חיסכון במשכנתא 2023 עשרות אלפי שקלים חיסכון

חיסכון במשכנתא 2023  עשרות אלפי שקלים חיסכון

חיסכון במשכנתא 2023 עשרות אלפי שקלים חיסכון  כן זה אפשרי וזה לא בשמיים . באמצעות ייעוץ משכנתאות נכון על ידי כלכלן מומחה עם תואר שני ניתן לקבל ייעוץ משכנתאות מקצועי על בסיס תכנון פיננסי מתקדם ולחסוך עשרות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא .

חיסכון במשכנתא 2023 עשרות אלפי שקלים חיסכון

האם יש מישהו שיכול להגיד לעצמו שלא בא לו לקבל עשרות אלפי שקלים ואפילו בלי להתאמץ?
באמצעות המחשבון המשוכלל, כל אחד יכול לבדוק בלחיצת כפתור כמה כסף הוא יכול לחסוך במשכנתא הקיימת שיש לו או בהצעה למשכנתא חדשה שהוא קיבל.

חיסכון במשכנתא עשרות אלפי שקלים חיסכון מדריך חיסכון בהחזרי משכנתא ביצוע השוואה בין בנקים ותכנון פיננסי אישי ליצירת תיק הלוואה הטוב ביותר כלכלנים מומחים

פשוט ומדהים לראות איך מידע שהיה ברשות מעטים נגיש לציבור רחב שיכול ברגע אחד לקבל מידע שיכול לחסוך לו עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים.

אתר הכלכלן בדק ומצא את המחשבון האופטימאלי לבדיקת המשכנתא או הצעת המשכנתא שקיבלת.
בנוסף מומחים של אתר הכלכלן ילוו לכל אורך תהליך לקיחת המשכנתא החדשה או מיחזור הקיימת.
האמת המדהימה היא שחשבנו באמת מה הערך של החבילה שמוצעת כאן שמשלבת גם ודאות מתמטית וגם בעל מקצוע מנוסה שמלווה את התהליך מול כל הגופים הבנקאיים וחוסך מכם את כאב הראש וחשבנו על סכום של 6000 ש"ח כסכום שיכול לשקף את החסכון האדיר שנוכל ליצור, ואחר כך חשבנו על הטבה ובעצם הצלחנו למצוא שתי הטבות:
1. לא חסכת – לא שילמת. ממש ככה, לא הצלחת לחסוך- לא תשלם שקל… משתלם.
2. 25% הנחה ל- 20 הנרשמים הראשונים לשירות – יעוץ משכנתאות במחיר שלא היה כדוגמתו בישראל.

זה לא סוד וכל אחד יכול לחסוך בתשלומים

לא מדובר בסוד מדינה. אמנם ידע בסיסי בכלכלה וחישובי משכנתא יכול לעזור. אבל נקודת המחשבה היא פשוטה. ככל שתקצרו את תקופת החזר התשלומים כל תשלמו פחות. למה זה קורה. ככל שתקופת ההחזרים של הלוואה היא קצרה יותר, כך מצטברים פחות תשלומי ריבית ופחות תשלומים עבור ביטוח חיים למשכנתא.

שמיני עצרת ושמחת תורה 2023 הכירו את החגים

שמיני עצרת ושמחת תורה 2023 הכירו את החגים