ישירה.

חינוך מיני עונה 3 נטפליקס פרקים מלאים צפייה ישירה

חינוך מיני עונה 3 נטפליקס פרקים מלאים צפייה ישירה

פרקים מלאים חינוך מיני נטפליקס עונה מספר 3

  1. פרק 1 עונה 3 54 דקות התלמידים השובבים של מורדייל נפגשים שוב – ביותר ממובן אחד. אוטיס מגדל שפם ומסתיר סוד. ג'ין מתוודה. מנהלת חדשה נכנסת לתפקיד.
  2. פרק 2 עונה 3  עונת המהפכים מגיעה: רובי עושה לאוטיס מייקאובר מגנטי והופ מכניסה את בית הספר לשגרה אפרפרה. אריק ואדם מנסים לעלות לרמה הבאה.
  3. פרק 3 עונה 3 הקץ לביטוי אישי מגיע כשהתלמידים נדרשים לבוא לבית הספר בתלבושת אחידה. איימי מדברת על התקיפה שעברה, וג'קסון מתחבר עם תלמיד א-בינארי מגניב בשם קאל.
  4. פרק 4 עונה 3 חינוך מיני לצפייה ישירה האם סקס סתמי יכול להפוך לאינטימיות כשהוא גלוי לעיני כול, ולהפך? רובי מתרחקת מאוטיס. מייב יוצרת חיבור עם אייזיק. הטפה להתנזרות ממין מסעירה את הרוחות במורדייל.
  5. פרק 5 עונה שלישית שנת 2021 -מפגש חי עם ההיסטוריה מוביל לתחושות לא נעימות בצרפת, והן מתגברות כאשר קקי פוגע בשמשה של מכונית וחברות טובות לוקחות הפסקה. ניצוץ נדלק מחדש. ג'ין מתפוצצת.

עוד באתר – איזה סדרות שווה לראות באתר הסדרות המרכזי ?

הפרקים הכי טובים בסדרה

בכיכובם של ג'יליאן אנדרסון ("תיקים באפלה", "החטא הקדמון") ואסא באטרפילד ("הוגו", "המשחק של אנדר").

  1. פרק 6 זמין לצפייה בנטפליקס פרק 6 בעונה 3 – האמת נמצאת שם בחוץ: מייב מקבלת תשובה, איימי חושפת את עוגונית הפות שלה ומגלה משהו שעדיף היה לשמור בסוד, אריק מתמודד עם החיים בניגריה, והופ עושה מהלך קיצוני.
  2. פרק 7 עונה 3  חינוך מיני של נטפליקס עם כתוביות עברית מובנה. אין כמו בבית הסוער: ג'ין מתמודדת עם ההשלכות של מעשיה ועם יחס צונן, מייב מתמודדת עם אם במנוסה, ו"בית ספר לסקס" נחשף באירוע מתוקשר.
  3. פרק 8 עונה 3 ביקורת על הסדרה חינוך מיני פרק ארוך במיוחד באורך של 60 דקות – התלמידים מגלים שהעתיד של מורדייל נמצא בסכנה. איימי חושפת בטעות מידע רגיש. אריק מתוודה. אוטיס ממתין לחדשות בבית החולים. הכֵּנוּת חשובה עכשיו, יותר מתמיד.

צפו בווידיאו באתר סדרות מומלצות לצפייה ישירה