מחשבון משכנתא

 מחשבון משכנתא | הדרך לחסוך בתשלום משכנתא

מחשבון משכנתא הוא כלי טכנולוגי מתקדם אך פשוט לשימוש המאפשר תכנון משכנתא לצורך דיור  

והלוואות נוספות. מחשבון משכנתא מאפשר יצירת תמהיל משכנתא מנצח שחוסך ללקוח עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת ההחזר, מקטין את תקופת ההחזר ואת התשלום החודשי.

מחשבון משכנתא + יועץ משכנתא = משכנתא אופטימלית

מחשבוני משכנתא נפוצים כיום ברשת האינטרנט . כל גולש יכול לגשת ,להפעיל את המחשבון ולצפות בתוצאות. תפקידו של יועץ המשכנתא הוא לכוון את הלקוח ולפרוס בפניו את הידע המקצועי שמעבר לחישוב היבש במחשבון המשכנתא. ידע זה בא לידי ביטוי באמצעות סקירת ההכנסות וההוצאות של התא הכלכלי, סקירת ההכנסות הצפויות ויצירת מסלולי הלוואה מגוונים

שילוב של מחשבון משכנתא הכולל רכיבי חישוב למשתמש מומחה מאפשרים ליועץ משכנתא מנוסה לחסוך ללקוח כסף רב. בנוסף , בתהליך ייעוץ משכנתא היועץ מבצע מו"מ מול הבנקים ומוזיל את מסלולי ההלוואה .

 

מחשבון משכנתא – חשוב לדעת

מחשבון משכנתא מאפשר קבלת תוצאות חישוב יבשות. הוא לא מציג לחוסך את הכשלים השונים במסלולי ההלוואה השונים ולא מכין את התמהיל באמצעות שאלון סיכון. לדוגמא נציג שני תמהילי משכנתא ואת היתרון שמביא איתו יועץ המשכנתא. ישראל וישראלה, זוג שכירים בני 29 משתכרים יחד 20,000 ₪ בחודש . פנו בבקשה לקבל משכנתא בגובה 210,000 ₪ . הם בצעו חישוב במחשבון משכנתא וההחזר החודשי עמד על 2261 ₪.  הם התקשרו אלינו לקבל חוות דעת .

יועץ משכנתאות מנוסה שלנו נפגש עם הזוג , בצע אתם תכנון פיננסי שכלל סקירה של ההוצאות השוטפות והעתידיות ואת ההכנסות הצפויות ולאחר מכן בצע שימוש במחשבון משכנתא מתקדם והתוצאות לפניכם. בתקופת החזר זהה  , שילוב של מחשבון משכנתא מקצועי ויועץ משכנתא מנצח הביא ללקוחות שיטת הכלכלן לייעוץ משכנתאות  רווח נקי של 89,307 ₪ , ממש בגובה קרן ההשתלמות שהזוג תכנן לפרוט בעוד כמה שנים. 

 

 

תודה על הפניה לייעוץ משכנתאות ועסקאות נדלן . מיד לאחר הפניה ייצור אתכם קשר יועץ משכנתאות מקצועי לפרטים נוספים.
צור קשר עם יועץ מקצועי

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

החזרי מס הכנסה לשכירים  |  תכנון הוצאות חודשי רשם החברות |  בנק ישראל חשבונות מוגבלים 

רשות המיסים נקודות חשובות בייעוץ משכנתא | תכנון פיננסי בדיקת ביטוחים | האתר של ד"ר גיא בכור GPLANET