מחשבון משכנתא 2020

מחשבון משכנתא 2020

מחשבון משכנתא ריביות מעודכנות חישוב החזרים כל הבנקים למשכנתאות הפרמטרים שקבועים כיצד ניראה החזר המשכנתא שלך. מערכות ייעוץ אובייקטיביות מצטיידות במחשבון משוכלל המאפשר חישוב ההחזר החודשי הנח ביותר ללקוח לאחר שבוצע עבורו ייעוץ משכנתאות באמצעות תכנון פיננסי .

מחשבון משכנתא – בשדה  Principal יש להקיש את ערך ההלוואה ולאחר הזנת יתר הנתונית תוכלו לצפות בצורה גרפית בערך ההלוואה וביחס שבין החזר הקרן להחזר הריבית. החזרי הריבית אלו בדיוק אותם נתונים שמחשבון משכנתא אובייקטיבי חושף ללקוח.

מחשבון ריבית משכנתא – בשדה Interest Rate יש להקיש את אחוז הריבית השנתית הצפויה למשכנתא.

סכום משכנתא – בשדה  Term יש להקיש את תקופת המשכנתא בשנים ולאחר לחיצה על חשב מחשבון משכנתא מציג החזר חודשי משכנתא ואת היחס בין החזר הריבית להחזר הקרן.

איך לקבל משכנתא זולה ולהגדיל את ההון העצמי

בשנת 2020 דחו הבנקים תשלומים והחזרים לכמעט 1/3 מנוטלי המשכנאות. מה שאומר שעל אף שמדובר בהסדר כולל עם בנק ישראל בסופו של דבר הסיכון בתיק המשכנתאות גדל ולצד האבטלה ומשבר כלכלי 2020 צפויה התייקרות בריבית משכנתאות , על אף הוזלת ריבית בנק ישראל במהלך השנה האחרונה.

לפי כך מה שנותר למי שמתכנן לקחת משכנתא חדשה הוא להגדיל את ההון העצמי כמה שיותר. לעיתים ריבית משכנתא זולה בכ 10% ויותר , לפני מענקים של הבנק , עבור הון עצמי גבוהה יותר ביחס לריבית משכנתא מעודכנת ומחיר דירה לרכישה .

לפני שאתם מגישים בקשה לאישור עקרוני למשכנתא עליכם לבצע תכנון פיננסי אישי . באמצעות דף אקבל לחשב כמה כסף יש לכם באמת וכמה כסף זול עוד ניתן לגייס באמצעות הלוואות בנקאיות , קרנות השתלמות והלוואות זולות ממקום עבודה על מנת להגדיל את ההון העצמי למקסימום ביחס למחיר הבית. להיערך היטב ולבצע  תכנון הוצאות שוטפות כך שסכום החזר משכנתא לא יעלה על 1/3 מההכנסות נטו למשק הבית . תמיד אפשר לעבור לצפייה ישירה חינם במקום הוצאות על מינוי וכיוצ”ב 

 

 פדיון קופת גמל ללא מס

חמש סיבות טובות לבצע תכנון פיננסי לחץ כאן

המשבר הכלכלי 2020

נתונים וריביות של מערכת הבנקאות כמו למשל  ושיעור החזר מהכנסה   מגזר צמוד מדד (LTV) דוח חודשי על הלוואות לדיור- מידע על הריבית, אשראי שניתן במהלך החודש למטרת מגורים לפי: תקופה לפירעון, שיעור המימון מצביעה על התייקרות משכנתאות. לכן במקרה כזה אנו שוב ממליצים על ביצוע ייעוץ משכנתאות .