חיפוש טיסות זולות 2023

חיפוש טיסות

חיפוש טיסות זולות לחול ! טיסות זולות 2023 השוואת מחירי טיסות באתר בינלאומי 

מחפשים טיסה זולה ונוחה ?  כדאי לתכנן את הנסיעה או טיול מראש ולבדוק מפעם לפעם את המחירים כדי לתפוס מבצעים ולשלב בין טיסת low cost  לטיסה נעימה ונוחה . דרך נוספת להוזיל את עלות הטיסה היא לטוס בשעות לא שיגרתיות. טיסות שנוחתות בשעות הקטנות של הלילה או מוקדם מאד בבוקר עשויות להיות זולות יותר. לעיתים גם חודשים מסוימים זולים יותר מאחרים.

בעמוד זה מנוע טיסות זולות וחיפוש טיסות בינלאומי עם השוואת מחירי טיסות 

מנוע חיפוש טיסות

חשוב לבצע מספר צעדים לפני שמשגרים את מספר כרטיס האשראי לאתר לא מוכר באינטרנט:
לבדוק ביקורות וחוות דעת על האתר עצמו. על אתרים אמיתיים ומוצלחים תמיד נמצא ביקורות וחוות דעת. לבדוק בדיוק מה כולל כרטיס הטיסה – רק תיקים בחלל הישיבה, שתיה אבל לא ארוחה, מקום שמור מראש – כדי לדעת כמה באמת נצטרך לשלם. לוודא מה מדיניות הביטולים של אותה חברה. במקרים מסוימים ניתן לבטל זמן מוגדר לפני הטיסה ובמקרים אחרים אין אפשרות ביטול. כל אפשרות ליגיטימית, העיקר שבזמן ההזמנה אנחנו מודעים לתנאים האמיתיים של כרטיס הטיסה.

חיפוש טיסות זולות

לעיתים המחיר של שתי טיסות חד כיווניות יהי יותר זול מהמחיר של כרטיס הלוך ושוב. אולי בדיוק ליעד שבחרתם טיסות בודדות זולות יותר בתקופה בה אתם נוסעים. טיסה או נחיתה בשדה תעופה במרחק קצר מהיעד לעיתים קרובות מוזילה בהרבה את עלות הכרטיס. אם יש ביקוש לטיסות לוינה והעלות גבוהה, ישנה אפשרות לטוס לבודפסט בעלות נמוכה בהרבה ולנסוע שלוש שעות ברכבת לוינה.

חיפוש טיסות

מנוע חיפוש טיסות זולות

חיפוש טיסות זולות לפי תאריכים

באמצעות שינוי תאריכי המראה ותאריכי חזרה ( תאריך נחיתה ) ניתן לתכנן באמצעות מנוע טיסות זולות טיול לחול באמצעות מגוון חברות תעופה ואף לתכנן טיסות ולצאת עם חברת תעופה אחת ולחזור עם חברת תעופה אחרת. שימו לב שניתן להמשיך את חיפוש טיסות שולות או כל סוג טיסה מישראל באמצעות המנוע גם לאחר מעבר לעמוד פירוט טיסות יוצאות 

טיסות זולות דילים אביב 2020

טיסות זולות דילים 2020 עם חברות הלואו קוסט המובילות בענף !  טיסות לקראת עונת הטיסות של שנת 2020  צפויים להיות עמוסים בשדה התעופה בן גוריון מה שאומר שיש להזמין מראש דילים לחול וטיסות זולות לשנת 2020  . הנה טיפים המנצחים למציאת דילים זולים לקיץ :

  1. טסים עם בן או בת זוג  ?   יכול להיות שמזוודה אחת אחת וטרולי חינם יכולה להספיק וזה חוסך לכם כמה מאות שקלים על מזוודה בטיסה זולה מאד לאירופה  
  2. טסים ליעד קרוב עד 3 שעות טיסה  ?  שווה לבחור מושב שחברת התעופה הזולה מציעה לכם . כולה 3 שעות טיסה והופ חסכנו 50 דולר בכרטיס טיסה זול לחג פסח 

כנסו כעת לפורטל מטיילים וקבלו רעיונות לטיולים ברחבי העולם

מנוע חיפוש טיסות זולות איך למצוא טיסות זולות

מחיר הטיסה יכול להרכיב לעיתים עד 50% ממיחרי טיול לחול בקיץ. אבל ללקוח שמוכן לבצע השוואת מחירי טיסות באתר בינלאומי יש אפשרות לחסוך במחיר הטיסה באמצעות הפעלת אינטואיציה ותבונה צרכנית.

טיפים למציאת טיסות זולות

  1. נוסעים בזוג ? אולי מספיקה רק מזוודה אחת ואין צורך להוסיף עוד מזוודה ולשלם עוד כ 30 דולר . חסכתם 30$ לכל כיוון חסכתם כ 60 דולר .
  2. לפעמים מספיק לי טרולי - רוב טיסות הלואו קוסט כוללות במחיר הכרטיס מזוודת טרולי מוגדלת . לטיסות קצרות בקיץ זה בהחלט מספיק
  3. חייבים מקום ליד החלון  ?   לא ולא  ! בחירת מקום באחד מהמושבים שמקצה לכם חברת התעופה , בעיקר במושבים הפונים למעבר , חוסכת בחלק מהטיסות עד 25-25 דולר לנוסע . כאשר מדובר בטיסות של עד 3 שעות בהחלט ניתן להסתפק במקום נתון ולחסוך עוד 50 דולר לזוג לכיוון.
  4. אם קראתם עד כן , לא נבקש מכם אחוזים על החיסכון בטיסה ....פשוט נרצה שתהינו ותחזרו הביתה בשלום 

טיסות לאירופה ב 99 דולר  איפה מוצאים 

יש טיסות לאירופה במחיר של 99 דולר הלוך ושוב. לא מדובר בטיסות בהן תסבו לכסא במחלקה ראשונה ולרוב הם מוקצים על ידי חברות תעופה זולות בכמות מוגבלת.
לכן אם אתם רוצים לרכוש כרטיסי טיסה זולים לאירופה חשוב לבצע סקר מחירים באמצעות אתר בינלאומי להשוואת מחירי טיסות !