חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 20 לצפייה ישירה: הסבלנות תשתלם?

חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 20 לצפייה ישירה: הסבלנות תשתלם?

זו סיטואציה נהדרת כי לאף מהם לא תהיה כזו אחרת, אף האם בלילה הם חולמים אחת על השני? קבלו את הפרקים המלאים עם פרשנות ספוילר הדלפה. חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 20 לצפייה ישירה.

חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 20 לצפייה ישירה

חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 20 לצפייה ישירה

אהבה זה מסובך או פשוט? 

אני יושב וצופה בפרקים המלאים של חתונה ממבט ראשון 2021. חושב לעצמי למה זה כל כך מורכב. הריי אין הבדל גדול בין יחסים הנרקמים מפגישה מקרית לבין שידוך מתחת לחופה. לפעמים אני יושב וצופה עם קפה, מסתכל במסך הגדול, והתקווה שיקרה משהו טובה מתפוגגת אל תוך עצמה.

אז למה האהבה על המסך של חתונה היא כל מורכבת? מדוע אהבה כל כך מסובכת? אהבה היא כאב ראש והרפתקה קורעת לב. רוב האנשים המעורבים יבואו מזה עם צלקות עמוקות שלעולם לא יוכלו להעלים אותן לגמרי. ובכל זאת, אנו תמיד להוטים לחזור ולנסות שוב ושוב. אל תוך ההגדרה הזו נוצקים אנשים אל תוך מערכות יחסים עם מטרה ברורה מראש. או חתונה או פרידה. אין באמצע. שחור או לבן.

עוד באתר – סיורי גרפיטי בתל אביב

מערכות היחסים הקודמות לא נותנות  לזוגות להתקדם?  

אם יש דבר שלא מדברים עליו בחתונה ממבט ראשון לצפייה ישירה, אולם לטעמי הוא כל הזמן באוויר, הוא נושא מערכות היחסים הקודמות של הכלות והחתנים. כל אחד מהם, או יותר נכון כל אחד מאתנו, בגילו המופלג כרווק, סוחב אתו איזו מערכת אחת שתוקעת אותו בעבר ולא מאפשרת לו להמשיך. אני לא מדבר על משיכה שהיא חובה במערכות יחסים.

רובנו יכולים לומר שכבר נשבר לנו הלב, בין אם זה היה תוצאה של מישהו שנפרד ממך או שהחלטת הדדית. לא משנה איך פורסים אותו, הפרידות קשות, ובטח שלא לבעלי לב חלש. אבל אחד החלקים הקשים ביותר בפרידה הם התחושות שלרוב מתעכבות קצת יותר מדי זמן לנוחות. זה יכול להיות מאתגר במיוחד אם אתה מוצא את עצמך במערכת יחסים חדשה שאתה מנסה בכל כוחך להיות נוכח בה.

צפו בווידאו לקראת פרק 20 המלא לצפייה ישירה חתונה ממבט ראשון


סקירת לוח שידורים ערוץ 12 מאקו ליבי לצפייה ישירה. כל הסדרות הכי טובות על המסך. חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרקים מלאים, מתחזים עם חיים אתגר, חדשות ערוץ 12 וסיקור מלא במגזין רשימת תוכניות מאקו.