חתונה ממבט ראשון פרק 1 עונת 2022 הזוגות המתחתנים

חתונה ממבט ראשון פרק 1 עונת 2022 הזוגות המתחתנים 

מבטחים לנו שהפעם מדובר בעונה אחרת לגמרי. אז אני מול המסך מחכה לזוג הראשון שיעלה לחופה. מה קרה ? בדיוק עכשיו היא עולה למסכים בערוץ 12 לצפייה ישירה. סקרנים ? קבלו את חתונה ממבט ראשון פרק 1 עונת 2022 הזוגות המתחתנים. צפו בווידאו בסוף העמוד. ספוילרים חתונמי מי נשאר ביחד. פרקים מלאים מאקו לייב חתונמי. האם קבלנו זוג נוסף שכמו ניר והגר הקים בית בישראל? בלוג חתונמי עונה חדשה.

כל אחד רוצה אישה יפה חתונה ממבט ראשון פרק 1 עונת 2022 הזוגות המתחתנים  

אחרי עונה בה לא נשארו זוגות מחותנים ואחרי שאהבה ממבט ראשון בערוץ 13 אכזבה אותי מעט, עכשיו יש הזדמנות לתיקון. ואולי גם אני אתאהב מחדש? אולי. מה שבטוח שמשהו עומד להתרגש. פנים מוזמנים ואותות חתונה. הקהל לבוש היטב והכלה דרוכה. עוד דקה יעלה ויבוא כבוד החתן. ואז הם יכירו. נשואים כדין אך לא ברור לפי איזו דת. וזה הקסם שלה, של חתונה ממבט ראשון לצפייה ישירה מאקו לייב.

זוג ראשון החתונה של מעין ובן – משכה תשומת לב הודות למידה 44 של הכלה וההתעסקות עם מבנה ודימוי גוף. אולם אחרי המפגש הראשון של הזוג – נראה כמו השידוך המוצלח של העונה. בהצלחה! במה עוסקת מעין מחתונמי ?  אדריכלית, מרצה וגם דוגמנית. ומה עושה החתן בן – עובד במפעל הצ'ורוס המשפחתי.

בחופה השנייה התחתנו מאי ומשה. היא אחות במחלקה פנימית והוא עורך דין פלילי בן 36 ואנחנו מאחלים להם בהצלחה.

 

 

חתונה ממבט ראשון פרק 1 עונת 2022

חתונה ממבט ראשון פרק 1 עונת 2022

הזוג שעזב את הסדרה לפני תום עונת 2022 והחליט להתמסד

כל קיץ קורה דבר מה בחיי. אחרי שנתיים של שעמום אני חושב שיש כאן הפתעה. כמו שזה נראה, ספוילר לפניכם. הגיע לתוכנית זוג שהתאהב ממבט ראשון. אבל השנה מחכה לכם הפתעה גדולה. הזוג שהכיר מתחת לחופה פונה לצוות התכנית ומבקש לעזוב. אבל לא בגלל שאין סיכוי למערכת יחסים רצינית בתכנית ראליטי שידוכים. אלא הודות לעובדה שהם באמת מצאו אחד את השנייה, החתן את הכלה. והם רוצים לצאת מתוך הסדרה אל החיים האמתיים. איזה עולם מופלא. ואיזו שמחה גדולה הלילה.

עוד באתר – את בוגדת כך בעלך יגלה עם מי 

ועכשיו למה שכולם מחכים לו. מי מהזוגות של חתונמי נשארו ביחד אחרי הסדרה. הריי זו השאלה הכי גדולה שמרחבת ברשתות החברתיות ובמדורי הרכילות של ישראל. כי עוד חמש דקות החתנים והכלות הם אורחים סלבים בכל בית בישראל. הם שיחת היום בפינת הקפה.

הכירו את המנחים של הסדרה דני וסמדר 

ד"ר יעל דורון, פסיכולוגית שיקומית ואנליטיקאית קבוצתית. מנהלת "מכון זוגות" ברמת גן, מטפלת אישית וזוגית ומנחת קבוצות, מרצה ומדריכה בארץ ובחו"ל בנושאי זוגיות ויחסים.

דני פרידלנדר, MA, פסיכולוג קליני עובד עם יחידים וזוגות בקליניקות בתל אביב ובחיפה, ומתמחה בנושאי קשרים ויחסים. מרצה בכנסים בארץ ובחו"ל ונחשב לאחד המרצים המבוקשים בתחום.

צפו בווידיאו לקראת שידור חתונה ממבט ראשון לצפייה ישירה פרקים מלאים לייב 12 סדרות מאקו